Bystrc – Vel. Meziříčí 2:0 (kon.) | Nový Bydžov – Kolín 0:6 (kon.)
2:0 (1:0)
FC Velké Meziříčí
Neděle 04.09.2011, 16:30 • hřiště Dosty Bystrc - Kniničky • Divize skupina D

To je pro dnešní den vše, u dalších přenosů z města Brna se budu těšit nashledanou. Hezký zbytek neděle. (18:23:42)

Statistiky zápasu: Střely na bránu: 4:2, střely mimo: 2:4, rohy: 4:2, fauly: 16:14. Bez žlutých karet.

Zápas skončil výhrou Bystrce, která dnes nepředvedla nějaký oslnivý výkon, ale i taková výhra v těžkých podmínkách se počítá. Velké Meziřící nebylo špatným soupeřem, ale minimum příležitostí na vstřelení branky prostě nestačilo. Dosta má ve svém kádru zkušeného Zedníčka, jenž v minulém kole vstřelil dvě branky, povedlo se mu to i nyní.

90
    Nastavuje se jedna minuta nad rámec zápasu. O výsledku je rozhodnuto.

87
    Poslední střídání také v týmu Bystrce. Odešel unavený Jan Urban, na posledních pár minut jde na hřiště Vanja Logara.

83
    Poslední střídání u hostů. Odešel Netrda, na jeho místo jde Ďurica.

79
    Bystrc právě vstřelila branku!

Vypadá to, že si domácí pojistili tři body. Po levé straně unikal Urban, pohrál si se dvěma obránci, předložil míč na zlatém podnose pro STANISLAVA ZEDNÍČKA a ten si v takových situacích málo kdy neví rady. Jeho situace nebyla lehká, ale míč si zpracoval, udělal kličku gólmanovi a pohodlně zavěsil.

77
    Další střídání, tentokrát v týmu Bystrce. Odešel Rohovský, přišel Vlček.

70
    Velmez podruhé střídá. Ze hřiště odešel autor předchozí šance Lukáš Berka, o vyrovnání se bude mužstvu snažit pomoci Vlastimil Beran.

70
    Utkání příhlíží 320 diváků.

68
    V Brně mohlo být vyrovnáno. Bystrc hraje nyní hodně pasivně a vyloženě čeká, co udělá soupeř. Ten zahrozil Berkou, který se obtočil kolem Jiráska a zajímavou střelou jen těsně minul bránu Slaniny, který se natahoval marně. Měl však štěstí, že míč letěl vedle.

62
    Hezký centr poslal do vápna Šíma, kde byl opět Stanislav Zedníček, jenže ten není příliš velkým hlavičkářem a tak jeho pokus končí vysoko nad. Ale odhadem tři stovky diváků tato akce potěšila.

60
    Domácí trenérské duo poprvé střídá, odešel Dolina, jeho místo zaujme Filip Křivánek.

56
    Hosté byli také nebezpeční. Po rohu si vyskočil nejlépe obránce Mucha a Slanina musel ukázat něco ze svého repertoáru akrobacie.

55
    Bystrc poprvé ve druhém poločase zahrozila, ale přetažený Dolinův centr Zedníčka ve vápně nenašel.

46

Statistiky prvního poločasu: Střely na bránu: 3:1, střely mimo: 0:2, rohy: 4:2, fauly: 8:6.

Je za námi první poločas, ve kterém jsme viděli jednu branku. Postaral se o ni Stanislav Zedníček, ještě loni hráče HFK Olomouc. Ten si předtím vypracoval ještě dvě gólové šance, ale Kruba jej vychytal. Hosté hrozili především Vítkem, ale poprvé byl možná nedovoleně zasažen ve vápně, po druhé hlavičkoval těsně vedle Slaninovy branky. Tak tedy první poločas 1:0 pro Dostu, druhá půle začne v cca 17:35.