Slovan Bratislava – Trenčín 3:1 (kon.) | Slovan Bratislava – Trenčín 3:1 (kon.)
ŠK Slovan Bratislava
3:1 (3:1)
AS Trenčín
sk Pátek 15.07.2011, 20:00 • Pasienky • Niké liga

Druhý polčas podľa očakávania nemal také tempo, ako ten prvý a stav sa už do konca duelu nezmenil. Majster kontroloval hru a sám sa dokonca dostal do niekoľkých možností zvýšiť vedenie. Na druhej strane sa z diaľky pokúšal oživiť Putnockého iba Horváth, ruch priniesol aj Mazán, ale Putnocký veľa práce nemal. V prvom zápase novej sezóny Corgoň ligy tak Slovan porazil nováčika z Trenčína pohodovo 3:1 a pripisuje si prvé tri body. Dnes je to odo mňa všetko, ďakujem za pozornosť. (21:53:47)

90+1
    Štefánik a Mazán ešte podkurujú pred šestnástkou, ale Putnocký rieši s prehľadom.

90+1
    Nadstavujú sa 2 minúty.

89
    Godál dobre nahral Mazánovi, ale ten trafil iba Dosoudila. Inak ale lopta mohla ísť do brány.

86
    Na päť minút príde Kiss, dole ide budúci Slovák Guédé.

85
    Malec strieda Baeza.

84
    Brankár v permanencii aj pri šanci Halenára, po Žofčákovej lopte z uhlu páli nebezpečne, ale nie presne.

83
    Guédé dlho váhal s loptou, napokon našiel Bagayoka a ten vyprášil Volešákove rukavice po dlhšej dobe.

80
    Grendel hneď hľadal Šeba, ale akciu zastavil faul Guédého.

79
    Desať minút pred koncom príde na trávnik Grendel, dole šiel Milinkovič.

78
    Ďalekonosná strela medzi žrde od Horvátha nemierila ani na tretí pokus.

78
    Šebo v ofsajde.

77
    Hra sa výrazne spomalila, zverenci trénera Jarolíma sa nemajú kde ponáhľať a šetria sily. Zárove nepúšťajú Trenčín do žiadnej šance.

73
    Halenár nahradí strelca 2. gólu Milana Ivanu.

73
    Slovan ide dopredu, spolupracuje Guédé s Ivanom. Na ihrisko sa chystá Halenár.

72
    Horváthova strela opäť zblokovaná, roh pre jeho tím.

71
    Faul Žofčáka zozadu na Štefánika.

71
    Bol to Bagayoko, už je späť. Akciu na ľavej strane potiahol Ivana, ale stroskotal.

68
    Dlhá lopta na Šeba bola veľmi ťažká. Hra je prerušená, na zemi ostáva ležať Bagayoko, alebo Guédé.

67
    Priamo na bránu letel center, brankár opäť hasí.

67
    Salinas si to zopakuje...

66
    Horváthov ďalekonosný pokus zblokovaný, loptu však chcel dostihnúť Depetris, ale tam bol Putnocký. Následne Štefánik nadvakrát neodcentroval. Nasleduje roh.

65
    Z nej však gól nepadol, Salinasov pokus končí v náručí Putnockého.

64
    Faul Štepanovského potrestaný nie je, ale hostia majú štandardku.

63
    Hostia striedajú, odchádza Mondek, nahradí ho Štefánik.

62
    Nováčik ligy drží loptu na svojich kopačkách a uspáva svojho súpera. Lopta je však prevažne na ich polovici ihriska a tak sa nič vážne nedeje. Dlhá prihrávka na Mazana presná nebola.

61
    Mazan po dobrej robote hľadal Depetrisa a ten sa otočkou v páde napokon prezentoval strelou, ale mohlo sa možno pískať pre Trenčín. Lopta šla nad bránu.

57
    Pekná akcia rýchlymi nahrávakami cez Bagayoka k šanci napokon neviedla.

56
    Dobrotka fauloval Depetrisa, karta však udelená nie je.

53
    Úvod druhého polčasu zatiaľ nenadväzuje na ten rušný prvý.

52
    Dnešné stretnutie sleduje 2048 divákov.

51
    Následne Srb pálil spoza vápna, tesne nad.

50
    Ivana na Milinkoviča, v šestnástke však Šeba nenašiel.

48
    Pekná kombinácia Slovana, podobne, ako v prvom polčase. Rýchly brejk cez Kladrubského na Štepanovského a Šeba, ale ten nenašiel Žofčáka, pri lopte bol skôr Volešák.

48
    Prevažujú nepresnosti na oboch stranách.

47
    Štepanovský našiel Milinkoviča, ale ten nedokázal nahrať naspäť v pokutovom území.

