Olomouc – Vítkovice 6:4 (kon.) | Martin – Zvolen 3:1 (kon.) | Kladno – Motor ČB 4:1 (kon.)
Havlíčkův Brod – Kometa Brno 4:6 (kon.) | Sparta – Liberec 1:2 (kon.) | Znojmo – Třebíč 2:3 (kon.)
Kadaň – Litoměřice 5:0 (kon.) | Chomutov – K. Vary 3:2 (kon.) | Benátky n/J – Hr. Králové 2:1 (kon.)
Osvětim – Havířov 1:3 (kon.)
HC Olomouc
6:4 (4:1, 2:2, 0:1)
HC Vítkovice Ridera
Úterý 02.08.2011, 17:00 • Zimní stadión Olomouc. Kapacita: 5.300 míst. • Přípravné zápasy

60:00
    Konec zápasu. (19:07:47)

58:55
    Tak ještě pěstní výměna názorů na závěr. Jan Mikel porazil Tomáše Káňu a oba schytali dvě minuty. Vyloučen navíc ještě Jan Káňa, který do Mikela nesportovně rýpl při odjezdu na trestnou lavici. Přesilovka pro Olomouc.

58:00
    Ohlášeny poslední dvě minuty třetí třetiny.

57:04
    Utkání se už pouze dohrává. Zdá se, že o vítězi je rozhodnuto. Vhazování před vítkovickým brankářem.

54:22

53:05
    Nedbálek ve velké šanci, po přečíslení dvou na jednoho ale těsně minul branku Vítkovic.

52:52

50:52
    Vyloučen domácí Michal Vodný na dvě minuty za hákování.

49:52
    Zakázané uvolnění Olomouce.

49:22
    Hostující Tomáš Voráček zezadu tvrdě a nedovoleně narazil Jiřího Řípu. Řípa musel být dokonce ošetřován, Voráček vyfasoval trest na 5 minut plus do konce utkání za vražení zezadu. Pětiminutový trest odpyká Adam Řehák.

46:59
    Vítkovice právě vstřelily branku!
    Po Kuscerově přihrávce si objel gólmana Kašíka VLADIMÍR SVAČINA a zakončil z úhlu do prázdné. Asistence: Lukáš Kuscera.

46:40
    Hostující Lukáš Kuscera trefil tyč Kašikovy klece.

46:11
    Tempo hry mírně zvolnilo. Ani jeden tým nemá navrch.

43:33
    Rác si nabruslil za obranu soupeře, tentokrát však na vítkovického gólmana s bekhendovým zakončením nevyzrál.

41:17
    Zakázané uvolnění Olomouce. Hra se stěhuje před Kašíka.

40:01

Další třetina začne přibližně v 18:33.

40:00

39:00
    Ohlášena poslední minuty druhé třetiny.

Ondřej Kubát

Branky a nahrávky: 9. Marosz (Okál), 12. Haluza, 15. Staněk, 16. Rác, 26. Pekr (Haluza, Haas), 39. Okál (Vodný, Marosz) - 8. Strapáč, 34. Káňa T., 39. Szturc (Hlinka), 47. Svačina (Kuscera)

HC Olomouc: Kašík (Kůdela) – Bartoň, Horák, Janáček, Mikel, Staněk, Nedbálek, Musil, Ondrušek – Pšurný, Kucharczyk, Řípa – Pekr, Haas, Haluza – Okál, Marosz, Vodný – Rác, Smetana, Heža.
    HC Vítkovice Ridera: Šindelář (Bartošák) – Rehák, Punčochář, Voráček, Pastor, Sedlák, Hartmann, Flašar, Kovář – Šedivý, Strapáč, Káňa J. – Pohl, Káňa T., Svačina – Szturc, Hlinka, Kucsera – Řehák, Kolouch, Walker.

Rozhodčí: Minář – Bryška, Novák