Hr. Králové – Havlíčkův Brod 8:4 (kon.) | Olomouc – Benátky n/J 3:4 (po pr.) | Kadaň – Litoměřice 4:1 (kon.)
Ústí n/L – Šumperk 9:1 (kon.) | Most – Chomutov 0:4 (kon.) | Beroun – Písek 2:1 (kon.)
Jihlava – Třebíč 6:5 (kon.)
HC Dukla Jihlava
6:5 (3:1, 2:2, 1:2)
SK Horácká Slavia Třebíč
Sobota 24.09.2011, 17:30 • Horácký zimní stadion Jihlava • 1. liga (ČR)

Dukla po brankové přestřelce vyhrála v poměru 6:5. Důležité je vyzdvihnout Aleše Padělka, který dnes k účtu zápasu přispěl 6 kanadskými body (1+5). Z Horáckého zimního stadionu se s Vámi loučím a těším se u dalšího zápasu napočtenou. (20:21:17)

60:00

59:44
    Čachotský mohl rozhodnout, nakonec mu puk v poslední chvíli sjel z čepele.

58:44
    Další skvělý zákrok Hrubce proti skákavému kotouči z dorážky Čachotského.

58:01
    Tomáš Vondráček (TRE) je potrestán dvouminutovým trestem.

Stále čekáme na povel rozhodčího, aby se mohlo hrát. Ten diskutuje střídavě s trenérem domácích a trenérem hostí a ne a ne se rozhoupat k opětovnému zahájení zápasu.

Na ledě je spousta emocí, stále se nehraje. Probíhá diskuze s rozhodčím.

58:01
    Vondráček nevybíravým zákrokem podrazil Halmošiho. Hájit se jej vrhli domácí obránci a je z toho mela za domácí brankou. Fanoušci hostí zahalili svůj sektor dýmem z dýmovnic.

57:34
    Hosté ve čtyřech.

57:15
    Kalábova tvrdá bomba skončila jen na pravém betonu Hrubce.

56:59
    Hosté jdou opět do třech. Tentokráte je vyloučen David Dolníček na 2 minuty za hákování. Jihlava bude hrát 35 sekund v 5 proti 3.

56:49

56:27
    Kolafa se špatným zpracováním přihrávky sám dostal z útočného pásma.

56:17
    Tentokráte pálil Drtina, puk skončil pod betony Hrubce.

56:12
    Tvrdá střela Kolafy z mezikruží skončila v lapačce Hrubce.

55:34
    Dalším vyloučeným je Zdeněk Sedláček (TRE) na 2 minuty za vysokou hůl + 10 minut osobní trest za nesportovní chování. Hosté budou hrát ve třech.

54:49
    Mužstvo Třebíče dostalo dvouminutový trest za hráčskou lavici.

54:29
    Nepřesná přihrávka Třebíče znamená zakázané uvolnění.

53:21
    Třebíč se tlačí před Halmošiho, ten před dotírajícím Přibylem raději zalehl kotouč.

Luboš Jaroš

Branky a nahrávky: 11. Malena (Krupka, Drtina), 15. Krupka (Padělek), 20. Domin (Padělek), 22. Domin (Padělek), 33. Padělek, 42. Kolafa (Padělek) - 19. Laš, 25. Vondráček (Dolníček, Laš), 35. Heřman (Dolníček), 51. Burian (Dočekal), 53. Sobotka (Vondráček)

HC Dukla Jihlava: Halmoši (Novotný) - Kolafa, Ficenc, Malena, Drtina, Kaláb, Dobrovolný, Petráček, Grundmanis - Hodek, Hubáček, Čachotský - Padělek, Domin, Krupka - Jeslínek, Zeman, Bezděk - Mikšovský, Maliník, Polcar
    SK Horácká Slavia Třebíč: Hrubec (Štefl) - Rangl, Sedláček, Havran, Sláma, Brož, Dietz, Sobotka - Dočekal, Dolníček, Laš - Vondráček, Burian, Stejskal - Přibyl, Čech, Vítek - Heřman, Kovalský, Kaut - Milotinský

Rozhodčí: Pavlovič - Arazimová, Čížek