Šumperk – Třebíč 4:1 (kon.) | Benátky n/J – Kadaň 2:3 (po pr.) | Havlíčkův Brod – Jihlava 4:2 (kon.)
Písek – Litoměřice 2:3 (po pr.) | Chomutov – Beroun 3:2 (po s.n.) | Ústí n/L – Olomouc 4:1 (kon.)
Most – Hr. Králové 1:7 (kon.)
HC Slovan Ústí nad Labem
4:1 (3:1, 0:0, 1:0)
HC Olomouc
Sobota 01.10.2011, 17:30 • Zlatopramen Arena • 1. liga (ČR)

55:33
    Bude se hrát 4 na 4. Na straně ústecké je vyloučen Boháč na dvě minuty za sekání

55:24
    U mantinelu srazil Lhotský svého protihráče, a tak si půjde svůj čin odpykat na dvě minuty. Slovan má možnost konečně vstřelit vyvolávaného "bůra"

49:08
    Kapitán Olomouce se nyní prohřešil sekáním, a tak si půjde sednout na trestnou lavici na dvě minuty

46:01
    Lvi si zahrají další přesilovku, když Hlinka je vykázán na dvě minuty za hákování na trestnou lavici

42:18
    Na týmu Slovanu je znát, že se nikam nehrne, zatímco hráči Olomouce se snaží probít do útočného pásma. Teď budou mít Olomoučtí početní výhodu, Gureň vykázán na trestnou za hákování

36:49
    V útočném pásmu několikrát střílel Klobouček, puk se však odrazil, ujmul se ho olomoucký hráč a Klobouček hráče podrazil. Na dvě minuty si svůj trest odpyká

35:45
    Lvi si zahrají přesilovou hru, na trestnou lavici usedá Selinger za podražení

30:04
    Po dlouhé době si zahrají přesilovku i hosté, kvůli hákování domácího Šagáta

26:43
    Ústí zakládá útok, puk je za brankou Kašíka, ale faulem se provinil olomoucký Ondrušek, který si půjde odpočinout na dvě minuty za držení.

22:10
    Ústecký Kovář šel na trestnou za sekání

19:59
    Hra se pomalu dohrávala, ale sekundu před koncem první třetiny byl vyloučen Oldřich Kotvan za podražení

16:38
    Jiří Ondrušek je vyloučen za hrubost

3:12
    Olomoučtí se usadili v útočném pásmu a Zbyněk Hampl fauloval. Na trestnou lavici jde za podražení.

0:38
    Ústečtí byli v útočném pásmu, Třetina se snažil probít před branku a byl přidržen. Lhotský si půjde odpočinout na trestnou lavici.

Michaela Seifertová

Branky a nahrávky: 8. Roubík (Šagát, Klobouček), 13. Lev (Pazourek), 14. Ludvík (Alinč, Roubík), 47. Poživil (Hořava, Alinč) - 4. Kucharczyk (Dopita, Selinger)

HC Slovan Ústí nad Labem: Orct (Petrásek) - L. Poživil, P. Hořava, Klobouček, Zeman, Gureň, Vobořil, Pavlík, Sklenička - Třetina, Alinč, Pazourek - Šagát, Roubík, do 40. Ludvík - R. Kovář, Pajič, Daniel Boháč - Jakub Lev II, Rod, Hampl. Trenéři: Petr Rosol a Milan Skrbek.
    HC Olomouc: Žigárdy (14. Kašík) - Lhotský, Kotvan, Bartoň, Ondrušek, Staněk, Mikel, Nedbálek – Kucharczyk, do 55. Dopita, Selingr - Pekr, Řípa, Šlahař - M. Pšurný, Haas, Kolouch - M. Hlinka (od 50. Vodný). Trenéři: Petr Fiala a Jan Tomajko.

Rozhodčí: Pavlovič - Jílek, Šperl

Diváci: 1 822