Jihlava – Hr. Králové 2:3 (kon.) | Warriors Brno – Havířov 6:4 (kon.)
HCM Warriors Brno
6:4 (2:1, 2:1, 2:2)
AZ Havířov
Čtvrtek 15.09.2011, 16:15 • Hokejová hala Úvoz • ELIOD extraliga mladšího dorostu

Z brněnské haly na Úvoze vám přeji příjemný zbytek večera. (18:55:20)

Brnu se první domácí zápas velice vydařil. Do utkání vstoupilo aktivněji a ujalo se vedení. Havířov však brzy snížil a zápas se stal náhle velice vyrovnaným. V poslední třetině se na ledě trošku přiostřilo, ale na výhře domácího týmu HCM Warrior to nic nezměnilo.

Při podávání rukou se na ledě strhla rvačka. Několik dvojiček si pěstmi vyměnilo názor, ale už se rozhodčím podařilo situaci uklidnit.

60:00

59:50
    Domácí drží kotouč na hokejkách ve svojí útočné třetině.

58:56
    Havířov se ze všech sil snaží dostat puk před Růžičku, ale obrana plní svoje úkoly na výbornou.

56:59
    Petr Lainka se probíjel před Šimečka, ale havířovští obránci ho nepustili.

56:00
    Havířov neustále buší na "brány útočného pásma", ale brněnská obrana zatím úspěšně odolává.

53:53
    Havířov právě vstřelil branku!
    LUKÁŠ BEDNÁŘ využívá přesilovou hru a dorážkou snižuje.

52:48
    Bohdan Dobiáš vyloučen za podražení.

52:05
    Havířovský pokus o tlak zastavil ofsajd.

51:17

50:21
    Havířov ve 4.

49:17
    Do brány Brna se vrátil Růžička.

49:17
    Michal Gajdoš přisedá na trestnou lavici ke svému spoluhráči a Havířov se tak bude bránit minutu ve třech.

48:21
    Domácí si výborným pohybem vynutili další faul ze strany Havířova. Dvě minuty za napadení.

47:23
    Warrior Brno právě vstřelili branku!
    Jan Dufek poslal parádní přihrávku na volného LUKÁŠE DENKA před bránou, který si Šimečka položil a zakončil střelou pod horní tyč.

45:50
    Střídání brankářů na straně domácích. Zřejmě zraněného Růžičku nahradil Sasínek.

43:20
    JAN DUFEK se jako první zorientoval ve skrumáži na brankovišti a protlačil puk za záda Šimečka.

42:58
    ADAM HEINZL prostřelil od modré čáry vše co mu stálo v cestě a snižuje.

42:29
    Adam Heinzl měl na hokejce třetí gól, ale Růžička ho vychytal.

41:58
    Hosté mají k dispozici další přesilovou hru.

41:58
    Michal Gajdoš měl před sebou poloprázdnou, ale puk skončil v ochranné síti.

40:53
    Marek Medve střílel z levého kruhu, ale Růžička tým opět podržel.

40:13
    Týmy pokračují ve hře čtyři na čtyři.

40:01

Další třetina začne přibližně v 18,17.

40:00

39:02
    V útočném pásmu Havířova došlo k ostřejší výměně názorů mezi hráči, kterou rozhodčí ocenili dvěma minutami na každé straně.

39:29
    Fejkova střela z levé strany se od betonu Růžičky odrazila k volnému RADKU POŘÍZKOVI, který zakončoval do prázdné brány.

38:50
    Jan Dufek na trestné lavici za vražení na hrazení.

38:04
    Lukáš Denk se pokusil překvapit Šimečka zasunutím kotouče zpoza brány, ale gólman hostů byl pozorný.

37:40
    Lehčí střela z prostoru mezi kruhy vyvolala menší potyčku před havířovskou bránou.

34:45
    Richard Polák se jako štírek protáhl mezi dvěma bránícími Brňany, ale Růžička stál opět na svém místě a puk vyrazil do rohu.

34:20

32:36
    Bednářovi se povedlo proniknout po křídle do útočného pásma, ale jeho střelu vyrazil Růžička do rohu.

32:30
    Jeden z hostí opět na trestné lavici.

30:46
    Gajdoš poslal famózní přihrávku před bránu Spratkovi, ale ten si na Růžičku nepřišel.

