Bohemians B – Hořovicko 0:0 (kon.) | Admira Praha – Brozany 1:0 (kon.) | Bystrc – Konice 0:0 (kon.)
Tábor – Benešov 0:0 (kon.) | Roudnice – Jirny 2:1 (kon.) | Vlašim B – Sezim. Ústí 1:3 (kon.)
FC Dosta Bystrc-Kníničky
0:0 (0:0)
Sokol Konice
Neděle 22.05.2011, 16:30 • stadion Dosty Bystrc-Kniničky. • Divize skupina D

Přeji hezký zbytek neděle a u dalších přenosů z Brna se budu těšit na počtenou. (18:25:42)

Statistiky zápasu: střely na bránu: 2:4, střely mimo: 4:3, rohy: 5:4.

Je tu konec utkání, které ovlivnilo parné počasí. První poločas byl velice slabý, v tom druhém se přeci jen hrál fotbal, ale zase to nebyla žádná sláva. Vyhrát v závěru mohla jak Bystrc, tak i Konice, nestalo se tak. Duel tak končí dělbou bodů.

90
    Rozhodčí ani nenastavuje a končí utkání.

89
    Poslední střídání v týmu Bystrce, odešel Kratochvíl, na poslední okamžiky jde Martin Škárek.

87
    Z trestného kopu pálil kapitán Konic Voral, střela letěla pod břevno, ale byla slabá a Slanina chytá.

86
    Lukáš Marinč dostává žlutou kartu a může být rád, že to byla pouze ta žlutá. Zastavil již zabíhajícího Blahu, který mohl běžet sám na Slaninu. Bude následovat standardka z pětadvaceti metrů.

82
    Bystrc tlačí, z pravé strany centroval Rohovský a hlavou se chtěl prosadit Kratochvíl, brankář Konic byl připraven.

80
    Hosté střídájí, odešel Schön, na jeho místo přišel Směták.

78
    Největší šance celého zápasu, po rohovém kopu se k míči dostal Krejčí, v tísni překonal gólmana Kmecíka, ale na brankové čáře výborně zasáhl obránce soupeře a zabránil tak změně ve skóre.

70
    Druhé střídání v týmu Bystrce, odešel Veselovský, jeho místo si bere na starost Lukáš Marinč.

69
    Utkání sleduje 250 diváků.

67
    První velká šance Konic a v ní Kryl, jenž na malém vápně hlavičkoval do náruče Slaniny.

66
    Rád bych popsal nějakou zajímavou sitauci, ale opravdu se zde nic moc neděje. Slovy klasika, sledujeme pravou českou holomajznu.

55
    Ve druhém poločase se obraz hry nezměnil, hosté dobře brání a sem tam se ocitnou v útoku, Bystrc má problémy hlavně v kombinaci, hráči v letním parnu si nemohou dát pořádně přihrávku.

46
    Domácí kouč do druhého poločasu střídá, ze hřiště odchází Křivánek a jeho místo zaujme Lukáš Jiříkovský.

46

Střely na bránu: 0:2, střely mimo: 1:1, rohy: 0:2.

Máme za sebou první poločas a příliš fotbalové krásy k vidění nebylo. Bohužel za to může i úmorné vedro, které zde panuje.