Jihlava – Hr. Králové 2:3 (kon.) | Warriors Brno – Havířov 6:4 (kon.)
HCM Warriors Brno
6:4 (2:1, 2:1, 2:2)
AZ Havířov
Čtvrtek 15.09.2011, 16:15 • Hokejová hala Úvoz • ELIOD extraliga mladšího dorostu

53:53
    Havířov právě vstřelil branku!
    LUKÁŠ BEDNÁŘ využívá přesilovou hru a dorážkou snižuje.

52:48
    Bohdan Dobiáš vyloučen za podražení.

49:17
    Michal Gajdoš přisedá na trestnou lavici ke svému spoluhráči a Havířov se tak bude bránit minutu ve třech.

48:21
    Domácí si výborným pohybem vynutili další faul ze strany Havířova. Dvě minuty za napadení.

47:23
    Warrior Brno právě vstřelili branku!
    Jan Dufek poslal parádní přihrávku na volného LUKÁŠE DENKA před bránou, který si Šimečka položil a zakončil střelou pod horní tyč.

43:20
    JAN DUFEK se jako první zorientoval ve skrumáži na brankovišti a protlačil puk za záda Šimečka.

42:58
    ADAM HEINZL prostřelil od modré čáry vše co mu stálo v cestě a snižuje.

42:29
    Adam Heinzl měl na hokejce třetí gól, ale Růžička ho vychytal.

41:58
    Hosté mají k dispozici další přesilovou hru.

41:58
    Michal Gajdoš měl před sebou poloprázdnou, ale puk skončil v ochranné síti.

39:02
    V útočném pásmu Havířova došlo k ostřejší výměně názorů mezi hráči, kterou rozhodčí ocenili dvěma minutami na každé straně.

39:29
    Fejkova střela z levé strany se od betonu Růžičky odrazila k volnému RADKU POŘÍZKOVI, který zakončoval do prázdné brány.

38:50
    Jan Dufek na trestné lavici za vražení na hrazení.

34:45
    Richard Polák se jako štírek protáhl mezi dvěma bránícími Brňany, ale Růžička stál opět na svém místě a puk vyrazil do rohu.

32:30
    Jeden z hostí opět na trestné lavici.

30:46
    Gajdoš poslal famózní přihrávku před bránu Spratkovi, ale ten si na Růžičku nepřišel.

26:31
    Druhý hráč v černém dresu sedí na trestné lavico a domácí budou hrát 1:08 v pěti proti třem.

25:39
    Domácí mají díky faulu Daniela Trombika k dispozici další přesilovku.

24:35
    JAN DUFEK využil krásné přihrávky svého spoluhráče Petra Lainky, který mu puk poslal skrze brankoviště přímo na hokejku a zakončil do prázdné brány.

23:08
    Domácí hrají přesilovku.

20:19
    DOMINIK HOHL vypálil od modré čáry a několikrát tečovaný kotouč doskákal až za Šimečka.

18:33
    Hosté využívají přesilovou hru. RADEK POŘÍZEK poslal puk přesně mířenou střelou nad beton přemísťujícího se Růžičky.

17:25
    Hostí si zahrají další přesilovku.

08:22
    Hosté hrají přesilovku.

09:54
    Brankář Šimeček neudržel kotouč pod betonem, Lainka mu ho vyšťouchl a pozorný LUKÁŠ DENK dotlačil puk za brankovou čáru.

08:22
    JAN DUFEK obral před modrou útočnou modrou čárou soupeře o kotouč a rychlou střelou k tyči otevřel skóre zápasu.

6:02
    Kurovský s Polákem se hnali na jediného brněnského obránce, ale finální přihrávka se svezla druhému jmenovanému po čepeli hole do rohu.

05:00
    Dominik Hohl poslal na bránu tvrdou střelu z mezikruží, která odstartovala první velký závar v havířovské třetině. Šimeček si však situaci pohlídal.

Magdalena Malá

Branky a nahrávky: 9. Dufek (Denk), 10. Denk (Lainka, Dufek), 21. Hohl, 25. Dufek (Lainka, Denk), 44. Dufek, 48. Denk (Dufek) - 19. Pořízek (Bednář), 40. Pořízek (Fejko), 43. Heinzl, 54. Bednář (Fejko)

HCM Warriors Brno: Růžička ( Sasínek) - Haman, Dupljaku, Kment, Mandát, Vágner, Hussein, Denk, Padrnos, Lejska, Sabol, Dufek, Lidák, Hohl, Lainka, Dobiáš, Panáček
    AZ Havířov: Šimeček (Veselý) - Heinzl, Stružík, Spratek, Pořízek, Medve, Kurovský, Fejko, Bahounek, Trombik, Holeš, Kiss, Gajdoš, Beneš, Polak, Puffer, Bednář

Rozhodčí: Lerch - Kohoutek, Lošťák