Jihlava – Hr. Králové 2:3 (kon.) | Warriors Brno – Havířov 6:4 (kon.)
HCM Warriors Brno
6:4 (2:1, 2:1, 2:2)
AZ Havířov
Čtvrtek 15.09.2011, 16:15 • Hokejová hala Úvoz • ELIOD extraliga mladšího dorostu

Z brněnské haly na Úvoze vám přeji příjemný zbytek večera. (18:55:20)

Brnu se první domácí zápas velice vydařil. Do utkání vstoupilo aktivněji a ujalo se vedení. Havířov však brzy snížil a zápas se stal náhle velice vyrovnaným. V poslední třetině se na ledě trošku přiostřilo, ale na výhře domácího týmu HCM Warrior to nic nezměnilo.

Při podávání rukou se na ledě strhla rvačka. Několik dvojiček si pěstmi vyměnilo názor, ale už se rozhodčím podařilo situaci uklidnit.

60:00

59:50
    Domácí drží kotouč na hokejkách ve svojí útočné třetině.

58:56
    Havířov se ze všech sil snaží dostat puk před Růžičku, ale obrana plní svoje úkoly na výbornou.

56:59
    Petr Lainka se probíjel před Šimečka, ale havířovští obránci ho nepustili.

56:00
    Havířov neustále buší na "brány útočného pásma", ale brněnská obrana zatím úspěšně odolává.

53:53
    Havířov právě vstřelil branku!
    LUKÁŠ BEDNÁŘ využívá přesilovou hru a dorážkou snižuje.

52:48
    Bohdan Dobiáš vyloučen za podražení.

52:05
    Havířovský pokus o tlak zastavil ofsajd.

51:17

50:21
    Havířov ve 4.

49:17
    Do brány Brna se vrátil Růžička.

49:17
    Michal Gajdoš přisedá na trestnou lavici ke svému spoluhráči a Havířov se tak bude bránit minutu ve třech.

48:21
    Domácí si výborným pohybem vynutili další faul ze strany Havířova. Dvě minuty za napadení.

47:23
    Warrior Brno právě vstřelili branku!
    Jan Dufek poslal parádní přihrávku na volného LUKÁŠE DENKA před bránou, který si Šimečka položil a zakončil střelou pod horní tyč.

45:50
    Střídání brankářů na straně domácích. Zřejmě zraněného Růžičku nahradil Sasínek.

43:20
    JAN DUFEK se jako první zorientoval ve skrumáži na brankovišti a protlačil puk za záda Šimečka.

Magdalena Malá

Branky a nahrávky: 9. Dufek (Denk), 10. Denk (Lainka, Dufek), 21. Hohl, 25. Dufek (Lainka, Denk), 44. Dufek, 48. Denk (Dufek) - 19. Pořízek (Bednář), 40. Pořízek (Fejko), 43. Heinzl, 54. Bednář (Fejko)

HCM Warriors Brno: Růžička ( Sasínek) - Haman, Dupljaku, Kment, Mandát, Vágner, Hussein, Denk, Padrnos, Lejska, Sabol, Dufek, Lidák, Hohl, Lainka, Dobiáš, Panáček
    AZ Havířov: Šimeček (Veselý) - Heinzl, Stružík, Spratek, Pořízek, Medve, Kurovský, Fejko, Bahounek, Trombik, Holeš, Kiss, Gajdoš, Beneš, Polak, Puffer, Bednář

Rozhodčí: Lerch - Kohoutek, Lošťák