Olomouc B – Hulín 0:0 (kon.) | Slovácko B – Uničov 2:3 (kon.) | Zlín B – Břeclav 2:1 (kon.)
FKM Vysočina Jihlava – Líšeň 1:1 (kon.)
SK Sigma Olomouc B
0:0 (0:0)
SK Spartak Hulín
Neděle 05.06.2011, 10:15 • Andrův stadion Olomouc. Kapacita: 12.566 míst. • Moravskoslezská fotbalová liga

Konec zápasu. (12:09:36)

90+1
    Druhé střídání hostů, dnes si už nezahraje Josef Mršťák, na hřiště vběhne Svatopluk Kadlec.

90
    Nastavovat se budou 2 minuty.

88
    Poslední výměna hráčů v dresu Olomouce. Ze hřiště odchází Petr Vavřík, naopak zahraje si Filip Přikryl.

84
    Domácí Milan Machalický fauloval Otrubu a také dostal žlutou kartu.

Dnešní utkání sleduje 140 diváků.

79
    Za faul dostal žlutou kartu domácí Petr Nekuda.

79
    První střídání v týmu Spartaku Hulín. Trenér hostů stahuje ze hry Michala Ševelu, na trávník vbíhá Josef Pospíšil.

76
    Hostující kapitán Jaroslav Laciga vehementně protestoval proti rozhodnutí sudího a dostal žlutou kartu. Hosté totiž reklamovali ruku domácích ve vápně.

76
    Domácí podruhé vystřídají, dolů Lukáš Chlebek, nahoru Marek Schmid.

67
    Domácí Petr Vavřík zřejmě protestoval a dostal za to žlutou kartu.

56
    Olomoucký Lukáš Chlebek fauloval a vyfasoval žluté napomenutí.

46
    Sigma Olomouc o přestávce vystřídala hráče. Na trávníku už není Vít Štětina, za něj si zahraje Jakub Habusta.

46
    O rozehrávku se postarali domácí fotbalisté.

46

První půle nabídla fotbalovou nudu, snad to v té druhé bude lepší. Druhý poločas začne přibližně v 11:20.

35
    Zatím sledujeme vyrovnané utkání. Hraje se většinou ve středu hřiště a šancí je poskrovnu.