Slavia – Veselí n/M 28:22 (kon.) | Michalovce – Šaľa 32:22 (kon.) | Olomouc – Zlín 21:18 (kon.)
Bánovce – Bratislava 26:22 (kon.)
Iuventa Michalovce
32:22 (14:14)
HK Slovan Duslo Šaľa
Neděle 15.05.2011, 11:00 • Chemkostav aréna Michalovce, zápas vysiela v priamom prenose TV kanál Digi Sport SK. • Interliga ženy

Dámy a páni, z michalovskej Chemkostav arény sa s vami lúči Miroslav Behún. Zároveň vás pozývame na tenisovú exhibíciu Karol Kučera - Dominik Hrbatý, ktorá sa uskutoční v utorok 17. mája. (32:22) (12:37:07)

Tretie finále v Šali sa hrá v sobotu 21. mája od 15:30 hod, opäť v priamom prenose TV stanice DIGI SPORT SK. (32:22)

S tým rozdielom, že v dnešnom stretnutí Šaľa v druhom polčase odolávala o voľačo dlhšie ako v sobotu. (32:22)

Aj druhý finálový zápas mal podobný priebeh ako prvý v sobotu. po vyrovnanom priebehu prvého polčasu v druhom jasná dominancia domáceho celku. (32:22)

60
    Konec zápasu. (32:22) (0:0)

60
    Poslednú šanca zápasu nepremieňa úspešná 7-gólová strelkyňa Szöllösiová, po krátkom úniku jej strela končí asi pol metra nad. (32:22) (0:0)

60
    7 m hod Veselkovej chytá domáca Gubiková. (32:22) (0:0)

59
    Hráčka Šale do žrde, lopta sa odrráža do drhej žrde, gól z toho nebol. Z protiútoku skóruje Polláková. (32:22) (0:0)

58
    Gubiková opäť vychytala Dubajovú. (31:22) (0:0)

57
    Ani na Tobiášovú. (31:22) (0:0)

56
    Túrociová už na Szöllösiovú nestačila. (30:22) (0:0)

56
    Skvelé zákroky brankárok na oboch stranách. (29:22) (0:0)

55
    Gubíkovej skvelý zákrok pred Czanik (29:22) (0:0)

54
    Szöllösiová (Iuventa) a Dubajová (Šaľa) skórujú. (29:22) (0:0)

54
    Túrociová zachraňuje pred Trehubovou, Gubiková pred Dubajovou. (28:21) (0:0)

53
    Čas 52:59 - tajm Iuventa. (28:21) (0:0)

53
    pekná prihrávka na unikajúcu Bérešovú, ktorá znižuje. (28:21) (0:0)

23
    Úspešná Pilekovej kontra. (28:20) (0:0)

52
    Iuventa v plnom počte. (28:19) (0:0)

50-51
    Po ďalšom zákroku Gubikovej protiútok Wollingerovej končí nha žrdi. Ďalšiu podobnú situáciu Trehubova zakončuje gólom. (28:19) (0:0)

50
    2 min Iuventa - Bačíková. (27:19) (0:0)

48
    Aj Gubiková v bráne domácich predvádza pekné zákroky. (27:19) (0:0)

48
    V bráne Šale naspäť Túrociová, prekonáva ju Wollingerová. (27:19) (0:0)

47-48
    Grandtnerová fantasticky zachránila pred Pollákovou ale Szöllösiová "rybičkou" doráža do siete. A hneď nato ďalší gó Szöllösiovej. (26:19) (0:0)

46
    Piskayová znižuje. (24:19) (0:0)

46
    Tajmaut Šale. (24:18) (0:0)

45
    Trehubova prekonáva Grandtnerovú. (24:18) (0:0)

44
    Tobiášová zvyšuje a d brány Šale sa vracia Grandtnerová. (23:18) (0:0)

44
    Czanik pekne prelobovala, ale tesne nad. (22:18) (0:0)

44
    Minúta a 15 sek presilovka Šale o 2 hráčky. (22:18) (0:0)

43
    2 min Iuventa - Szöllösiová. (22:18) (0:0)

43
    Faul na Bérešovú - 2 min Wollingerová a 7 m hod Šaľa - K. Zemáneková - Gubiková vyráža. (22:18) (0:0)

42
    Pollákovej brejk znamenajúci gól. (22:18) (0:0)

41
    Wollingerová yvzšuje a 2 min Wibelová. (21:18) (0:0)

41
    Ošetrovaná Pileková yo Šale - yostáva v hre. (20:18) (0:0)

41
    Ya domáce opäť Bačíková. (20:18) (0:0)

40
    2 min SA - drhýkrát Piskazová. (19:18) (0:0)

