Chomutov – Šumperk 3:4 (po s.n.) | Ústí n/L – Havlíčkův Brod 5:1 (kon.) | Jihlava – Kadaň 3:0 (kon.)
Most – Benátky n/J 4:5 (kon.) | Hr. Králové – Písek 2:1 (po pr.) | Olomouc – Třebíč 5:1 (kon.)
Beroun – Litoměřice 1:4 (kon.)
HC Slovan Ústí nad Labem
5:1 (0:0, 4:1, 1:0)
HC Rebel Havlíčkův Brod
Pondělí 19.09.2011, 17:30 • Zlatopramen Arena, Masarykova 232, Ústí nad Labem • 1. liga (ČR)

46:43
    Lvi právě vstřelili branku!

A když to bylo možné, Ústečtí Lvi právě udeřili. David Ludvík nalezl z rohu volného JANA ALINČE v předbrankovém prostoru. Do odkryté části se svou střelou autor páté branky nemýlil.

38:10

Střelecké hody přináší divákům poslední minuty! O gól do šatny se postaral ROBIN KOVÁŘ, který vyšťouchl Suchanovi puk, který neměl pod kontrolou a uklidil do sítě. Střelecký pokus vyslal původně Rok Pajič. Asistence: Rok Pajič, Daniel Boháč.

35:12

Velmi rychlá odpověď přišla z čepelí Ústeckých Lvů. Jakub Lev posunul kotouč na modrou čáru Dominiku Boháčovi, který od modré vystřelil dělovku na Suchana. Teč LUKÁŠE HANDLOVSKÉHO znamenala návrat dvoubrankového vedení. Asistence: Dominik Boháč, Jakub Lev II.

34:28
    Havlíčkův Brod právě vstřelil branku!

Využitá přesilová hra a hosté snižují na rozdíl jediné branky! Jan Knotek přihrál z levého kruhu do mezikruží, kde stál nikým neobsazený PETR POLODNA. Do odkryté části se již hokejista Rebelů nemýlil. Asistence: Jan Knotek, Jan Semorád.

30:51

Celou akci rozjel Jan Klobouček, který z modré čáry předložil puk ke druhé straně mantinelu Miroslavu Třetinovi. Třetina přihrál "dolů" na osamoceného JANA ALINČE. Úspěšný střelec se prezentoval výborným důrazem proti brankáři, který v předchozím souboji ztratil hůl, kterou mu spoluhráči nestihli předat, bez ní byl poloviční. Asistence: Miroslav Třetina, Jan Klobouček.

28:45

Nádherná akce DANIELA BOHÁČE! Z levého kruhu ústecký útočník naznačil pohyb před Suchana, místo toho ale zvolil objetí branky. U opačné tyče po skvělém důrazu zasunul puk za Suchanova záda. Asistence: Rok Pajič.

Zdeněk Kamínek ml.

Branky a nahrávky: 29. Daniel Boháč (Pajič), 31. Alinč (Třetina, Klobouček), 36. Handlovský (Dominik Boháč, Lev), 39. Kovář (Pajič, Daniel Boháč), 47. Alinč (Ludvík) - 35. Polodna (Knotek, Semorád)

HC Slovan Ústí nad Labem: Francouz (Orct) - L. Poživil, P. Hořava, Klobouček, Zeman, Gureň, Kučný, Vobořil, Dominik Boháč - Třetina, Alinč, Pazourek - Šagát, Čurilla, Ludvík - R. Kovář, Pajič, Daniel Boháč - Jakub Lev II, Rod, Handlovský. Trenéři: Petr Rosol, Milan Skrbek.
    HC Rebel Havlíčkův Brod: Suchan (Neruda) - Morava, Sova, Pavlík, Poskočil, Jelínek, Protivný, Zítka - Rytnauer, P. Polodna, Kostourek - V. Němec, Semorád, Jonáš - Musil, Knotek, P. Štěpánek - Koma, Zábranský, Švaňhal - Fiedler (nemocen, nenastoupí dle zpráv vedoucího). Trenér: Petr Novák.

Rozhodčí: Pavlovič - Arazimová, Čížek

Diváci: 1 630