Královo Pole – Frýdek-M. 40:36 (kon.) | Zubří – Karviná 22:21 (kon.) | Jičín – Třeboň 35:17 (kon.)
Kopřivnice – Přerov 30:23 (kon.)
SKKP Handball Brno
40:36 (21:22)
Pepino SKP Frýdek-Místek
Sobota 21.05.2011, 17:00 • Městská hala míčových sportů Vodova (Stará hala), Brno • Chance Extraliga mužů

To je z Brna vše, přeji pěkný zbytek sobotního večera a na počtenou. (18:30:44)

Hvězda zápasu podle onljany.cz:

Kapitán Brna Ondřej Ondráček je velký srdcař a bojovník, pro Královo Pole je nesmírně důležitý především v obraně, ale také kvůli atmosféře v týmu. Dnes se mu zápas hodně povedl, a to i střelecky, když dal šest branek.

Pro Brno jsou to důležité dva záchranářské body, teď bude čekat, jak si povede Kopřivnice. Frýdek se bude muset ještě na jistotu udržení v extralize počkat.

Královo Pole předvedlo v druhé půli skvělý výkon, i když do druhé části vstupovalo ve dvojnásobném oslabení a s jednobrankovým odstupem na soupeře. Ten však rychle vymazali a vytvořili si solidní náskok, na který Frýdek nedokázal odpovědět.

60
    Konec zápasu. (40:36) (0:0)

60
    Tak ještě jedna branka, kterou vstřelil Meca a definitivně uzavírá dnešní skóre. (40:36) (0:0)

60
    Dvě branky Frýdku v krátké době za sebou, ale ty už hosty nespasí ani náhodou. (40:35) (0:0)

57
    Jan Holbein vyloučen na dvě minuty, přesilovka pro Brno. (40:33) (0:0)

59
    Oddechový čas pro Královo Pole, trenér chce uklidnit tým, aby závěrečné minuty dohrál v pohodě. Náskok má Brno luxusní, nevím, co by ho mohlo připravit o výhru. (40:33) (0:0)

58
    Hosty tlačil čas, Hes tak musel jít do střely přes dva hráče, jeho pokus nakonec zlikvidoval brankáře Vejtasa. Hes se poté dostal za krátkou chvíli k další střele, ale opět se vyznamenal Vejtasa. Na druhé straně zase čaroval Šoltés. (40:33) (0:0)

57
    Z pozice pivota se prosadil Ondřej Ondráček a je to už jeho dnešní šestý gól. (40:33) (0:0)

57
    Brnu vypršel čas na střelu, k míči se tak dostali hosté, ale ihned ho celkem nerozvážnou rozehrou ztratili. Šance na vyrovnání je pro Frýdek už hodně mizivá. (39:33) (0:0)

56
    Po brance na obou stranách, brankový rozdíl však zůstává pořád stejný. Pro Královo Pole to vypadá velmi nadějně. (39:33) (0:0)

56
    Hastík podnikl další individuální akci, tentokrát však byl dobře zblokován a z rychlého brejku se prosadil Ondřej Meca. (38:32) (0:0)

55
    V oslabení proměňuje sedmimetrový hod Tomáš Hes. (38:31) (0:0)

54
    Navíc vyloučen na dvě minuty frýdecký Daniel Hojník. (38:30) (0:0)

54
    Hastík v další akci zastaven nedovoleně a sedmimetrový hod pro Brno, který proměňuje Hubáček. (38:30) (0:0)

53
    Viktor Hastík uvolnil svá střelecká stavidla ve druhé půli a dává další branku. (37:30) (0:0)

53
    Brno ztratilo míč a brankář Frýdku se pokusil rychle rozehrát a adresoval dlouhou přihrávku Pernickému, který ji ale nedokázal zachytit. (36:30) (0:0)

52
    Do dobré střelecké pozice se z levého křídla dostal Pernický, ale Vejtasu nedokázal překonat. (36:30) (0:0)