Chomutov – Šumperk 3:4 (po s.n.) | Ústí n/L – Havlíčkův Brod 5:1 (kon.) | Jihlava – Kadaň 3:0 (kon.)
Most – Benátky n/J 4:5 (kon.) | Hr. Králové – Písek 2:1 (po pr.) | Olomouc – Třebíč 5:1 (kon.)
Beroun – Litoměřice 1:4 (kon.)
HC Slovan Ústí nad Labem
5:1 (0:0, 4:1, 1:0)
HC Rebel Havlíčkův Brod
Pondělí 19.09.2011, 17:30 • Zlatopramen Arena, Masarykova 232, Ústí nad Labem • 1. liga (ČR)

55:46
    Bude se ještě vylučovat a přesilovou hru si zahrají domácí. Tomáš Protivný (HBR) potrestán menším trestem za nedovolené bránění.

42:36
    Milan Kostourek (HBR) je vyloučen na dvě minuty za podražení a Lvi tak mají k dispozici další početní výhodu.

31:20
    Po malé pošťuchované vyloučeni:
    David Ludvík (UNL) - dvě minuty za hrubost;
    Ondřej Švaňhal (HBR) - dvě minuty za hrubost;

TRESTY se krátí

a navíc Jan Klobouček (UNL) - taktéž dvě minuty za hrubost.

Přesilová hra pět na čtyři pro hosty.

22:50
    Před Francouze si nabruslil Milan Kostourek. Dostal se i do zakončení, ale na ústeckého hájce svatyně si nepřišel. Navíc byl havlíčkobrodský forvard faulován a Dominik Boháč (UNL) si musí odsedět dvě minuty za podražení.

20:21
    Hned na úvod druhé třetiny je tu početní výhoda pro Ústí nad Labem. Aleš Sova (HBR) míří ke trestoměřičům na dvě minuty za hákování.

15:51
    Slibná přesilová hra čtyři na tři pro Ústecké Lvy! Jan Knotek (HBR) vykázán na dvě minuty za držení protihráče, plus navíc obdržel deset minut dlouhý osobní trest za nesportovní chování. Sto devět vteřin dlouhé oslabení budou muset bíločervení přečkat ve třech.

15:45
    Hosté si opět sami berou přesilovku. Jan Semorád (HBR) zbytečně fauloval v útočném pásmu a obdržel dvě minuty za podražení. Bude se hrát čtyři na čtyři.

15:40
    Odpočinout za nedovolené bránění si na dvě minuty půjde Jiří Zeman (UNL).

10:30
    Poměr sil na ledě se srovná. Ladislav Rytnauer (HBR) vykázán na dvě minuty za podražení. Celé dvě minuty se bude hrát čtyři na čtyři.

10:14
    Dominik Boháč (UNL) potrestán dvojtým menším trestem (2+2 min) za vysokou hůl.

Zdeněk Kamínek ml.

Branky a nahrávky: 29. Daniel Boháč (Pajič), 31. Alinč (Třetina, Klobouček), 36. Handlovský (Dominik Boháč, Lev), 39. Kovář (Pajič, Daniel Boháč), 47. Alinč (Ludvík) - 35. Polodna (Knotek, Semorád)

HC Slovan Ústí nad Labem: Francouz (Orct) - L. Poživil, P. Hořava, Klobouček, Zeman, Gureň, Kučný, Vobořil, Dominik Boháč - Třetina, Alinč, Pazourek - Šagát, Čurilla, Ludvík - R. Kovář, Pajič, Daniel Boháč - Jakub Lev II, Rod, Handlovský. Trenéři: Petr Rosol, Milan Skrbek.
    HC Rebel Havlíčkův Brod: Suchan (Neruda) - Morava, Sova, Pavlík, Poskočil, Jelínek, Protivný, Zítka - Rytnauer, P. Polodna, Kostourek - V. Němec, Semorád, Jonáš - Musil, Knotek, P. Štěpánek - Koma, Zábranský, Švaňhal - Fiedler (nemocen, nenastoupí dle zpráv vedoucího). Trenér: Petr Novák.

Rozhodčí: Pavlovič - Arazimová, Čížek

Diváci: 1 630