Liberec – Chomutov 8:1 (kon.) | Plzeň – K. Vary 3:1 (kon.) | HC Kladno – Pardubice 4:3 (kon.)
Vítkovice – Olomouc 2:1 (kon.) | Zlín – Kometa Brno 4:2 (kon.) | HC Litvínov – Mladá Boleslav 3:2 (po s.n.)
Motor ČB – Slavia 3:0 (kon.) | Jihlava – Sparta 7:3 (kon.) | Znojmo – Třinec 5:11 (kon.)

Plzeň právě vstřelila branku!
    Do prázdné branky stvrzuje vítězství domácích TOMÁŠ PACANDA. Bez asistence.

58:58

58:49
    Plzeň se osvobozuje.

58:00
    Poslední dvě minuty třetí třetiny.

57:33
    Na Schusserovu střelu od modré Polívka dobře viděl a schoval ji ve svém náručí.

57:03
    Puk má v lapačce Polívka a ze zbývajícího času je ukrojeno pět sekund.

56:58
    Oddechový čas pro hosty, po kterém Habal zůstává na střídačce a hosté jsou v šesti proti čtyřem.

56:58
    Perné dvě minuty pro Plzeň, Váchal z pásma vyhodil puk přes mantinel a dostává dvě minuty za zdržování hry.

56:50
    Hosté usazení v pásmu, k odraženému puku se dostal Šik, ale jeho střela byla vytěsněna nad.

55:46
    Polívka raději v brankovišti přikryl kotouč, a hosté tak vybojovali vhazování v jejich útočném pásmu.

54:34
    Čas hraje pro Plzeň, ta s rozehrávkou ani s přechodem přes střední pásmo nijak nepospíchá. Hraje přesně to, co potřebuje.

50:46
    Koblasa střílel z dobré pozice, nezamířil však přesně a Polívka nemusel zasahovat.

48:08
    Aktivní Táborský znovu nachytal Plzeň při rozehrávce a ujížděl stínovaný domácími hráči na Polívku. Gólman Západočechů vyráží jeho pokus pravým betonem.

45:49
    Vizinger se hezky uvolnil před brankou a měl chvilku času zamířit, ale o fous minul pravou tyč Habalovy branky.

45:04
    Teď se zakázaným uvolněním provinili i hosté, vhazuje se v jejich pásmu.

44:21
    Aleš Půlpán v pádu přestřelil plzeňskou branku.

43:53
    Zakázané uvolnění Plzně.

43:13
    Vhazovat se bude venku z plzeňského pásma, hosté byli při zašlápávání puku viditelně aktivnější.

Lucie Mužíková

Branky a nahrávky: 7. Schleiss (Mainer), 12. Ruprecht (Blumentrit, Baxa), 60. Pacanda - 14. Švec (Baar, Winkler)

HC Škoda Plzeň: Polívka (Brabec) - Houfek, Ruprecht, Slavík, Pejchar, Sedláček, Schleiss, Mainer, Váchal, Baxa, Noga, Pacanda, Pour, Varačka, Blumentrit, Pašek, Vizinger, Šimandl.
    HC Energie Karlovy Vary: Habal (Rauscher) - Tomeček, Vrána, Valeš, Novák, Šik, Troška, Svoboda, Koblasa, Winkler, Korytko, Harkabus, Baar, Schusser, Švec, Táborsy, Kverka, Gombár, Půlpán.