Bohem. Pr. – Karviná 1:0 (kon.) | Ústí n. L. – Sparta B 2:1 (kon.) | Brno – Opava 0:1 (kon.)
Táborsko – Jihlava 0:1 (kon.) | Třinec – Varnsdorf 2:2 (kon.) | Znojmo – Most 1:0 (kon.)
Vlašim – Zlín 1:1 (kon.)
FC Zbrojovka Brno
0:1 (0:1)
Slezský FC Opava
Sobota 13.08.2011, 16:00 • Městský fotbalový stadion, Srbská 47a, Brno - Královo Pole • FORTUNA:NÁRODNÍ LIGA

90
    Ještě jedna žlutá karta na závěr, pro domácího Michala Sedláčka.

90
    A ještě poslední střídání Slezského FC, odchází Tomáš Mrázek, přichází Jan Schaffartzik.

83
    Hosté z Opavy střídají, odpočinout si jde Tomas Radzinevičius, na posledních pár minut nastupuje Milan Halaška.

81
    Další rychlá akce a tentokrát smůla na domácí straně, když si míč v pokutovém území vzal Uglješa Radinovič, jeho prudká střela do brány se však na poslední chvíli odrazila od jednoho z obránců Opavy.

75
    Poslední střídání domácího týmu, dohráno má David Pašek, na hřiště vybíhá Rostislav Šamánek.

68
    Hosté porvé vystřídali, odešel střelec branky Lumír Sedláček, přišel Luboš Horka.

68
    Prvním napomínaným hráčem v domácím dresu je Miroslav Král.

66
    Po druhé žluté kartě za nebezpečný zákrok na domácího Petra Švancaru byl vyloučen Michal Riška. Domácí budou hrát přesilovku a realizovat trestný kop.

46
    Domácí trenér Wagner se rozhodl opět zasáhnout do sestavy a do druhé půle posílá na hřiště místo Jana Hromka Petra Švancaru.

44
    V rychlém sledu další žluté napomínání, tentokrát je to v dresu hostí Michal Riška.

43
    První žlutou kartu obdržel Zdeněk Partyš.

36
    Domácí trenér se rozhodl poprvé vystřídat, ze hřiště stahuje Lamine Falla, do hry posílá Uglješu Radinoviče.

5
    Opava právě vstřelila branku!
    Varování domácí asi nebrali vážně, Opava jde do vedení, přímý kop od postranní čáry rozehrával LUMÍR SEDLÁČEK, a trefil to parádně, když nikým netečovaný míč končí za zády bezmocného gólmana Bureše.