Beroun – Havlíčkův Brod 2:3 (po s.n.) | Žďár n/S – Mor. Budějovice 3:1 (kon.) | Strakonice – Milevsko 0:4 (kon.)
SKLH Žďár nad Sázavou
3:1 (1:0, 1:0, 1:1)
Hockey Club Moravské Budějovice 2019
Středa 07.09.2011, 18:00 • Bouchalky • Přípravné zápasy

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:00.

Zanedlouho začne poslední přípravné utkání domácích Plamenů, kde má jedinou šanci dostat se do sestavy Američan Ryan Bahl s číslem 69, který hrál hokej třeba na Novém Zélandu.

SKLH Žďár nad Sázavou: Sláma (Linhart) - Doležal, Staněk, Pleva, Střecha, Sobotka R., Šulc, Smejkal, Plachý (C), Sobotka M., Kunstmüller, Bukáček, Dítě, Kočan, Hron, Havelka, Dobiáš, Kotlík, Man, Bahl

HC Moravské Budějovice 2005: Míča (Havlík) - Bulička, Hrbáček, Dusík, Boudný, Sechovec, Kundela, Zahradník, Ferenčík, Dostál, Oliva, Topol, Křenek, Sobotka L., Krčál.

Celý český hokej, i žďárský, dnes zastihla smutná zpráva o smrti 3 reprezentantů, kteří vybojovali titul mistrů světa. Odpoledne krátce po startu z letiště v Jaroslavli zemřeli v troskách letadla obránce Jan "Hans" Marek a útočníci Josef Vašíček a bohužel i domácí odchovanec Karel "Rachna" Rachůnek. V neděli při úvodním mistrovkém zápase Plamenů v novém ročníku 2. ligy skupiny Střed, vzhledem k většímu počtu diváků, bude za výše jmenované držena minuta ticha.

02:13
    Plameny se dostali poprvé ke kombinaci v útočném pásmu.

02:17
    Hosté vyhazují.

02:45
    Bukáček střílel oblouček od modré a Míča puk neudržel. Ten končí v rohu.

02:51
    Vyloučen hostující Boudný za krosček. 5 na 3

03:23
    Domácí krátce v útočném pásmu a hosté ve čtyřech.

04:04
    První útočná akce hostí končí sraženou Dostálovou střelou nad.

04:31
    Domácím se nedaří dostat do pásma. Proti Havelkovi vyjel brankář a ten nedává o kousek do prázdné. Domácí opět mimo útočné pásmo.

04:51
    Plameny v útočném pásmu moc nezatopily. Hosté kompletní.

05:47
    Icing Žďáru.

06:27
    Žihadla úspěšně brání vlastní modrou čáru.

07:00
    Puk v síti za hostující bránou.

07:20
    Snaha hostí o přihrávku do jízdy končí icingem.

07:45
    Doležal zblokoval přihrávku před Slámou a nechybělo moc k vlastnímu gólu. Puk končí za bránou.

09:40
    Hra ve středním pásmu nebo za vlastní bránou.

10:23
    Žihadlům se podařilo chvíli kombinovat v útoku. Po Slámově zákroku přerušena hra a z ledu odchází i Američan Bahl.

11:15
    Doležal přerušil rodící se přečíslení na vlastní modré.

11:37
    Žďár právě vstřelil branku!
    Puk končí v síti! Vedení dává Plamenům JAN KOČAN. Asistence: Dan Kotlík.

12:20
    A mohlo být srovnáno! Aspoň čtvrtminutovou trmu vrmu před Slámou Plameny uhasily, když Žihadla měla několik příležitostí vyrovnat.

14:25
    Ferenčík nebezpečně tečoval před Slámou.

15:06
    Ofsajd Plamenů.

15:20
    Oliva prověřil z pravého kruhu Slámu s obránci za zády.

15:59
    Míča přerušuje hru.

16:10
    Roman Sobotka zabránil úniku vložením hole do souboje o puk, který nakonec zůstal tam, kde byl.

16:19
    Vyloučen hostující Krčal za krosček.

17:17
    Plamenům se nedaří ani dostat do pásma, ani se v něm v přesilovce udržet.

18:54
    Havlík místo aby hrál puk, tak nechal písknout opět icing.

18:58
    Střela po buly, Míča chytá.

19:15
    Ferenčík se snažil lehce posunout puk před Slámu, bez úspěchu.

19:48
    Sláma chytá, puk se odráží do mezikruží, které všichni hráči přejeli a tak zůstal chvíli osamocen.

20:00

Ani jeden tým se nedokáže držet delší dobu v útočném pásmu. Žihadla dobře brání vlastní modrou čáru a není moc prostor na kombinace, neboť hráči dobře čtou hru a mnoha přihrávkám do nebezpečných situací dokázali zabránit. Plameny v přesilovkách se horko těžko dostávali do útočného pásma, kde často neměli klid ani na kombinaci a hosté vyhazovali.

