Lipt. Mikuláš – Michalovce 2:4 (kon.) | Prešov – Púchov 4:2 (kon.) | Trnava – Trebišov 4:2 (kon.)
Detva – Pov. Bystrica 3:1 (kon.) | Piešťany – Senica 8:2 (kon.) | Spišská N. Ves – Topoľčany 9:3 (kon.)

Prešov dal gól!
    Domáci nakoniec zápas zvládli a berú tri body! Do prázdnej bránky sa trafil VLADIMÍR KUBUS - 4:2! Bez asistencie.

57:01
    Púchov dal gól!
    A pozor! Je to 3:2! JURAJ TICHÝ znižuje na rozdiel jediného gólu a domáci sa musí začať obávať najhoršieho! Asistence: Daniel Bednárik.

55:00
    Že by bol ešte zaujímavý záver? Hostia znižujú na rozdiel dvoch gólov päť minút pred koncom zásluhou MARTINA JURÍČKA - 3:1! Asistencia: Ján Kováčik.

54:39
    Bude sa hrať v štyroch. Vladimír Hubka (PUO) je vylúčený za podrazenie protihráča.

54:11
    A strelec tretej bránky je teraz poslaný za katr, pretože sa previnil hákovanie. Suma sumárum, Lubomír Caban (PRE) - 2 minúty, hákovanie.

50:41
    Ale to je zrejme definitívne rana pre Púchov. Domáce ušli v oslabení a LUBOMÍR CABAN poslal tretej kotúč do súperovej siete. Asistencie: Peter Cmorej a Michal Koma.

50:28
    Ak chcú hostia pomýšľať na body, chcelo by to niečo urobiť. Majú teraz príležitosť, pretože budú hrať presilovú hru. Na trestnú lavicu ide Ladislav Hopkovič (PRE) za napadnutie.

42:08
    Púchov o svoje šance na body prichádza počas jednej minúty. Druhý zárez do hosťujúci siete totiž zaznamenal MARTIN SEGLA - 2:0! Asistencia: Vladimír Kubus a Ladislav Hopkovič.

41:25
    A máme tu prvý gól! Zápletku nám stanovuje chvíľu po úvodnom buly do tretej časti PETER HURTAJ - 1:0! Asistencia: Patrik Molota.

40:01
    Začala tretia tretina.

39:03
    V závere druhej dvadsaťminútovky ešte vylúčený Andrej Penxa (PRE) za hákovanie.

40:00
    Druhá tretina skončila.

35:37
    Opäť sa vylučuje na strane hostí a opäť je to Boris Varga (PUO). Teraz je jeho priestupok opísaný ako hákovanie.

27:15
    Ďalšie vylúčenie na strane Púchova. Tentokrát si ide na lavicu hanby sadnúť Boris Varga (PUO) za podrazenie.

24:44
    Šancu dostať sa do vedenia majú prešovští hokejisti. Na trestnú lavicu je totiž hlavným rozhodcom poslaný Robert Ludvig (PUO) za držanie.

20:01
    Začala druhá tretina.

20:00
    Prvá tretina skončila.

13:21
    Aj Prešov dostane šancu zahrať si v početnej výhode. Za vysokú hokejku je potrestaný Michal Vereš (PUO) dvoma trestnými minútami.

09:56
    Domáci boli v piatich len chvíľu, pretože niekoľko sekúnd po návrate Dírera ho na trestnej lavici strieda Ivan Raček (PRE). On sa previnil sekaním.

Branky a nahrávky: 42. Hurtaj (Molota ), 43. Segla (Kubus, Hopkovič), 51. Caban (Cmorej, Koma), 60. Kubus - 55. Juríček (Kováčik), 58. Tichý (Bednárik)

HC Prešov 07: Zima - Koma, Pulščák, Špila, Molota, Hopkovič, Penxa - Haas, Caban, Cmorej - Štefanech, Hurtaj, Raček - Segla, Kubus, Hajnik - Dírer, Kivader, Chovar
    HK Púchov: Zubo - Hubka, Celar, Tichý, Varga, Vereš, Kováčik - Vraník, Ludvig, Růžička - Bednárik, Pavlovič, Čopák - Sušanin, Kubíš, Juríček - Kudlej, Zemko, Prna

Rozhodčí: Bodák - Gajdoš, Štec