Chomutov – Šumperk 3:4 (po s.n.) | Ústí n/L – Havlíčkův Brod 5:1 (kon.) | Jihlava – Kadaň 3:0 (kon.)
Most – Benátky n/J 4:5 (kon.) | Hr. Králové – Písek 2:1 (po pr.) | Olomouc – Třebíč 5:1 (kon.)
Beroun – Litoměřice 1:4 (kon.)
Královští lvi Hradec Králové
2:1 (0:1, 0:0, 1:0 - 1:0)
IHC Králové Písek
Pondělí 19.09.2011, 18:001. liga (ČR)

59:51
    Ale přichází další faul na domácí straně. Václav Čížek dostává dvě minuty za vražení na hrazení plus deset minut osobního trestu.

59:40
    Domácí ujeli do protiútoku a Jozef Lukáč fauloval Zdeňka Čápa. Čtyři na čtyři.

58:26
    Hradečtí hokejisté znovu faulují. Podražení Jiřího Hendricha bylo neoddiskutovatelné. Ještě uvidíme zajímavý závěr třetí třetiny.

53:54
    Ale Hradec čekají těžké chvíle. Milan Karlíček je vyloučen za hákování.

51:56
    Zdeněk Šperger znovu oslabí svůj tým, vysloužil si dvě minuty za hákování.

44:32
    Zdeněk Šperger je vyloučen na dvě minuty za hákování. Pomůže to domácím?

37:51
    Jakub Suja se v obranné třetině provinil podražením a to znamená dobrou šanci pro Hradec.

27:52
    Hradec přejel do protiútoku a bude hrát přesilovou hru. David Všetečka pyká za nedovolené bránění.

24:26
    Ladislav Jindřich (HKR) - dvě minuty za podražení.

11:06
    Druhý trest pro Hradec v dnešním zápase - Jiří Hendrich si odsedí dvě minuty za hákování.

3:04
    Ale právě Kotrla se za chvíli provinil krosčekem a bude se hrát ve čtyřech na obou stranách.

2:57
    Ondřej Poživil fauloval unikajicího Jindřicha Kotrlu a míří na trestnou. Dvě minuty za držení a přesilovka pro hosty.

Martin Voltr

Branky a nahrávky: 54. Kubeš (Chmelíř), 64. Karlíček (Koudelka, Tvrdík) - 18. Vaniš (Němeček)

Královští lvi Hradec Králové: Čech (Blažek) - Hendrich, Vágner, Chmelíř, Čížek, Karlíček, Čáp, Poživil - Brož, Tvrdík, Berger, Látal, Macháň, Jindřich, Koudelka "C", Kadlec, Kubica, Kubeš, Budínský, Moskal, Valášek.
    IHC Králové Písek: Přikryl (Sedláček) - Kolář, Žovinec, Parýzek, Lukáč, Kanov, Němeček, Všetečka - Polodna, Suja, Kudrna, Vaniš, Bělohlav, Mrkvička, Šperger, Nouza "C", Kotrla, Ferebauer, Mošovský, Eberle.

Rozhodčí: Úlehla - Frodl, Hejl.