CSKA Moskva – Inter 2:3 (kon.) | Bayern – Manchester City 2:0 (kon.) | Neapol – Villarreal 2:0 (kon.)
Lyon – Dinamo Záhřeb 2:0 (kon.) | Real Madrid – Ajax 3:0 (kon.) | Trabzonspor – Lille 1:1 (kon.)
Galaţi – Benfica 0:1 (kon.) | Manchester Utd. – Basilej 3:3 (kon.)
FC Oţelul Galaţi
0:1 (0:1)
Benfica Lisabon
Úterý 27.09.2011, 20:45 • Národní stadion, Bukurešť • Liga mistrů

81
    Poslední střídání v celku Benficy. Hrací plochu opouští střelec zatím jediného gólu Bruno César a nahrazuje jej Amorim.

76
    Střídají podruhé i hosté. Ze hřiště odchází Oscar Cardozo a ve svém debutu v letošní sezoně Ligy mistrů se představuje Rodrigo.

69
    Další a zároveň poslední střídání v dresu domácích. Punoševacovi přenechává pozici na hrací ploše Pena.

65
    Střídají i domácí. Hřiště opouští Bus a jeho místo zaujímá Frunză.

63
    První střídání v portugalském týmu. Hřiště opouští Saviola a nahrazuje jej Nolioto.

45
    Během poločasové přestávky domácí střídají. Hřiště opustil prakticky neviditelný Ibeh a jeho místo zaujal Viglianti.

Tomáš Soukup

Branky: 41. César

Karty:   86. Perendija (OTE), 88. Costin (OTE)

FC Oţelul Galaţi: Grahovac - Skubič, Perendija, Costin, Ibeh - I. Filip, Giurgiu - Antal, Bus, Frunza - Pena
    Benfica Lisabon: Artur - M. Pereira, Luisao, Garay, Émerson - Gaitán, Javi García, Witsel, César - Saviola, Cardozo

Rozhodčí: David Fernández Borbalán – Raúl Cabanero Martínez, Roberto Díaz Pérez del Palomar – Miguel Angel Perez Lasa