Shamrock – Kazaň 0:3 (kon.) | Hannover – Standard 0:0 (kon.) | Kodaň – Vorskla Poltava 1:0 (kon.)
Eindhoven – Legia 1:0 (kon.) | Curych – Sporting 0:2 (kon.) | Lazio – Vaslui 2:2 (kon.)
Slovan Bratislava – Ath. Bilbao 1:2 (kon.) | PSG – Salzburg 3:1 (kon.) | Hapoel Tel Aviv – Rapid Buk. 0:1 (kon.)
Dynamo Kyjev – Stoke 1:1 (kon.) | Besiktas – Maccabi Tel Aviv 5:1 (kon.) | Atlético – Celtic 2:0 (kon.)
Wisla Krakov – Odense 1:3 (kon.) | Sturm Graz – Lok. Moskva 1:2 (kon.) | Anderlecht – AEK Atény 4:1 (kon.)
Maccabi Haifa – Larnaka 1:0 (kon.) | FCSB – Schalke 0:0 (kon.) | Fulham – Twente 1:1 (kon.)
Birmingham – Braga 1:3 (kon.) | Alkmaar – Malmö 4:1 (kon.) | Austria – Met. Charkov 1:2 (kon.)
Club Bruggy – Maribor 2:0 (kon.) | Udinese – Rennes 2:1 (kon.)
Udinese Calcio
2:1 (1:1)
Stade Rennes
Čtvrtek 15.09.2011, 21:05 • Friuli, Udine • Evropská liga

83
    Udinese právě vstřelilo branku!
    Pred pár minútami som chcel napísať, že gól visí na vlásku. Nemýlil som sa. Moju mienku dokonale potvrdil ARMERO, ktorý sa prepracoval do šestnástky, a jeho strela sa od pravej tyče odrazila do brány ! Zaslúžený gól.

39
    Podobný gól ako na opačnej strane pred pár minútami. Vysunutie zo stredu poľa, Di Natale bol rýchlejší ako obranca a presnou strelou k tyči vyrovnáva na 1:1 !

18
    Rennes právě vstřelilo branku!
    No čo vám poviem, prekrásny gól. Centrovaná lopta zo stredu poľa od Kemba-Ekoka, ktorý ideálne poslal pas HADJIMU, ten si loptu posunul a Handanovičovi nasadil jasličky !