Poprad – Moser Medical Graz 99ers 1:4 (kon.) | Poprad – Moser Medical Graz 99ers 1:4 (kon.) | Vítkovice – Kölner Haie 2:3 (kon.)
HK Poprad
1:4 (0:2, 1:1, 0:1)
Moser Medical Graz 99ers
sk Neděle 21.08.2011, 13:00 • Zimný štadión mesta Poprad • Tatranský pohár

60:00
    V tretej tretine sme boli svedkami iba zvýšenej agresivity a množstva osobných trestov na strane popradských hráčov. Posledných 10 minút už bolo o zápase rozhodnuté a hráči si vyložené šance nevypracovali. Graz s prehľadom a zaslúžene zvíťazil a na Tatranskom pohári obsadí 5. priečku. (15:13:45)

60:00
    Tony Dahlman sa stáva najproduktívnejším hráčom turnaja. Online prenosom vás sprevádzal Michal Klein. Ďakujeme za pozornosť a pozývame vás na sledovanie nasledujúceho zápasu HC LEV vs. výber Poľska - komentovať ho bude Marek Nemec.

60:00
    Hráčmi zápasu sa stávajú Latendresse a Vaic.

60:00

59:50
    Hra sa presunula pred bránu Weinhandla, avšak útok ukončila siréna. Poprad obsadí na Tatranskom pohári poslednú 6. priečku.

59:30
    Reinthaler ohrozil Melicherčíka.

58:44
    Záver plný emócii a šarvátok si odskáče Vaic za sekanie.

58:29
    Striedačka Grazu dostáva trest za príliš veľa hráčov na ľade. Hrať sa bude 4 na 4.

58:20
    Hostia hrajú presilovú hru, do útoku sa príliš nehrnú. O víťazovi je rozhodnuté.

57:42
    Na trestnú lavicu odchádza za hrubosť Lange a Vandas za hrubosť a údery do hlavy. 2+2+10 a miesto neho si trest odsedí Paločko.

57:30
    Vaic po dlhom čase nebezpečne ohrozil bránu hostí.

56:40
    Graz sa bez problémov ubránil.

55:00
    Popradčania sa znažia streliť aspoň ďalší gól. Dnes však nehrajú podľa svojich predstáv a nevedia si vypracovať gólové príležitosti ani v presilovej hre.

54:33
    Vandas po pravom krídle dravo prenikal, podržal ho pritom Lembacher a posedí si dve minúty na trestnej lavici.

53:30
    Po osobných trestoch pre Popradčanov sa hra trochu upokojila a stretnutie sa už len dohráva.

52:50
    Dahlman doklepával do prázdnej brány, avšak nezakončil razantne a Melicherčík sa stačil presunúť.

52:00
    Hrá je plná nepresností. Dvojminútové tresty skončili.

51:00
    Tribúny si od Popradčanov pýtajú gól. Kamzíci sú už usadený v útočnom pásme, no k šanci sa nedostali.

49:54
    Na trestnú lavicu odchádza Branislav Rapáč zo strany Popradu a Lefebvre zo strany 99ers. Obaja dostali dve minúty za hrubosť. Rapáč za zhodenie rukavíc dostáva navyše osobný trest za zhodenie rukavíc.

49:54
    Šarvátka v strede ihriska Branislav Rapáč zhodil rukavice, ale rozhodcovia ho k bitke nepustili.

Michal Klein

Branky a nahrávky: 33. Vaic (Vandas, Velebný) - 8. Latendresse (Klinbacher, Woger), 19. Dahlman (Lysak), 30. Iberer (Lange, Peicha), 46. Lefebvre (Latendresse)

HK Poprad: Melicherčík (Fedor) - Suchý,Malina - Novotný, Kraft - Velebný, Kramár, Dinda - Škovira, Hlinka, Kuľha- Takáč, Gellerstedt, Vaic - Rapáč R., Svitana, Vandas - Paločko, Rapáč B.
    Tréner: Ján Jaško

Moser Medical Graz 99ers: Weinhandl (Konovalov) - Jarrett, Schort, VanBallgooie, Bisaillon, Lembacher, Peicha, Reinthaller, Klimbacher - Dahlman, Lysak, Blatný, Lefebvre, Iberer, Harand, Latendresse, Woger, Lange, Moderer, Maier, Wilfan, Pohl
    Tréner: Mario Richer

Rozhodčí: Kubuš, Snášel, Rovenský