46
    Hostia striedali, odišiel Valla a namiesto neho na trávnik vybehol Mazan.

46
    Začal druhý polčas.

Jste fanouškem Slovanu Bratislava nebo AS Trenčín? Chtěl(a) byste se podílet na tvorbě textových online reportáží z domácích zápasů vašeho týmu? Pište na info@onlajny.cz, příp. ICQ 50-387-884.

Prvý polčas novej sezóny Corgoň ligy a zároveň zápasu medzi Slovanom a Trenčínom bol veľmi rušný. Od začiatku sa do dobrých príležitostí dostával práve majster ligy, hneď v 5. minúte sa dostal do vedenia vďaka Milinkovičovi. Následne tlak neustával a prišla ďalšia podobná akcia, ktorú zakončil Ivana. Na druhej strane sa po počiatočných oťukávačkach presadil rutinérskym spôsobom Depetris a znížil. Tento stav však dlho nevydržal, o minútu sa presadil po rýchlom brejku aj kanonier Šebo a uzavrel tak gólové hody v prvom dejstve na 3:1. Druhý polčas začne približne o 21:05.

Prvý polčas skončil.

45+2
    Do šance sa ešte dostával Žofčák, ale rozhoda ukončil prvý polčas.

45+1
    Veľlká šanca Slovana, ale Volešák výborne zasiahol. Ivana mohol nahrávať Šebovi, zostáva tak stav nezmenený.

45
    Trenčania bojujú, belasí sú však v obrane pozorní.

44
    V závere polčasu sa hrá na polovici Slovana, v podstate však kontroluje hru.

42
    Žltá karta za ostrý faul zozadu pre Kladrubského.

40
    Následne centruje Bagayoko, brankár hostí nedokázal loptu chytiť včas, ale bol tam Baez, ktorý odpálil do bezpečia.

40
    Ivana odcentroval cez Godála, ale tam bol Volešák.

39
    Salinasov center z rohu po hlavičke jedného z jeho spoluhrávo volal po góle, Putnocký však nemusel zasahovať.

37
    Horváthova dobrá prihrávka dopredu pre Godála, dezorientovaný Dosoudil loptu púšťal pre Putnockého, bola tam zrážka a taktiež však dobrá príležitosť znížiť.

35
    Veľká šanca Šeba v rýchlom brejku, v poslednej chvíli zasiahol Ševela.

33
    Vallov center usmerňoval Holúbek, lopta však šla vedľa, bola to ale dobrá šanca na skorigovanie výsledku.

32
    Nový ročník Corgoň ligy sa nám rozbieha viac než príjemne, veď štyri góly za polhodinu hry je veľmi slušná vizitka. Snáď to bude pokračovať aj v ďalších zápasoch. Medzitým roh pre Trenčín.

31
    Šebo za skandovania svojho mena v hľadisku následne v ofsajde.

30
    Slovan dal gól!
    ŠEBO sa však nenechal zahanbiť ani na minútu a zvyšuje skóre. Lopta sa k nemu dostala na hranici bieleho bodu a ľavačkou za pomoci žrde otvára svoj strelecký účet v tejto sezóne.

30
    Najväčší rival Filipa Šeba sa presadil, teraz sa oči upierajú práve naňho. Osobne však uvítam streleckú potenciu hlavne v LM.

29
    Na druhej strane rýchly protiútok a Kleščík len-len že zasiahol pred útočnou snahou domácich!

28
    Trenčín dal gól!
    Konečne hosťom vyšla kolmá nahrávka a využíva to DEPETRIS. Obrana majstra trošku zaspala a argentínsky útočník obišiel Putnockého a znížil. Zároveň potvrdil, prečo má oňho záujem práve Slovan.

27
    Už je v poriadku, dopredu ide AS.

27
    Milinkovič v šanci po nahrávke Ivanu, ale strelecký pokus mu bol zmarený, následne Srb fauloval. Ostáva však na zemi práve on.

26
    Kladrubský chyboval, ale Depetris nenašiel presnou nahrávkou Kleščíka.

25
    Hru hostí diriguje najmä kapitán Ševela, ale zatiaľ sa mu nedarí pripraviť dobrú pozíciu pre svojich spoluhráčov.

24
    Ďalší roh pre Slovan, obrana hostí je dezorientovaná. Žofčákov pokus letel vedľa.

24
    Ešte by som poopravil predošlú pripomienku; Slovan zvoľni tempo zrejme až vtedy, keď sa gólového efektu dočká aj kanonier Šebo :-)

23
    Ševelova nahrávka na Holúbeka iba do ofsajdu.

