Královo Pole – Frýdek-M. 40:36 (kon.) | Zubří – Karviná 22:21 (kon.) | Jičín – Třeboň 35:17 (kon.)
Kopřivnice – Přerov 30:23 (kon.)
HC ROBE Zubří
22:21 (12:9)
HC Baník Karviná
Sobota 21.05.2011, 18:00Chance Extraliga mužů

statistiky budou doplněny později (22:21) (19:38:36)

V prvním poločase byl jednoznačně lepším týmem domácí celek jak v útočné tak v obrané fázi, v druhém poločase Karvinští svou hru zlepšili a zdramatizovali utkání když srovnali stav , domácím se ale podařilo zápas zlomit a proto zaslouženě vyhráli. Z haly házené v Zubří se s vámi loučí Martin Petřek který se na vás těší u dalšího online utkání dne 4.6 v 18:00 mezi celky HC GUMÁRNY ZUBŘÍ a TJ MAT PLZEŇ.

60
    Konec zápasu. (22:21) (0:0)

29
    Utkání končí stavem 22:21 ... (22:21) (0:0)

27
    Z křídla dává velmi duležitou branku Hrstka (21:21) (0:0)

27
    Hosté budou hrát v oslabení (21:21) (0:0)

24
    Hosté proměnují sedmimetrový hod a stav je srovnán na 20:20. (19:17) (0:0)

23
    Do rychlého breyku se dostává Požárek Roman který dává branku na což reaguje trenér domácích Jiří Mika oddechovým časem (19:17) (0:0)

22
    Střelu k tyči umistuje Karvinský Lyzwa... (19:17) (0:0)

20
    Martin Stržínek prostřeluje obranu hostujícího celku a posouvá tak domácí do vedení o tři branky.... (19:17) (0:0)

19
    Proti odmácím byl nařízen sedmimetrový hod který s úspěchem proměnuje Lyzwa ... (19:16) (0:0)

14
    A domácí opět obhajují svuj brankový náskok který Karvinští dohnali,a stav utkání je nyní 18:14. (16:14) (0:0)

12
    Vyjidá Martin proměnuje brankovou příležitost ze spojky... (16:14) (0:0)

11
    Na rozdíl jediné branky snižuje Karvinský Petrovský....na druhé straně dává důležitou branku Stržínek Martin (15:13) (0:0)

10
    Do rychlého breyku se dostává Lyzwa který překonává domácího brankáře (14:10) (0:0)

5
    Ondřej Mika neproměnuje rychlý breyk (14:10) (0:0)

4
    Na druhé straně se štestím proměnuje Požárek... (14:9) (0:0)

3
    Martin Vyjidák je autorem čtrnácté branky domácích v utkání (13:9) (0:0)

31
    Začal druhý poločas. (12:9) (0:0)

V prvním poločase bylo k vidění v hale házené Zubří , již od počátku že domácí se nalezají v lepší střelecké i psychické pohodě,Karvinští nejsou prozatím uspešní v utoku, a proto zaslouženě domácí tým vede.Velká pochvala také patří domácímu brankáři Milanu Malinovi který nepustil v první desetiminutovce za sebe míč. (12:8) (12:9)