Kladno – Ústí n/L 3:2 (kon.) | Chomutov – Litvínov 3:6 (kon.) | Třebíč – Havlíčkův Brod 3:5 (kon.)
Olomouc – Znojmo 5:2 (kon.) | Šumperk – Prostějov 5:5 (kon.) | Litoměřice – Písek 4:2 (kon.)
Milevsko – Lev Benešov 2:0 (kon.) | Přerov – Opava 6:1 (kon.) | Val. Meziříčí – Nový Jičín 5:3 (kon.)
Pelhřimov – Žďár n/S 1:3 (kon.) | Břeclav – Senica 0:3 (kon.) | Kadaň – Benátky n/J 1:5 (kon.)
Havířov – Poruba 2011 4:1 (kon.) | Hr. Králové – Jihlava 2:3 (kon.) | SHK Hodonín – Technika Brno 5:1 (kon.)
Rytíři Kladno
3:2 (1:0, 1:1, 1:1)
HC Slovan Ústí nad Labem
Úterý 16.08.2011, 17:30 • Městský zimní stadion, Kladno • Přípravné zápasy

59:29
    Kladno právě vstřelilo branku!
    Už rána Valského byla velmi nebezpečná. Orct vyrazil. Puk ale zůstal před brankou, kde se od Knotka dostal až na hokejku JANA HLAVÁČE, který svojí střelu ještě otřel o tyč. Asistence: Tomáš Knotek, Jakub Valský.

47:21
    Lvi právě vstřelili branku!
    Hosté se nenápadnou akcí prosazují a srovnávají účet zápasu. Holomkovu střelu od modré totiž chytře tečoval MIROSLAV TŘETINA a srovnal tak skóre na 2:2. Asistence: Ondřej Holomek.

33:01
    Hosté snižují. Po pěkné kombinaci doslova na pětníku vystřelil od modré čáry Vobořil a jeho střelu přesně do rohu branky tečoval JAROSLAV ROUBÍK. Asistence: Milan Vobořil.

30:15
    Parádní akce Jana Hlaváče. Ten prokličkoval s elegancí kolem dvou hráčů a poté předložil puk TOMÁŠI KNOTKOVI. Ten si počkal na pohyb Orcta a poté ležícího brankáře překonal střelou pod břevno. Asistence: Jan Hlaváč.

18:41
    Naopak domácí si s přečíslením poradili výborně. Ve vlastním oslabení ujel MICHAL DRAGOUN s Jaroslavem Kallou. Dragoun nahrál špatně, Kalla přesto zpracoval a poté vrátil puk Dragounovi před prázdnou branku. Bývalý útočník Ústí neměl problém zakončit. Asistence: Jaroslav Kalla, Libor Procházka.

Michal Sobotka

Branky a nahrávky: 19. Dragoun (Kalla, Procházka), 31. Knotek (Hlaváč), 60. Hlaváč (Knotek, Valský) - 34. Roubík (Vobořil), 48. Třetina (Holomek)

Rytíři Kladno: Cikánek (Chábera) - Růžička, Piskáček, Procházka, Drtina, Lepine, Diviš, Kameš - Hlaváč, Lukáč, Kafka - Kalla, Dragoun, Hovorka - Bílek, Stieler, Eberle - Bělohlav, Knotek, Valský.
    HC Slovan Ústí nad Labem: Orct (Formánek) - Poživil, Hořava, Suchý, Holomek, Gureň, Vobořil, Klobouček, Kružík - Laš, Alinč, Pazourek - Třetina, Roubík, Ludvík - Čurilla, Pajič, Boháč - Rod, Havlíček, Handlovský.

Rozhodčí: Hodek