V domácej bráne v 2. polčase Gubiková, u hostiek naďalej Túrociová. (19:18) (0:0)

39
    Bačíková yvládla aj tvrdo braniacu Pilekovú a skóruje. (19:18) (0:0)

(18:18) (0:0)

38
    Vyrovnávajúci gól Veselkovej, ktorá sa pri dosiahnutí gólu zranila a odišla na lavičku. (18:18) (0:0)

38
    Betka Polláková dostáv aIuventu opäť do vedenia. (18:17) (0:0)

Skórovali dve Lucie: Weibelová (16:17) a Tobiášová. (17:17) (0:0)

34
    Za Šaľu vyrovnáva odchovankyňa Michaloviec Piskayová. (16:16) (0:0)

34
    Faul na Szöllösiovú, 7 m hod Iuventa - Tobiášová do žrde. (16:15) (0:0)

32-33
    Polláková po prieniki 16:14, Bérešová znižuje. (16:15) (0:0)

31
    2 min Piskayová (Šaľa) a 7 m hod Iuventa - Tobiášová premieňa. (15:14) (0:0)

31
    Začal druhý poločas. (14:14) (0:0)

30
    První poločas skončil. (14:14) (0:0)

30
    Dramatický záver 1. polčasu: 13 sek pred koncom Bérešová 13:14, ale 4 sek pred koncom vyrovnáva Trehubova. (14:14) (0:0)

29
    Za faul na Szöllösiovú 2 min SA - Vidiečanová. (13:13) (0:0)

29
    Veselková z postu pivota vyrovnáva. (13:13) (0:0)

27
    7 m hod premieňa Piskayová. (13:12) (0:0)

27
    V anci na poste pivota faulovaná krídelníčka Bérešová, 2 min Bachirieva a 7 m hod Šaľa. (13:11) (0:0)

25
    lenka Vidiečanová znižuje. (13:11) (0:0)

24
    Krásna prihrávka Bachirievovej na Wollingerovú, ktorá nezaváhala. (13:10) (0:0)

23
    Tobiášová opäť o 2 góly. (12:10) (0:0)

22
    Kontaktný gól Vidiečanovej. (11:10) (0:0)

Okrem hráčok Piskayovej a K. Zemánekovej ďalším Michalovčanom na lavičke Šale tréner Lukačín. (11:9) (0:0)

22
    Lucia Weibelová znižuje a domáci tréner Daniš reaguje tajmautom. (11:9) (0:0)

21
    Do brány Iuventy sa po 7 m hode vracia Kudročová. (11:8) (0:0)

21
    7 m hod premieňa ďalšiia michalovčanka v drese Šale Katka Zemáneková. Na 7 m hod bola v bráne Gubiková. (11:8) (0:0)

21
    ŽK Polláková MI a 7 m hod Šaľa. Ošetrovaná Michalovčanka Piskayová v drese Šale. (11:7) (0:0)

19
    2 min Trehubova a 7 m hod SA Piskayová - premieňq. (11:7) (0:0)

16-17
    Wollingerová zo svojho postu pivota zvyšuje skóre. A vzápätí aj Polláková. (10:5) (0:0)

14
    Prvý gól pivotky Šale Ivany Trochtovej. (8:5) (0:0)

13
    2 min Tobiášová (MI). (8:4) (0:0)

13
    Krásna gólová strela Trehubovej spoza 9 m. Grandtnerovú v bráne Šale strieda Túrociová. (8:4) (0:0)

12
    Kudročová v domácej bráne naďalej čaruje. (7:4) (0:0)

11
    Wollingerová opäť o 3 góly pre Iuvetu. (7:4) (0:0)

10-11
    Bachirieva gól domácich, Veselková znižuje. (6:4) (0:0)

9-10
    Grandtnerová chytá strelu Tobiášovej, z protiútoku skóruje Vidiečanová a vzápätí aj ďalšioa hráčka hostiek Bérešová. (5:3) (0:0)

8
    Strelkyne Šale sú zúfalé z domácej brankárky Kudročovej. (5:1) (0:0)

8
    V čase 07:11 tajm Šaľa. (5:1) (0:0)

7
    Akciu Szöllösiovej zakončuje Wollingerová. vzápätí Bachirieva dáva ďalší gól Iuventy. (5:1) (0:0)

6
    Čistý hattrick Szöllösiovej.
    (3:1) (0:0)

6
    Bachirieva tesne vedľa, ˇK Šaľa Weibelová. (2:1) (0:0)

5
    Aj druhý gól domácich dáva Szöllösiová. (2:1) (0:0)

0-1
    Ako prvé mali loptu domáce, strela Pollákovej vedľa. Z protiútoku gól L. Weibelová. Za domáce odpovedá Szöllösiová.
    (1:1) (0:0)