Německo – Slovensko 9:0 (kon.) | Austrálie – Rakousko 4:8 (kon.) | Velká Británie – Maďarsko 3:2 (kon.)
Kanada – Švédsko 13:7 (kon.) | Česko – USA 3:2 (kon.)
Velká Británie
3:2 (2:0, 1:2, 0:0, 0:0)
Maďarsko
Sobota 25.06.2011, 12:30Mistrovství světa v inline hokeji IIHF

To je ode mne pro tuto chvíli vše. Postupujícího do elitní skupiny již známe, avšak neznáme vítěze celého turnaje. V 17:55 se můžete těšit na pikantní duel mezi domácí Českou republikou a Spojenými státy americkými, ze zápasu mimo jiné také přineseme textový on-line přenos. (14:11:48)

Na tomto turnaji si tedy bronz převezme Rakousko, stříbro Maďarsko a zlaté medaile navléknou na krk Britové.

A ještě nám chybí útočník. Tím je John Dolan z týmu Velké Británie.

Nejlepší obránce je vyhlášen z rakouského týmu Youssef Riener, který si přijíždí pro cenu.

Na řadu přichází vyhlášení nejlepších hráčů celé divizní skupiny. Nejlepším brankářem je vyhlášen opět James Tanner, jenž tak získal už třetí ocenění, obdivuhodné.

Ve velké hale teď proběhne slavnostní ceremoniál a předávání medailí.

Dnešní utkání je za námi. V tom jsme viděli branky pouze v první polovině střetnutí. V poslední čtvrtině měl největší možnost srovnat stav zápasu Gergely Borbas, ale přestřelil.

Stadionem zní hymna Velké Británie.

A teď ještě nejlepší hráči celého šampionátu. Za Velkou Británii je to opět James Tanner, který po celý turnaj držel svůj celek. Nejlepším hráčem Maďarska je vyhlášen Tamas Lencses.

Nejlepším hráčem utkání na britské straně byl vyhlášen James Tanner. Za Maďary si tuto cenu přebírá David Szappanos.

Britové si tedy příští rok zahrají mezi elitní osmičkou!

48:00

47:59
    Je rozhodnuto!

47:50
    Britové krouží ve vlastním pásmu s pukem na hokejkách.

47:21
    Zřejmě všem nadějím maďarského celku konec! Akos Kiss si totiž půjde sednout na minutu a půl za podražení, tudíž budou muset hrát Maďaři ve třech.

46:53
    Britové se provinili zakázaným uvolněním, bude se vhazovat po pravici Tannera.

46:15
    Maďaři to zkoušejí v pěti hráčích v poli! Jejich klec zůstavá opuštěná!

46:01
    Maďarská střídačka si vyžádala oddechový čas.

Sanny Muharem

Branky a nahrávky: 6. Clarkson J. (Viney), 11. Finney, 15. Waller (Viney) - 19. Borbas (Revak), 23. Szappanos (Lencses, Feil)

Velká Británie: Tanner (Birch) - Walsh, Clarkson, Hendy, Finney, Dolan, Hamer, Waller, Viney, Clarkson, Niamatali, Pearman, Hutchinson
    Maďarsko: Kiss T. (Balizs) - Revak, Bontovics, Orban, Lencses, Kordisz - Kiss A., Rafaj, Fekecs, Szappanos, Feil, Borbas, Pilcsik, Dancsfalvi

Rozhodčí: Dreger (USA), Erd (AUT)