Vítkovice – Francie U23 7:3 (kon.) | Motor ČB – Třebíč 2:1 (kon.) | Slavia – Liberec 5:3 (kon.)
Chomutov – Sparta 4:2 (kon.) | Litvínov – Kladno 4:5 (po s.n.) | HC Slovan – Kometa Brno 1:2 (po s.n.)
Litoměřice – Klášterec nO 4:3 (kon.) | K. Vary – Kadaň 3:4 (kon.) | Hr. Králové – Pardubice 4:5 (kon.)
HC Slovan – Brno 1:2 (po pr.) | Skalica – Spartak Moskva 6:5 (kon.) | Šumperk – Jastrzębie 3:3 (kon.)
HC Energie Karlovy Vary
3:4 (3:0, 0:0, 0:4)
Sportovní klub Kadaň
Čtvrtek 04.08.2011, 18:00 • KV Aréna (Karlovy Vary - Tuhnice) • Přípravné zápasy

55:48
    Kadaň právě vstřelila branku!
    Neuvěřitelné! Hosté jdou do vedení. LADISLAV BOUŠEK vybojoval puk v závaru před Bendou a po rychlém zpracování překonal gólmana hbitou ranou zápěstím mezi betony. Bez asistence.

54:52
    Hosté rozprostřeli vražednou kombinaci ve třetině Varů a po sledu několika pasů se do puku opřel Szakal. Jeho ránu ještě Benda vyrazil, ale dorážka LADISLAVA BOUŠKA již vyrovnání přinesla. Asistence: Martin Szakal, Ondřej Malinský.

56:34
    Domácí jdou do tří! Martin Grundlig (KVA) vyloučen na dvě minuty za krosček.

53:29
    Pozor! Hosté si zahrají přesilovou hru. Na trestnou míří Petr Přindiš (KVA) na dvě minuty za sekání.

50:07
    Vyloučen Martin Mazanec (KAD) na dvě minuty za zdržování hry.

48:49
    A pozor, hosté vystrčili drápky a začínají stahovat náskok domácích borců z první třetiny. Kadaňský Stehlík našel v mezikruží volného FRANTIŠKA MÁLU. Ten nebyl zbrklý a chvíli si s kotoučem pohrál. Sjel si do levého kruhu a po rychlém zpracování pálil z otočky. Jeho projektil si našel přesnou skulinku v betonech karlovarského Bendy. Ten měl i v tomto případě smůlu ztíženého výhledu, kvůli clonícímu bekovi Varů. Asistence: Jan Stehlík.

41:59
    Hosté nyní i s trochou štěstí snižují z velkého náskoku Energie. Szakal poslal puk k mantinelu na hůl TOMÁŠE SCHMIDTA. Ten se nijak nerozpakoval, opřel se do puku a neskutečnou dělovkou propálil vše co mu stálo v cestě. Domácí brankář měl zcela zakrytý výhled a po dělovce se stačil pouze poohlédnout v bezmocném podřepu. Asistence: Martin Szakal.

48:43
    Po delší době si přesilovku okusí i Kadaňští. Martin Kupec (KVA) musí odpykat menší dvouminutový trest. Domácí borec se provinil krosčekem.

36:54
    Melenovský se snažil dorazit puk odražený od mantinelu. Jeho projektil však proklouzl přesně za zády Jariny a jakoby okopíroval brankovou čáru ! Gól to však není !

32:51
    Na chvíli opět zahrozili hosté. Nejprve střelou od modré mimo a následně dorážkou, kterou domácí Benda vyrazil vyrážečkou mimo ledovou plochu.

31:49
    Vyloučen Martin Kupec (KVA) na dvě minuty za hákování.

30:13
    Karlovarské čeká další početní výhoda. Na trestnou lavici míří Jakub Trefný (KAD) k odpykání dvou minut za sekání.

26:34
    Martin Zaťovič ve velké šanci. Jeho bekhendový pokus z mezikruží se otřel o horní tyčku!

23:05
    Ve stejném čase vyloučen Martin Zaťovič (KVA) na dvě minuty za hákování.

22:40
    Stoklasa se už už radoval ze vstřelené branky a následného snížení, ale Benda jeho únik a precizní zakončení i tak zneškodnil. Zatím největší šance SK v zápase.

18:41
    Karlovy Vary právě vstřelily branku!
    Po sérii domácích šancí se konečně jeden z energetiků opět prosadil. PAVEL KUBĚNA dostal nabito od Tomáše Klímy. S pukem si chvíli pohrál a pak vyslal na milimetr přesnou ránu do převého horního růžku Jarinovy klece a vymetl mu doslova všechny pavučiny. Asistence: Tomáš Klíma.

08:26
    Kuběna mohl dorážet do poloprázdné klede, ale kotouč mu přeskočil čepel hole!

07:52
    Další z hostů na trestné. František Mála (KAD) vyloučen na dvě minuty za držení.

07:12
    Novákovo střelu z levého kruhu vyráží Benda špičkou betonu!

04:14
    Melenovský se ve vlastní oslabení snažil o dorážku, ale byl již ve velmi ostrém úhlu a jeho pokus bohužel pro domácí mezi tyčemi neskončil.

03:47
    Vyloučen David Zucker (KVA) na dvě minuty za vysokou hůl.

03:09
    Domácí hosty vůbec nešetří. Zmeškalovo vyloučení nezůstalo bez potrestání. MAREK BARTÁNUS dlouho kroužil uprostřed třetiny a čekal na vhodnou pozici. Následně mu nabil Zaťovič a slovenský forvard nadvakrát Jarinu překonal. Asistence: Martin Zaťovič.

02:30
    Vyloučen Jan Zmeškal (KAD) na dvě minuty za podražení.

02:30

02:11
    Domácí borci zahájili zápas dle očekávání a jakožto papíroví favorité se ujímají vedení. Melenovský zprostřed pásma nahrál na volného TOMÁŠE KLÍMU, který nekompromisní ranou z první z pravého kruhu jako první skóruje. Asistence: Marek Melenovský.

Milan Ouředník

Branky a nahrávky: 3. T. Klíma (Melenovský), 4. Bartánus (Zaťovič), 19. Kuběna (T. Klíma) - 42. Schmidt (Szakal), 49. Mála (Stehlík), 55. Boušek (Szakal, Malinský), 56. Boušek

HC Energie Karlovy Vary: Benda (Závorka) - Gulaši, Parýzek, Přindiš, Látal, Rohan M., Grundling, Prošek "C", Zucker, Zaťovič, Schusser, Polák, Rohan T., Bartánus, Kuběna, Kupec, Melenovský, Klíma T., Surovka, Vachovec, Klíma L.
    Sportovní klub Kadaň: Jarina (Kaššák) - Malinský, Tomeček, Trefný, Mazanec, Szakal, Schmidt, Zmeškal, Višňák, Skořepa, Fiala, Boušek, Ton, Charousek, Freiberg, Stoklasa, Mikšovič, Novák, Mála, Stehlík, Bursík.