Martin – Trenčín 2:4 (kon.) | Opava – Frýdek-M. 4:5 (kon.)
HK VITAR Martin
2:4 (1:1, 1:2, 0:1)
HK DUKLA Trenčín
sk Pondělí 22.08.2011, 17:00 • Martinské hokejové centrum • Přípravné zápasy

Za domácich Markovič. A jeho paráda znamená víťazstvo domácich v nájazdoch 1:0. (19:09:59)

Za hostí Tvrdoň. Betón Šimka.

Za domácich Škoda. Triafa brankára.

Za hostí Mikula. Šimko ho vychytal.

Za domácich nastupuje Kriška. Zatiaľ bez gólu.

Prvý na rade je Gašparovič. A triafa pravú žŕdku.

Nasledovať ešte budú samostatné nájazdy. Začínajú hráči Trenčína.

60:00

59:53
    Ešte Gašparovič si che obhodiť Šimka a skúša to aj Chovan. Máme tu však záver tretej tretiny.

59:16
    Kriška to skúša individuálne počas oslabenia. Veľmi ťažko sa ale dostáva pred bránku za prispenia hosťujúceho obrancu.

58:30
    Sojčík si robil priestor na strelu. Bol ale faulovaný. Domáci hráč Flamík inkasuje dve minúty za hákovanie.

58:09
    Škoda bojuje o puk v rohu klziska. Ešte Macejka hľadá ako b sa uvoľnil pred bránkou a dostal prihrávku.

57:40
    V oslabení takmer gól Trenčína po spolupráci Tvrdoňa s Gašparovičom. Šimko nevedel kam skôr skočiť.

56:43
    Vylúčenie na strane Trenčína. Šťastný inkasuje dve minúty za podrazenie.

56:24
    Strelecký pokus do Hiadlovského zo strany Sobotu. Domácim to opäť nevyšlo.

56:04
    Domácim už veľa času na strelenie dvoch gólov nezostáva. Trenčín sa naopak nikam neponáhľa a čaká čo podniknú domáci hráči.

55:46
    Výskok jedného z rozhodcov, ktorý púšťa puk na Drotára. Puk ešte ale treba udržať v útočnom pásme, kde je ešte Macejka.

54:28
    Strela Šťastného nad bránku domácich. Šimko puk ešte jemne tečoval.

53:23
    Pekná akcia hostí na konci s Chovanom, ktorý strieľal spoza obrancu. Šimko mal zakrytý výhľad, všetko ale dobre pre neho dopadlo.

52:45
    Važan len tesne minul puk. Ešte sa tam schyľovalo k potýčke medzi Galambošom a Filom, rozhodcovia ale hru ukľudňujú.

Daniel Modrovský

Branky a nahrávky: 9. Drotár (Macejka, Školiak), 34. Rúfus (Važan, Markovič) - 10. Sojčík, 26. Šťastný (Pardavý, Trefný), 38. Lelkeš (Filo), 51. Lelkeš (Bednár, Sojčík)

HK VITAR Martin: Šimko (Dzubina) - Drgoň, Rúfus - Školiak, Tupý - Matejka, Flamík - Obuch, Brcko - Markovič, Zeliska, Važan - Macejka, Galamboš, Drotár - Škoda, Murček, Jonák - Kriška, Vartovník, Sobota
    HK DUKLA Trenčín: Hiadlovský (Kováč) - Chovan, Bednár - Gábriš, Nechala - Stindl, Trefný - Ďuriš, Imrich - Pardavý, Šťastný, Melichárek - Tybor, Gašparovič, Tvrdoň - Mikula, Sojčík, Filo - Lelkeš, Daňo, Kopecký

Rozhodčí: Ľ. Jakubec - M. Valach, Holienka