Další třetina začne přibližně v 18.47.

20:01

21:01

21:20
    Přihrávka rukou, hra vykázána do středního pásma.

21:43
    Ofsajd Žihadel.

22:04
    Hosté nabídnutou výhodu nevyužili. Vyloučen domácí Kotlík za podražení.

22:45
    Plameny napadají rozehrávku až za bránou soupeře.

24:04
    Domácí v plném počtu. Hosté v pásmu museli rychle kombinovat, neboť k nim rychle přistupovali hráči soupeře.

24:59
    Kunstmüller dokázal zachytit přihrávku soupeře před útočnou modrou, nebylo z toho nakonec nic jiného než chvilkový pobyt v útoku.

25:43
    Vyloučen hostující Dusík za podražení.

26:25
    Kotlík dostal puk do pásma.

26:43
    Míča zachraňuje situaci, puk ve středním pásmu.

26:51
    MARTIN SOBOTKA se dokázal prosadit a navyšuje vedení Plamenů. Asistence: Pavel Staněk.

28:39
    Vyloučen hostující Zahradník za držení protihráče.

28:58
    Míča dokázal vypíchnout puk před Kočanovou holí.

29:39
    Dostál dokázal před útočnou modrou získat puk z hole domácího hráče a sám se řítil tváří v tvář Slámovi, ten projektil z mezikruží bezpečně ukryl ve své lapačce.

34:32
    Hosté zkusili střelu z uctivé vzdálenosti od modré, Sláma kryje.

35:43
    Vyloučen hostující Hrbáček za hákování.

36:45
    Hostům se se štěstím podařilo puk dostat za modrou čáru, čímž vystavili Plameny hrozícímu ofsajdu.

37:32
    Dítě dostal přihrávku z obranného pásma na útočnou modrou, expresně poslal puk k druhému mantinelu Bukáčkovi, který z otočky střílí na Míču a ten puk lapá. Pěkná kombinace.

38:14
    Vyloučen domácí Smejkal za držení protihráče.

39:18
    Síly na ledě se srovnají. Vyloučen hostující Dusík za podražení. Plameny se snažily co nejdéle držet puk při výhodě.

39:49
    Man s Kotlíkem se snažili něco vymyslet na Míču a obránce soupeře. Puk končí pod brankářem.

40:00

Druhá třetina se nesla ve stejném duchu jako ta úvodní. Zkouška obran pokračuje, Plameny úspěšnější.

Další třetina začne přibližně v 19.31.

40:00
    Před začátkem poslední třetiny vyloučen domácí hráč.

40:01

40:53
    Plameny aktivně napadají a nedávají Žihadlům moc prostoru.

41:13

41:18

41:31
    Ofsajd Budějovic.

41:45
    Před Slámou se přetlačovali vzájemně Střecha s Ferenčíkem.

42:00

42:45
    Hosté se snaží o kontaktní branku a v úvodu mají mírně navrch.

43:18
    Oliva vyslal projektil na Slámu, který ho zneškodnil v lapačce.

43:25
    Doležal uklidil puk po rozehrávce do bezpečí za brankovou čáru.

45:10
    Domácí se dostali skoro až před Míču, nakonec puk ztratili v rohu.

45:21
    Vyloučen domácí Plachý za sekání.

46:00
    Kunstmüller vyhrál souboj jeden na jednoho, dostal se před soupeře i s pukem, objel bránu Budějovic, ale zakončit už nestačil. Pěkná ukázka individuální šikovnosti.

47:21

48:41
    Domácí mají problémy s rozehrávkou.

49:20
    Dostál zkusil střelu přes Šulce, Sláma pozorný a spoluhráč si bere odražený puk na hokejku.

51:06
    Kotlík se neúspěšně snažil probít se kolem pravého mantinelu.

51:14

51:38
    Kundela nenačasoval správně švih hokejkou po přihrávce spoluhráče před bránu, puk se mu zamotal mezi brusle, kam pro něj skočil Sláma.

52:17
    Sláma si zachytá v poslední třetině jako za předchozí dvě dohromady. Připisuje si další úspěšný zákrok.

53:16
    Snaha o teč před Slámou, ten ukrývá puk pod lapačkou.

53:27

54:30
    Nebezpečně pálil Kundela od modré, Sláma zasáhl na poslední chvíli. Naštěstí všude kolem byly Plameny.

55:18
    Asi definitivní zlomení snažení Žihadel. Normu gól na třetinu plní LUBOŠ KUNSTMÜLLER. Asistence: Roman Sobotka, Miroslav Bukáček.

56:05
    Žihadla zahrozila. Snažila se vydolovat puk z pod Slámy, ale rozhodčí přerušuje hru pro faul.