Třinec – Slavia 4:0 (kon.) | Litvínov – Zlín 1:2 (po s.n.) | Pardubice – Motor ČB 2:1 (po pr.)
Kladno – Mladá Boleslav 1:2 (po s.n.) | Liberec – Kometa Brno 2:1 (kon.)

Mladá Boleslav právě vstřelila branku!
    Jaroslav Kalla trefil jen lapačku Hübla. Vítězný nájezd si tak připisuje na své konto MAREK LOSKOT.

Blafák do bekhendu vyšel - 0:1.

64:25
    Hlaváč orazítkoval tyč!

58:16
    Knotek s Hlaváčem vykombinovali akci dva na jednoho. Nejprve Knotek behkendem zblízka nepřehodil beton a poté nedokázal puk protlačit do branky ani Hlaváč.

56:11
    Melka od mantinelu našel Kuchlera, který tečoval před brankou přesně do Hübla!

44:55
    Vítězslav Bílek (KLA) dostává dvě minuty za vysokou hůl, je po přesilovce.

43:13
    Martin Rýgl (MBL) dostává dvě minuty za podražení. Přesilovka pro Kladno.

35:45
    Martin Dudáš (MBL) dostává dvě minuty za úder do oblasti hlavy a krku. Odpyká si k tomu ještě 10 minut osobního trestu.

34:34
    Smolná kladenská rozehrávka a je tady vyrovnávací branka Boleslavi. Výborný s Balaštíkem se dostali do přečíslení a po přihrávce Výborného dává JAROSLAV BALAŠTÍK vyrovnávající branku - 1:1! Asistence: David Výborný.

29:11
    Kladno právě vstřelilo branku!
    Sotva jsem to dopsal, puk propnul síť. Hübl teď měl nejspíš zakrytý výhled a po přihrávce Hovorky se přesně za jeho záda trefil MICHAL DRAGOUN - 1:0! Asistence: Marek Hovorka.

25:58
    Zajímavý trest pro Jana Cháberu (KLA), dvě minuty za podražení.

24:23
    Melka v brejku minul Hüblovu branku. Asi největší šance dnešního utkání.

20:53
    Jan Hlaváč (KLA) dostává dvě minuty za držení.

19:16
    Hlaváč s Paterou hezky zakombinovali až před Hübla, který měl obrovské problémy. Nakonec to ukončil střelou Hovorka, Hübl kryje.

16:02
    Josef Jindra (MBL) dostává dvě minuty za hákování.

12:44
    Po Dudášově střele se dostal k dorážce tuším Výborný, ale netrefil branku!

10:27
    Domácí protlačili puk do brankoviště, kde se první zorientoval Patera. Hübla ale nepřekonal!

07:31
    Dvě minuty za nedovolené bránění dostává Roman Tomas (MBL).

06:19
    Útočný faul Pavla Patery (KLA) trestají rozhodčí. Dvě minuty za nedovolené bránění pro domácího kapitána.

05:50
    První přesilovka pro Kladno. David Výborný (MBL) dostává dvě minuty za nedovolené bránění.