Shamrock – Kazaň 0:3 (kon.) | Hannover – Standard 0:0 (kon.) | Kodaň – Vorskla Poltava 1:0 (kon.)
Eindhoven – Legia 1:0 (kon.) | Curych – Sporting 0:2 (kon.) | Lazio – Vaslui 2:2 (kon.)
Slovan Bratislava – Ath. Bilbao 1:2 (kon.) | PSG – Salzburg 3:1 (kon.) | Hapoel Tel Aviv – Rapid Buk. 0:1 (kon.)
Dynamo Kyjev – Stoke 1:1 (kon.) | Besiktas – Maccabi Tel Aviv 5:1 (kon.) | Atlético – Celtic 2:0 (kon.)
Wisla Krakov – Odense 1:3 (kon.) | Sturm Graz – Lok. Moskva 1:2 (kon.) | Anderlecht – AEK Atény 4:1 (kon.)
Maccabi Haifa – Larnaka 1:0 (kon.) | FCSB – Schalke 0:0 (kon.) | Fulham – Twente 1:1 (kon.)
Birmingham – Braga 1:3 (kon.) | Alkmaar – Malmö 4:1 (kon.) | Austria – Met. Charkov 1:2 (kon.)
Club Bruggy – Maribor 2:0 (kon.) | Udinese – Rennes 2:1 (kon.)
Udinese Calcio
2:1 (1:1)
Stade Rennes
Čtvrtek 15.09.2011, 21:05 • Friuli, Udine • Evropská liga

Skončil sa nám zápas skupiny I medzi domácim Udinese Calcio a hosťujúcim Rennais, v ktorom naplno bodovali domáci futbalisti. Treba skonštatovať, že úplne zaslúžene, keďže väčšinu druhého polčasu strávili na polovici svojho súpera a z množstva šancí sa jedna musela ujať, pritom v prvom polčasu boli domáci viac-menej bezzubí. V druhom polčase však svoju hru zmenili a zaslúžene si pripisujú prvé tri body. Ja sa s vami lúčim, dovidenia pri sledovaní ďalších prenosov zo sveta futbalu. Prajem ešte príjemnú dobrú noc. (22:55:42)

90
    Dokonca zatlačilo teraz svojho súpera hlboko a drží loptu na jeho polovici.

90
    Beží posledná minúta riadneho hracieho času, Udinese v pohode kontroluje svoj náskok.

89
    Bola z toho len séria prihrávok a nič viac.

89
    Rennes už nasťahované pred Handanovičom.

87
    A Abdi teraz mohol definitívne rozhodnúť o víťazovi zápasu, keď tvrdo vystrelil z pravej strany v šestnástke, no jeho strele chýbali milimetre.

87
    Rennes sa nemôže za polovicu.

85
    Štatistika o držaní lopty nás informuje o tom, že domáci sú o niečo aktívnejší, keď im patrí 52%, hosťom pochopiteľne 48%.

83
    Treba však pochváliť predovšetkým Asamoaha, ktorý bol rozumom celej akcie a Armerovi poslal prihrávku ako na podnose.

83
    Udinese právě vstřelilo branku!
    Pred pár minútami som chcel napísať, že gól visí na vlásku. Nemýlil som sa. Moju mienku dokonale potvrdil ARMERO, ktorý sa prepracoval do šestnástky, a jeho strela sa od pravej tyče odrazila do brány ! Zaslúžený gól.

81
    Teraz sa nachvíľku hra presťahovala na polovicu Udine, Montano však iba poslal k zemi domáceho obrancu a vrátil sa na svoju časť ihriska.

80
    Udine nasťahované na polovici súpera, ten je podľa môjho názoru zasunutý až príliš.

79
    Opäť závar v pokutovom území hostí, všetko však uklidnil v pravú chvíľu Costil.

77
    Udine sa tlačí do zakončenia, v týchto chvíľach hráči trénera Guidolina na ihrisku dominujú.

75
    Tretí roh už vyriešil brankár Costil.

74
    Neuveriteľné ! Druhý roh, tentoraz zakončenie Asamoaha a ten istý hráč opäť zachránil na bránkovej čiare !

74
    Rohový kop a Domizziho hlavička, ktorú na bránkovej čiare vykopáva stojaci Montano.