22
    Slovan má jasnú prevahu, pretavil to už v dvojgólové vedenie a tak sa papierové predpoklady napĺňaju dopodrobna už od začiatku. Očakávame zvoľnenie tempa, belasých čo však môže hrať do karát zverencom Adriána Guľu.

21
    Ševela odhlavičkoval preč, dopredu ide Salinas, Holúbek sa k jeho nahrávke nedostal.

21
    Rohový kop zahrá Milinkovič.

20
    Ďalšia pekná akcia belasých, Žofčák našiel Šeba, ten loptu nespracoval ideálne, ale ešte ju vrátil Guédému, lenže hostia strelu zblokovali.

19
    Nič z toho Trenčíin nevyťažil, neujali sa ani následne lietajúce centre pred šestnástkou.

19
    Po strate lopty Žofčáka sa dostal k nej Depetris, ale ten sa k strele nedostal. Nasleduje rohový kop.

18
    Ďalekonosný pokus hostí v pohode Putnocký chytá.

16
    Ďalšia pekná akcia domácich, IVANA našiel na pravej strane Bagayoka, ten mu loptu vrátil a prekonáva brankára Volešáka po druhýkrát.

15
    Hostia kombinujú, ale ešte sa k ničomu nedostali.

14
    Salinas sa neprebil, dobrý zákrok Štepanovského.

13
    Po ňom sa dostala lopta na Milinkoviča, ale tentokrát páli vysoko nad.

13
    Ivana v útoku, našiel Žofčáka, ten centruje, ale lopta je zblokovaná. Nasleduje roh Slovana.

12
    Domáci v jasnom tlaku, je vidieť, že hrá majster s nováčikom. Čakáme však aj na prezentovanie sa hry hostí.

11
    Šebo si vytvoril priestor na strelu a spoza šestnástky vystrelil, lopta však letí vedľa.

11
    Ballova prihrávka na Depetrisa iba do ofsajdu.

10
    Hostia si však nerozumejú a okrem niekoľkých nádejných lôpt vpredu ešte nič nevymysleli.

9
    Faul na Salinasa, loptu má Trenčín.

8
    Veľká šanca Šeba, krásna nahrávka z ľavej strany však pred ním skočila a Volešákovu bránu prekopol.

6
    Po faule štandardka pre belasých, zbokovaná strela končí v aute. Šanca aj po rohu, Volešák boxoval a Holúbek odkopával do bezpečia. Podobne aj Ševela.

5
    Pekná akcia domácich vyústila vo vedúci gól MILINKOVIČA. Ten si vymenil loptu so Šebom hneď niekoľkokrát vymenil a z hranice šestnástky prekonáva Volešáka strelou do dolného rohu brány.

4
    Žofčák vysúval Šeba, ale ten loptu stihol až za postrannou čiarou.

4
    Ivana nespracoval nádejnú loptu, aut pre Trenčín.

3
    Ofsaj Ivanu, Slovan je pri lopte častejšie.

1
    Stretnutie práve začalo.

-3
    Hráči nastupujú na trávnik.

Úvodné zostavy:

ŠK Slovan Bratislava: Putnocký - Bagayoko, Dobrotka, Dosoudil, Štepanovský - Milinkovič,Žofčák, Kladrubský, Guédé - Šebo, Ivana.

AS Trenčín: Volešák, Ševela, Valla, Baez, Salinas, Godál, Horváth, Mondek, Kleščík, Holúbek, Depetris.

Rozhodca: Sedlák - Chládek, Sluk.

-7
    V Bratislave je príjemné počasie, tribúny sú však zaplnené riedko.

Prvý zápas novej sezóny Corgoň ligy sa odohrá na Pasienkoch. Majster minulého ročníka Slovan Bratislava privíta nováčika AS Trenčín. Po previerke v Lige majstrov sa tak belasí musia sústrediť na ligu, čaká ich ambiciózny súper.

Vítame Vás pri on-line prenose. Stretnutie začína o 20:00.

Branky: 5. Milinkovič, 16. Ivana, 30. Šebo - 28. Depetris

Karty:   42. Kladrubský (SBA), 71. Žofčák (SBA)

ŠK Slovan Bratislava: Putnocký - Bagayoko, Dobrotka, Dosoudil, Štepanovský - Milinkovič (79. Grendel), Žofčák, Kladrubský, Guédé (86. Kiss) - Šebo, Ivana (73. Halenár).
    AS Trenčín: Volešák, Ševela, Valla (46. Mazán), Baez (85. Malec), Salinas, Godál, Horváth, Mondek (63. Štefánik), Kleščík, Holúbek, Depetris.

Rozhodčí: Sedlák - Chládek, Sluk