Martin – Trenčín 2:4 (kon.) | Opava – Frýdek-M. 4:5 (kon.)
HC Frýdek-Místek
Pondělí 22.08.2011, 18:00 • Buly aréna, Kravaře. • Přípravné zápasy

Z Kravař se s Vámi loučí Filip Lefenda. Hezký zbytek večera. (20:42:10)

Radim Nečas (trenér HC Frýdek - Místek):

Začali jsme špatně, Opava nás přehrávala kombinací a souhrou. Od druhé třetiny jsme však zlepšili bruslení a napadání, díky čemuž jsme se dostávali do šancí. Hlavně jsme hrozili z rychlých protiútoků a některé se nám podařilo přetavit v branky.

Michal Piskoř (trenér HC Slezan Opava):

V první třetině jsme hráli dobře, soupeře jsme přebruslili a vytvořili jsme si i dostatek šancí. Měli jsme ale vstřelit více branek. Od druhé třetiny jsme přestali hrát a v závěru místo toho, abychom si pohlídali výsledek, přišli jsme o něj svou naivní hrou.

Přinášíme ještě ohlasy obou koučů.

Slezan tak dobře rozjetý zápas nedokázal dotáhnout do vítězného konce. Upozorňujeme zároveň opavské fanoušky, že čtvrteční zápas s Havířovem se neuskuteční.

60:00

59:30
    Dnes velice aktivní Mlýnek ujel ve vlastním oslabení sám na brankáře, avšak nastřelil pouze Láníčkovy betony!

59:19
    Za sekání jde pykat opavský Černý. Vypadá to, že je rozhodnuto.

58:53
    Obrovskou šanci na srovnání měl domácí Polok, ale střela z bezprostřední blízkosti mu příliš nesedla.

58:18
    Frýdek-Místek právě vstřelil branku!
    Obrat Frýdku je k radosti jeho fanoušků dokonán. JAROMÍR GOGOLKA vsítil pátou branku hostů. Asistence: Michal Michalčík.

58:00
    Ohlášeny poslední dvě minuty třetí třetiny.

55:46
    Nedáš - dostaneš. Zatímco Slezan před chvíli svou velkou šanci nevyužil, hosté ano. Na 4:4 srovnává MICHAL KRUTIL. Asistence: Tomáš Štubňa.

54:32
    Mlýnek ujel domácím bekům a mířil sám vstříc frýdecké bráně, Láníček se však vyznamenal a nedovolil Opavanům odskočit na rozdíl dvou branek.

53:03
    Opava právě vstřelila branku!
    Slezan jde opět do vedení! Tentokrát se MICHAL MLÝNEK nemýlil a svým druhým gólem v utkání posílá Opavu zpět do vedení! Asistence: Petr Chalupa, Zdeněk Pavelek.

52:23
    Dobré šance Opavy. Nejprve na kotouč jen těsně nedosáhl Mlýnek, následně vychytal Mlýnka Láníček.

50:57
    Tvrdou ránu Gogolky vytěsnil Panec do ochranné sítě.

49:34
    Ihned po vhazování se trefil ONDŘEJ PODEŠVA a Frýdek tak srovnává s domácími krok! Asistence: Jan Sluštík.

46:55
    Hraje se bez vážnějších šancí na obou stranách.

43:33
    Zakázané uvolnění Slezanu.

Filip Lefenda

Branky a nahrávky: 4. Herman (Mlýnek , Kysela), 11. Grofek (Polok , Tichý ), 38. Mlýnek , 54. Mlýnek (Chalupa, Pavelek) - 10. Mach (Podešva , Pauliak), 40. Diviš , 50. Podešva (Sluštík), 56. Krutil (Štubňa), 59. Gogolka (Michalčík)

HK Opava: Panec (Kober) - Faksa, Kysela, Tichý, Tůma, Pavelek - Herman, Polok, Kocián, Weiss, Wolf, Černý, Grofek, Vítek, Baďura, Chalupa, Mlýnek, Koschatzký.
    HC Frýdek-Místek: Laníček (Jagoš) - Podešva, Měkýš, Kudláček, Gajda, Gangarčík, Michalčík, Kabeláč, O. Sluštík, Krutil, Diviš, Matýsz, J. Sluštík, Majling, Gogolka, Štubňa, Mach, Pauliak.