Linköping – Liberec 1:2 (po s.n.) | HV71 – Mannheim 4:3 (kon.) | Slavia – IFK Helsinky 2:3 (po s.n.)
Sparta – Jokerit 2:4 (kon.) | Motor ČB – Vienna Capitals 4:0 (kon.) | Luleå – Färjestad 5:2 (kon.)
Plzeň – HC Slovan 4:5 (po s.n.) | Salzburg – TPS 4:2 (kon.) | Pardubice – Kometa Brno 5:4 (kon.)
Eisbären – Tappara 1:0 (kon.)
HC Dynamo Pardubice
5:4 (1:2, 3:0, 1:2)
HC Kometa Brno
Sobota 27.08.2011, 19:30 • ČEZ Arena Pardubice. • European Trophy

47:54
    Přesilovka pro Kometu. Dvě minuty za podražení dostává Tomáš Nosek.

35:13
    Přesilová hra Komety končí, protože dvě minuty za krosček dostává Leoš Čermák.

30:49
    Robert Kousal dostává pět minut + osobní trest do konce utkání za vražení na hrazení. Dlouhá přesilovka pro Kometu.

25:30
    Přesilovka pro HC ČSOB Pojišťovnu Pardubice. Dvě minuty dostává za držení Tomáš Malec.

22:21
    Valach posílá hosty do oslabení. Dvě minuty dostává za podražení.

17:10
    Přesilovka pro domácí tým. Útočník Komety Jakub Svoboda dostává dvě minuty za podražení.

07:28
    První větší šanci měl Hruška, ale byl faulován a domácí tým jde do tří. Dvě minuty dostává za krosček Jan Kolář II.

05:44
    Kometa zvýšila tempo a zahraje si i první přesilovou hru večera. Jonathan Sim dostává dvě minuty za hákování.

Martin Mišovec

Branky a nahrávky: 1. Koukal (Nahodil), 24. Píša (Starý), 29. Sim (Zohorna, Rákos), 37. Buchtele (Borer, Benák), 58. Bartek (Rákos, Zohorna) - 5. Kempný, 12. Jankovič (Hruška), 44. Koreis (Jak. Svoboda), 47. Jak. Svoboda (Koreis)

HC Dynamo Pardubice: Růžička (Koutský) – Píša, Kolář II, Sičák, Kočí, Benák, Borer, Nakládal, Drtina – Nahodil, Koukal, Starý – Bartek, Elkins, Nosek – Sim, T. Zohorna, Rákos – Kousal, Radil, Buchtele.

Trenéři: Pavel Hynek a Ladislav Lubina.

HC Kometa Brno: Trvaj (Hovi) – Švrček, Žižka, Kempný, Bičánek, Valach, Malec, Šenkeřík, Ostrčil – Jar.Svoboda, Podkonický, Pospíšil – Erat, Hruška, Jankovič – Dlouhý, Holec, Čermák – Koreis, Jak. Svoboda, H.Zohorna.

Trenéři: Zdeněk Venera a Lubomír Oslizlo.

Rozhodčí: Minář, Smitka - Barvíř, Kis