Jihlava – Jastrzębie 3:1 (kon.) | Vítkovice – Lev 1:3 (kon.) | Martin – Banská Bystrica 2:1 (kon.)
Nitra – Doněck 1:3 (kon.) | Motor ČB – Kladno 4:3 (kon.) | Mladá Boleslav – Litoměřice 6:2 (kon.)
Havlíčkův Brod – Písek 6:3 (kon.) | Kadaň – Beroun 2:1 (kon.) | Děčín – Klášterec nO 3:5 (kon.)
K. Vary – Plzeň 5:2 (kon.) | Ústí n/L – Benátky n/J 4:4 (kon.) | Vsetín – Přerov 5:4 (kon.)
Olomouc – Hr. Králové 5:1 (kon.) | Poruba 2011 – Opava 0:1 (kon.) | Osvětim – Šumperk 4:6 (kon.)
Znojmo – Jesenice 6:2 (kon.)
HC Energie Karlovy Vary
5:2 (0:0, 3:1, 2:1)
HC Škoda Plzeň
Úterý 09.08.2011, 18:00Přípravné zápasy

57:53
    Vyloučen Martin Zaťovič (KVA) za nedovolené bránění.

52:52
    Plzeň hraje určitě tvrdší hokej, než by se na přátelské utkání slušelo. Jeřábek (PLZ) nyní dostává trest 2 + 10 minut za úder do oblasti hlavy a krku.

51:43
    V rohu útočného pásma zůstává ležet David Zucker a už k němu běží klubový masér a lékař. Domácí útočník nakonec na střídačku odjíždí po svých. Sudí po poradě s kolegy udělují menší trest Tomáši Frolovi (PLZ).

48:32
    Vyloučen Michal Dvořák (PLZ) za držení.

46:43
    Petr Přindiš (KVA) vyloučen za sekání.

36:21
    Martin Heřman (PLZ) dostává dvojitý menší trest za vysokou hůl. Po odpískání se nepohodl s domácím Přindišem (KVA), který si odsedí 2 minuty za hrubost. Tresty se vykrátí a Energie hned začíná hrát 2 minuty přesilovky.

24:37
    Hosté to přehnali s agresivitou při forčekingu, na trestnou lavici míří Jan Heřman (PLZ).

23:05
    Jiří Hanzlík (PLZ) nešťastně v oslabení vyhodil puk mimo hřiště a dostává trest za zdržování hry. Energii čeká krátká přesilovka 5 na 3.

21:34
    Pavel Vostřák (PLZ) za vlastní brankou zasáhl Košťála hokejkou do obličeje, síly na ledě se srovnají.

20:41
    Václav Skuhravý (KVA) dostává menší trest za hákování.

17:38
    Málokdy se vidí, aby diváci aplaudovali sudímu. Stalo se tak nyní, když za podražení k časoměřičům míří Radek Duda.

14:55
    Skladaný s Melenovským u mantinelu zápasili o puk se dvěma protihráči. Geoff Kinrade, který je zpočátku pouze pozoroval, nakonec neudržel nervy na uzdě a se zdviženou hokejkou se rozjel proti Melenovskému. Po právu dostává 2 minuty za krosček.

7:42
    Plzeňáci udělali v obranném pásmu Varů pořádný vítr. Především pak Kinrade a Duda. Druhého jmenovaného po odpískání Zaťovič příliš agresivně odtlačoval od branky a dostává za to menší trest.

Michal Slavík

Branky a nahrávky: 23. Melenovský, 34. Dej (Melenovský, Skladaný), 38. Melenovský (Skladaný, Dej), 49. Zaťovič (Parýzek), 53. Kumstát (Skuhravý, Nosek) - 26. Kinrade, 49. Straka (Kovář)

HC Energie Karlovy Vary: Mensator (Závorka) - Gulaši, Nosek, Parýzek, Gřegořek, Gründling, Prošek, Látal, M.Rohan - Košťál, Skuhravý, Kumstát, Zaťovič, Pech, Bartánus, Skladaný, Melenovský, Dej, Vachovec, Kuběna, Zucker, Polák, Kupec, L.Klíma
    HC Škoda Plzeň: Svoboda (Adamec) - Hanzlík, Kinrade, F.Kaberle, Frolo, Jeřábek, Růžička, Dresler, Kratěna - Hlinka, Vlasák, M.Heřman, Straka, Duda, Johnson, Kovář, Vostřák, Dvořák, J.Heřman, Mrňa, Lev, Petruška, Stránský, Pitule