Beroun – Havlíčkův Brod 2:3 (po s.n.) | Žďár n/S – Mor. Budějovice 3:1 (kon.) | Strakonice – Milevsko 0:4 (kon.)
SKLH Žďár nad Sázavou
3:1 (1:0, 1:0, 1:1)
Hockey Club Moravské Budějovice 2019
Středa 07.09.2011, 18:00 • Bouchalky • Přípravné zápasy

Zápas, kde se testovaly obrany, napadání rozehrávek a zakládání akcí a kombinací včetně boje o kotouč vyhrávají domácí Plameny 3:1, když Slámu připravil v posledních minutách o čisté konto Oliva. Krásný zbytek smutného dne a v neděli při prvním kole proti Lvům z Chotěboře napočtenou! (20:02:33)

60:00

59:58
    Střela sražena do ochranné sítě za Slámou.

59:37
    Ofsajd Plamenů.

57:46
    Moravské Budějovice právě vstřelily branku!
    Žihadla se dočkávají čestného úspěchu, kdy dlouhé minuty odolávajícího Slámu překonává JIŘÍ OLIVA. Asistence: Miloslav Topol, Radim Dusík.

56:05
    Žihadla zahrozila. Snažila se vydolovat puk z pod Slámy, ale rozhodčí přerušuje hru pro faul.

55:18
    Žďár právě vstřelil branku!
    Asi definitivní zlomení snažení Žihadel. Normu gól na třetinu plní LUBOŠ KUNSTMÜLLER. Asistence: Roman Sobotka, Miroslav Bukáček.

54:30
    Nebezpečně pálil Kundela od modré, Sláma zasáhl na poslední chvíli. Naštěstí všude kolem byly Plameny.

53:27

53:16
    Snaha o teč před Slámou, ten ukrývá puk pod lapačkou.

52:17
    Sláma si zachytá v poslední třetině jako za předchozí dvě dohromady. Připisuje si další úspěšný zákrok.

51:38
    Kundela nenačasoval správně švih hokejkou po přihrávce spoluhráče před bránu, puk se mu zamotal mezi brusle, kam pro něj skočil Sláma.

51:14
    Ofsajd Žihadel.

51:06
    Kotlík se neúspěšně snažil probít se kolem pravého mantinelu.

49:20
    Dostál zkusil střelu přes Šulce, Sláma pozorný a spoluhráč si bere odražený puk na hokejku.

Lukáš Maša

Branky a nahrávky: 12. Kočan (Kotlík), 27. Sobotka M. (Staněk), 56. Kunstmüller (Sobotka R., Bukáček) - 58. Oliva (Topol, Dusík)

SKLH Žďár nad Sázavou: Sláma (Linhart) - Doležal, Staněk, Pleva, Střecha, Sobotka R., Šulc, Smejkal, Plachý (C), Sobotka M., Kunstmüller, Bukáček, Dítě, Kočan, Hron, Havelka, Dobiáš, Kotlík, Man, Bahl
    Hockey Club Moravské Budějovice 2019: Míča (Havlík) - Bulička, Hrbáček, Dusík, Boudný, Sechovec, Kundela, Zahradník, Ferenčík, Dostál, Oliva, Topol, Křenek, Sobotka L., Krčál