Bohem. Pr. – Karviná 1:0 (kon.) | Ústí n. L. – Sparta B 2:1 (kon.) | Brno – Opava 0:1 (kon.)
Táborsko – Jihlava 0:1 (kon.) | Třinec – Varnsdorf 2:2 (kon.) | Znojmo – Most 1:0 (kon.)
Vlašim – Zlín 1:1 (kon.)
FC Zbrojovka Brno
0:1 (0:1)
Slezský FC Opava
Sobota 13.08.2011, 16:00 • Městský fotbalový stadion, Srbská 47a, Brno - Královo Pole • FORTUNA:NÁRODNÍ LIGA

90
    A ještě poslední střídání Slezského FC, odchází Tomáš Mrázek, přichází Jan Schaffartzik.

83
    Hosté z Opavy střídají, odpočinout si jde Tomas Radzinevičius, na posledních pár minut nastupuje Milan Halaška.

75
    Poslední střídání domácího týmu, dohráno má David Pašek, na hřiště vybíhá Rostislav Šamánek.

68
    Hosté porvé vystřídali, odešel střelec branky Lumír Sedláček, přišel Luboš Horka.

46
    Domácí trenér Wagner se rozhodl opět zasáhnout do sestavy a do druhé půle posílá na hřiště místo Jana Hromka Petra Švancaru.

36
    Domácí trenér se rozhodl poprvé vystřídat, ze hřiště stahuje Lamine Falla, do hry posílá Uglješu Radinoviče.