Lipt. Mikuláš – Michalovce 2:4 (kon.) | Prešov – Púchov 4:2 (kon.) | Trnava – Trebišov 4:2 (kon.)
Detva – Pov. Bystrica 3:1 (kon.) | Piešťany – Senica 8:2 (kon.) | Spišská N. Ves – Topoľčany 9:3 (kon.)
HK 32 Liptovský Mikuláš
2:4 (0:1, 2:3, 0:0)
HK DUKLA Ingema Michalovce
sk Úterý 13.09.2011, 17:00 • MHK 32 Liptovský Mikuláš • 1. liga (SR)

Najbližší zápas odohrá Liptovský Mikuláš vonku 16.9 kde ho privíta domáca Senica.
    Pre dneskajšok by to bolo všetko lúči sa s vami Tomáš Batiz. (19:10:42)

V tretej tretine sa už nič nezmenilo hostia z Michaloviec idú domov s 3 bodmi.

60:00

58:55
    Kledrowetz vystrelil od modrej na brankára hostí, ktorý vyráža strelu pred volného Kaduru a ten z následnej dorážky nedáva gól.

55:09
    Pavličko striela z pravej strany ale brankár domácich Šiarnik strelu chytá betónmi.

51:44
    Tvrdá strela P.Klepáča od modrej, len tesne minula bránu domácich.

50:14
    Mikuláš sa bude snažiť využiť presilovku pre, ktorú sa zapríčinil hráč Michaloviec Richard Šechný 2. minúty - hákovanie.

49:05
    Kovaľ má dobrú šancu na gól ale M.Klepáč správny čas vypichol puk do bezpečia.

47:42
    Strela Michala Ďurného skončila iba nad bránou hostí.

45:49
    Michalovce opäť budú mať výhodu o jedného hráča pretože sa previnil hráč domácich Jaroslav Kokavec - 2.minúty seknutie.

43:24
    Na lade ostal ležať Juraj Minčák a z ladu mu pomáhajú jeho spoluhráči za potlesku pár divákov.

41:56
    Bartík skúšal preniesť puk na Devečku ale jeho plán mu pokazil obranca z Michaloviec a jeho prihrávku blokuje.

V bráne domácich nastala zmena Matúša Palka nahradí Michal Šiarnik.

40:01
    Začala tretia tretina.

Ďalšia tretina začne približne o 11 minút.

40:00
    Druhá tretina skončila.

37:13
    Domáci hneď odpovedajú na gól keď nová posila MAREM URAM znižuje na 2:4. Asistencia: Peter Bartík.

36:21
    Michalovce využívajú presilovku, keď MILOŠ BEDNÁR zvyšuje na 1:4-
    Asistencia: Milan Mach, Juraj Kadlubiak.

35:19
    Liptovský Mikuláš bude musieť čeliť presilovke Michaloviec.
    2.minúty - príliš veľa hráčov na ľadovej ploche.

33:21
    Richard Šechný prechádza po pravej strane dostáva sa až k bráne domácim, kde si nabehol JURAJ MINČÁK a ten poisťuje náskok Michaloviec na 1:3

Tomáš Batiz

Branky a nahrávky: 29. Dominik Kadura, 38. Marek Uram (Peter Bartík) - 4. Martin Slovák (Juraj Minčák, Maroš Žemba), 28. Miloš Paľovčík (Juraj Kadlubiak, Daniel Hančák), 34. Juraj Minčák (Richard Šechný), 37. Miloš Bednár (Milan Mach, Juraj Kadlubiak)

HK 32 Liptovský Mikuláš: Palko (Šiarnik) - Lištiak, M.Klepáč, Ďurný, Mravec, Kadura, Kledrowetz, Hyben, Valášek, Paukovček, Kuric, Devečka, P.Klepáč, Pajong, Pleva, Bartík, Kokavec, Uram, Piatka, Staroň.
    HK DUKLA Ingema Michalovce: Kotvan (Kozárik) - Slovkák, Valentín, Paľovčík, Minčák, Halás, Šeliga, Mach, Kmiť, Segľa, Šechný, Bednár, Hančák, Kadlubiak, Mucha, Božík, Dunaj, Žemba, Pavlíčko, Králik, Petrúňa, Fajčák, Kovaľ, Boržík.

Rozhodčí: Jakubec Ľuboš, Hanko Peter, Vyšný Drahoslav.