Kert Park Praha – Letohrad 3:1 (kon.) | Jindřichův Hradec – Plzeň 3:9 (kon.) | Vlašim – Kladno 2:4 (kon.)
Třinec – Ústí n/L 2:5 (kon.) | Karviná – Most 3:2 (po s.s.) | Pardubice – Hr. Králové 2:1 (kon.)

43:23
    Mostecký hráč vypálil na Barata a ten se štěstím zastavil už kutálející se míček za brankovou čaru.

40:11
    Domácí Kurz vyloučen za hákování, když se snažil napravit svou chybu, kterou vytvořil při rozehrávce.

37:26
    Dalši mostecký hráč vyloučen za hákování.

36:44
    Hostující hráč vyloučen za podražení.

36:22
    Domácí se ted dostali do akce 2 na 1 ale gólovou trefu z toho nevytěžili.

33:41
    Domácí Wrobel vyloučen za hákování.

29:44
    Další vyloučení hostů tentokrát za hrubost.

29:24
    Hostující hráč vyloučen za sekání.

27:11
    Domácí hráč vyloučen za hákování.

26:30
    Karvinští jako Most v první třetině rychle odpovídájí na branku svého soupeře. Do samostatného úniku se dostal domácí WROBEL po nahrávce od Konečného.

25:13
    Most právě vstřelil branku!
    Mosteckým se ostřelování od modré čáry vyplatil a střela od KOUDELKY prolétla až za zády domácího brankáře. Asistence Kypet.

20:17
    Další trest pro hosty za doprovodné kecy ze střídačky.

20:03
    Mostecký Drenčko vyloučen za napadení.

10:07
    Hosté se s odpovědi nepárali a výbornou kombinací před Vaškovou bránou rychle vyrovnávají stav v dnešním utkání. Brankou vstřelil CHYTRÝ.

9:03
    Karvinským hráčum se tlak, který si na konci deváte minuty vytvořili a otevírají dnešní gólové skóre. Branku vstřelil Dittmann.

8:11
    Mostecký Málek vyloučen za nedovolené bránění.

00:43
    Jako první se v dnešním utkání provinili hosté a dostávájí se do čtyř.

Daniel Poncza

Branky a nahrávky: 10. Dittmann (Řehůřek), 27. Wrobel (Konečný), ?. Luka - 11. Chytrý (Hulín), 26. Koudelka (Kypet)