Austrálie – Velká Británie 3:1 (kon.) | Francie – Itálie 4:3 (kon.) | Česko – Slovensko 13:3 (kon.)
Austrálie
3:1 (3:1, 0:0)
Velká Británie
Neděle 29.05.2011, 08:00MS v inline hokeji – kategorie Masters

38:46
    Za srážku u mantinelu vyloučen Matear (AUS) na dvě minuty za napadení.

37:20
    Vyloučen Brian (GBR) na dvě minuty.

32:59
    Vyloučen Schuttpelz (AUS) na dvě minuty za podražení.

30:33
    Clark si prohodil kotouč mezi nohama obránce a pokračoval v přečíslení. Jeho spoluhráč na druhé straně tyče netrefil kotouč.

27:47
    Vyloučen Rick Matear (AUS) na dvě minuty za držení.

22:36
    Na trestnou lavici usedá na dvě minuty Dan Beliveau (AUS).

21:01
    Clark z Velké Británie orazítkoval z kruhu tyčku!

15:48
    Austrálie právě vstřelila branku!
    Hrubá chyba britské obrany! Na půli hřiště klopýtl Wirt a Australané ujeli do přečíslení. Baker poslal kotouč hráči DAN BELIVEAU, který doráží přesně do prázdné branky.

12:16
    Vyloučen Duane Voss (AUS) na dvě minuty za nedovolené bránění.

11:48
    Po inkasovaném gólu v přesilovce Australané alespoň kompenzují to, o co přišli. DAN BELIVEAU obdržel pas před bránu a propálil Jefrreyho.

10:59
    Velká Británie právě vstřelila branku!
    IAN FRANCIS zužitkoval přihrávku na druhou stranu a vyrovnává do prázdné branky.

10:46
    Na trestnou lavici se usadil Peter Wirt (GBR) za nedovolené bránění.

08:50
    Některý z hráčů Velké Británie oslavil vyrovnání. Až na střídačce se ale dozvěděl, že trefil jen tyčku a hraje se dál.

08:15
    Puk vybojoval u mantinelu Clark, projel přes celé hřiště a málem by se býval řítil i sám na gólmana, kdyby nebyl faulován Rossem Adamsem (AUS), který si tak odsedí dvě minuty.

05:18
    Vyloučen Chalmers (GBR) na dvě minuty za podražení. To je druhá přesilovka Austrálie. Tu první "Protinožci" využili. Uvidíme, jak se vypořádají s druhou početní výhodou.

0308B
    Přesilovka je využita! Odražený kotouč usměrnil do branky JOHN BAKER, a posílá tak svůj tým do vedení.