28:59
    Havířovský Pořízek se tlačil před Růžičku, ale brněnská obrana ho zastavila.

28:31

27:30
    Havířov obrovský tlak ustál, podařilo se mu vyhodit a už se brání ve čtyřech.

26:31
    Druhý hráč v černém dresu sedí na trestné lavico a domácí budou hrát 1:08 v pěti proti třem.

25:39
    Domácí mají díky faulu Daniela Trombika k dispozici další přesilovku.

24:35
    JAN DUFEK využil krásné přihrávky svého spoluhráče Petra Lainky, který mu puk poslal skrze brankoviště přímo na hokejku a zakončil do prázdné brány.

23:08
    Domácí hrají přesilovku.

22:14
    Po lehčí střele z pravého kruhu si poprvé ve druhé třetině sáhl na kotouč i domácí gólman Růžička.

20:19
    DOMINIK HOHL vypálil od modré čáry a několikrát tečovaný kotouč doskákal až za Šimečka.

20:01

Rolba úspěšně dokončila svůj úkol a zahajující pětky se již za několik sekund postaví k úvodnímu vhazování druhé třetiny.

Závadu na rolbě se podařilo odstranit, takže hra by měla pokračovat za několik minut.

Z technických důvodů (rolba) se začátek třetiny opozdí.

Další třetina začne přibližně v 17,10.

Do utkání nastoupilo aktivněji Brno. Hráči byli rychlejší a dravější, což vedlo k dvěma brankám rychle po sobě. Havířov se však nenechal zahanbit a v přesilové hře před koncem první části snížil na 2:1.

20:00

18:33
    Hosté využívají přesilovou hru. RADEK POŘÍZEK poslal puk přesně mířenou střelou nad beton přemísťujícího se Růžičky.

17:25
    Hostí si zahrají další přesilovku.

15:45
    Hra se přelévá ze strany na stranu, ale ani jednomu ze soupeřů se nedaří dostat se do šance.

10:22

09:50
    Havířov se sice usadil v útočném pásmu, ale žádný z pokusů o střelu se k Růžičkovi nedostal.

08:22
    Hosté hrají přesilovku.

09:54
    Brankář Šimeček neudržel kotouč pod betonem, Lainka mu ho vyšťouchl a pozorný LUKÁŠ DENK dotlačil puk za brankovou čáru.

08:22
    JAN DUFEK obral před modrou útočnou modrou čárou soupeře o kotouč a rychlou střelou k tyči otevřel skóre zápasu.

6:02
    Kurovský s Polákem se hnali na jediného brněnského obránce, ale finální přihrávka se svezla druhému jmenovanému po čepeli hole do rohu.

05:00
    Dominik Hohl poslal na bránu tvrdou střelu z mezikruží, která odstartovala první velký závar v havířovské třetině. Šimeček si však situaci pohlídal.

01:30
    První přerušení hry, zakázané uvolnění domácích.

00:01

Vítám vás u dnešního online přenosu z utkání druhého kola extraligy mladšího dorostu. Domácí tým HCM Warrior dnes vyzve na souboj AZ Havířov.

HCM Warrior Brno: Růžička ( Sasínek) - Haman, Dupljaku, Kment, Mandát, Vágner, Hussein, Denk, Padrnos, Lejska, Sabol, Dufek, Lidák, Hohl, Lainka, Dobiáš, Panáček

AZ Havířov: Šimeček (Veselý) - Heinzl, Stružík, Spratek, Pořízek, Medve, Kurovský, Fejko, Bahounek, Trombik, Holeš, Kiss, Gajdoš, Beneš, Polak, Puffer, Bednář

Rozhodčí: Lerch - Kohoutek, Lošťák.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 16:15.

Magdalena Malá

Branky a nahrávky: 9. Dufek (Denk), 10. Denk (Lainka, Dufek), 21. Hohl, 25. Dufek (Lainka, Denk), 44. Dufek, 48. Denk (Dufek) - 19. Pořízek (Bednář), 40. Pořízek (Fejko), 43. Heinzl, 54. Bednář (Fejko)

HCM Warriors Brno: Růžička ( Sasínek) - Haman, Dupljaku, Kment, Mandát, Vágner, Hussein, Denk, Padrnos, Lejska, Sabol, Dufek, Lidák, Hohl, Lainka, Dobiáš, Panáček

Rozhodčí: Lerch - Kohoutek, Lošťák