Bohemians B – Doubravka 0:1 (kon.) | Admira Praha – Kladno 3:1 (kon.) | Bystrc – Uh. Brod 3:1 (kon.)
Tábor – Domažlice 0:1 (kon.) | Vlašim B – Strakonice 1:4 (kon.)
FC Dosta Bystrc-Kníničky
3:1 (1:1)
ČSK Uherský Brod
Neděle 05.06.2011, 16:30 • hřiště v brněnské Bystrci • Divize skupina D

Máme za sebou zápas, ve kterém si Dosta Bystrc poradila s posledním týmem tabulky 3:1. Výhra byla zasloužená. Statistiky zápasu: střely na bránu: 3:2, střely mimo: 9:1, rohy: 3:4. To je pro dnešní den z Brna vše, budu se těšit u dalších přenos nashledanou. Hezkou neděli. (18:23:05)

90
    Poslední střídání v týmu Brna, odešel autor třetí branky Vít Kratochvíl, na jeho místo přišel Cvingráf.

81
    Další žlutá karta a opět pro hosty, konkrétně se provinil proti pravidlům Pavel Dvořák.

78
    Bystrc podruhé střídá, odešel Rohovský, na hřišti je dorostenec Jakub Straka.

74
    Hostující Popela inkasuje žlutou kartu za stažení protihráče.

70
    Utkaní sleduje 295 diváků.

62
    Střídají také hosté, ze hřiště odešel Kostelník, na plac vstupuje Patrik Popela.

61
    Domácí kouč poprvé střídá. odešel Lukáš Jiříkovský, jeho místo zaujal Lukáš Smékal.

59
    Bystrc právě vstřelila branku!

Krásná akce v podání bystrckého VÍTA KRATOCHVÍLA, který přešel přes několik hráčů soupeře, dostal se až ke gólmanovi Ondrůškovi a sám před ním zakončil přesně do černého.

56

Domácí jdou do vedení. Po centru Jiříkovského si naběhl na centr LUKÁŠ MARINČ a ve svých devatenácti letech si připisuje první gól za Dostu Bystrc. Brňané hrají od druhého poločasu lépe a vstřelení branky bylo otázkou času.

46

Statistiky poločasu: střely na bránu: 1:1, střely mimo: 4:0, rohy: 2:3.

Je za námi první poločas, k vidění byly dvě branky, jednak do sítě Kuklety a také do svatyně Ondrůška. Bystrc měla více ze hry prakticky po celý poločas, ale do nějakých větších šancí se nedostala.

44
    Bystrc měla v závěru solidní šanci. Po Veselovského standardce hlavičkoval metr vedle Janíček.

37

Nádherná akce Dosty. Po centru Janíčka zachytil míč na prsou Záblacký, jenž přiklepl ideálně do běhu na MARTINA KREJČÍHO a jeho pohotová střela končí vyrovnávací brankou.

24
    Na karty vyrovnáno, Marek Kúdela zastavil nedovoleně ze zadu Záblackého a po právu vidí žlutý kartónek.

23
    První žlutou kartu zápasu dostává za protesty domácí Jan Zich.

17
    Náhradní gólman Kukleta je hodně nejistý, teď podcenil roh Solaříka, který málem skončil gólem, míč naštěstí pro domácí přeskočil jen o pár centimetrů bránu.