Chomutov – Šumperk 3:4 (po s.n.) | Ústí n/L – Havlíčkův Brod 5:1 (kon.) | Jihlava – Kadaň 3:0 (kon.)
Most – Benátky n/J 4:5 (kon.) | Hr. Králové – Písek 2:1 (po pr.) | Olomouc – Třebíč 5:1 (kon.)

Hradec právě vstřelil branku!
    Hradečtí si na své konto připíší dva body. Martin Koudelka našel zpětnou přihrávkou na modré MILANA KARLÍČKA (1+0), který střelou z první do protipohybu propálil skákajícího Přikryla! Asistence: Martin Koudelka (0+3), Michal Tvrdík (1+1).

59:51
    Ale přichází další faul na domácí straně. Václav Čížek dostává dvě minuty za vražení na hrazení plus deset minut osobního trestu.

59:40
    Také Písek si vybírá time-out.

59:40
    Domácí ujeli do protiútoku a Jozef Lukáč fauloval Zdeňka Čápa. Čtyři na čtyři.

58:26
    Hradečtí hokejisté znovu faulují. Podražení Jiřího Hendricha bylo neoddiskutovatelné. Ještě uvidíme zajímavý závěr třetí třetiny.

57:16
    Oddechový čas si vybírá lavička HC VCES Hradec Králové.

55:53
    Vojtěch Mrkvička zblízka ztroskotal na Jakubu Čechovi, který po haškovsku vykopnul jeho střelu do prázdné!

53:54
    Ale Hradec čekají těžké chvíle. Milan Karlíček je vyloučen za hákování.

53:24
    Tak přece se domácí dočkali! Lukáš Chmelíř poslal puk do pásma po mantinelu a ten se nečekaně odrazil přímo před píseckou branku. Přikryl nedával pozor a přijíždějící VLADISLAV KUBEŠ (1+0) měl snadnou úlohu, kotouč poslal mezi betony překvapeného brankáře! Asistence: Lukáš Chmelíř (0+1).

52:21
    Nouza nedává.

52:21
    Zdeněk Čáp zahákoval Tomáše Nouzu, který pojede trestné střílení! Jednoznačný verdikt sudího.

51:56
    Zdeněk Šperger znovu oslabí svůj tým, vysloužil si dvě minuty za hákování.

51:56
    Přikryl vykopává Koudelkovu střelu!

47:22
    Trma-vrma v píseckém brankovišti, rozhodčí ale necitlivě přerušil hru. Přikryl zatím hájí čisté konto.

45:30
    Patrik Moskal ve fantastické pozici přestřelil úplně prázdnou bránu!

44:32
    Zdeněk Šperger je vyloučen na dvě minuty za hákování. Pomůže to domácím?

37:51
    Jakub Suja se v obranné třetině provinil podražením a to znamená dobrou šanci pro Hradec.

37:30
    Znovu dobrá práce čtvrtého útoku domácích. Macháň tečoval Bergerovu nabídku, ale Přikryl dokázal výborně zasáhnout!

30:18
    Písečtí už v pěti na ledě opět mohutně zahrozili a Jakub Čech musel zasahovat proti Žovincovi vyrážečkou.

27:52
    Hradec přejel do protiútoku a bude hrát přesilovou hru. David Všetečka pyká za nedovolené bránění.

27:02
    A další skvělý zákrok domácího brankáře! Na poslední chvíli natáhnul lapačku proti Stanislavu Polodnovi, který už dorážel do prázdné brány!

26:48
    Jindřich Kotrla vypálil jen do středu branky, kde byl připravený Jakub Čech!

24:26
    Ladislav Jindřich (HKR) - dvě minuty za podražení.

22:25
    Obrovská příležitost pro Davida Všetečku, který se před Čechem dostal k dorážce a hradecký brankář se ještě dlouho ohlížel, jestli mu puk nevypadnul.

19:50
    Přikryl chytá skákavou dorážku Ladislava Jindřicha.

17:03
    Písek právě vstřelil branku!
    Hosté trochu šokují hradecký stadion a ujímají se vedení. Roman Němeček nastřelil z pravé strany kotouč na Jakuba Čecha, který ho pouze vyrazil před sebe na hokejku MARKA VANIŠE (1+0). Písecký forvard byl před brankovištěm úplně volný a neměl problém zasunout do opuštěné klece. Asistence: Roman Němeček (0+1).

16:09
    Všetečka na poslední chvíli ztečoval puk směřující k holi Jindřicha, který už se chytal zakončit do volného místa Přikrylovy klece!

15:39
    Kapitán hostí Tomáš Nouza ujížděl se splouhráčem ve dvou proti jedinému obránci. Rozhodl se pro samostatné zakončení a nastřelil tyčku Čechovy branky!

13:30
    Další gólovka pro Hradec, který už je v plném počtu. Luděk Brož ale bekhendový blafák přetáhl!

11:06
    Druhý trest pro Hradec v dnešním zápase - Jiří Hendrich si odsedí dvě minuty za hákování.

10:54
    Radek Bělohlav mohl kontrovat samostatným únikem, ale neměl potřebnou rychlost a Lukáše Chmelíře nezvádl přebruslit.

9:59
    Teď ale přišly obrovské šance domácích! Martinu Vágnerovi odpálil puk před odkrytou bránou hostující obránce a Vít Budínský po chytré přihrávce Koudelky ztroskotal na Přikrylovi! Ten se nenechal nachytat a pohlídal si bližší tyčku.

7:03
    Vít Budínský obrdžel mezi kruhy pas z rohu. Petr Přikryl zřejmě zakopl a ležel na ledě, Budínský ale nedokázal puk zvednout a přehodit ho!

3:04
    Ale právě Kotrla se za chvíli provinil krosčekem a bude se hrát ve čtyřech na obou stranách.

2:57
    Ondřej Poživil fauloval unikajicího Jindřicha Kotrlu a míří na trestnou. Dvě minuty za držení a přesilovka pro hosty.

0:36
    Martin Koudelka se po buly zjevil mezi kruhy, z první ale nastřelil jen Přikryla.

Martin Voltr

Branky a nahrávky: 54. Kubeš (Chmelíř), 64. Karlíček (Koudelka, Tvrdík) - 18. Vaniš (Němeček)

Královští lvi Hradec Králové: Čech (Blažek) - Hendrich, Vágner, Chmelíř, Čížek, Karlíček, Čáp, Poživil - Brož, Tvrdík, Berger, Látal, Macháň, Jindřich, Koudelka "C", Kadlec, Kubica, Kubeš, Budínský, Moskal, Valášek.
    IHC Králové Písek: Přikryl (Sedláček) - Kolář, Žovinec, Parýzek, Lukáč, Kanov, Němeček, Všetečka - Polodna, Suja, Kudrna, Vaniš, Bělohlav, Mrkvička, Šperger, Nouza "C", Kotrla, Ferebauer, Mošovský, Eberle.

Rozhodčí: Úlehla - Frodl, Hejl.