Jihlava – Chomutov 3:2 (kon.) | Třebíč – Písek 2:3 (po s.n.) | Hr. Králové – Šumperk 5:3 (kon.)
Olomouc – Most 5:1 (kon.) | Beroun – Ústí n/L 3:2 (kon.) | Kadaň – Havlíčkův Brod 2:3 (po pr.)
Litoměřice – Benátky n/J 3:4 (kon.)
Královští lvi Hradec Králové
5:3 (1:0, 3:1, 1:2)
DRACI PARS ŠUMPERK
Středa 05.10.2011, 18:001. liga (ČR)

Hradec rozhodl o svém vítězství ve druhé třetině, kdy si vypracoval dokonce čtyřbrankové vedení. Šumperk sice zápas ještě lehce zdramatizoval v průběhu třetího dějství, ale na body to rozhodně nestačilo. Nejlepšími hráči jsou vyhlášeni Karel Plášek a Luděk Brož. (20:31:47)

60:00

59:47
    Jenže toho si nevšiml hráč na šumperské střídačce, který na led naskakoval právě za brankáře Bošku a je z toho vyloučení za příliš mnoho hráčů na ledě.

59:31
    Boška se vydal z brány směrem na střídačku, ale nakonec vrátil zpět.

59:12
    Vhazování ve středním pásmu. Hostům se čas krátí.

59:00
    Minutu před koncem třetí třetiny Hradečtí vyhazují kotouč až za bránu Šumperka.

58:30
    Sedlákova střela od modré skončila v klíně Jakuba Čecha.

58:15
    A znovu se bude vylučovat. Hlavní rozhodčí dnes vylučuje i za maličkosti a Hradec dohraje zápas ve čtyřech. Dvě minuty inkasoval Vladislav Kubeš.

58:00
    Poslední dvě minuty třetí třetiny.

57:45
    Šumperk kompletní.

56:39
    Zdeněk Čáp dostal přihrávku přes celé pásmo. Boška ale proti hradeckému obránci výborně vykryl střelecký úhel.

55:45
    Ale šumperské lavičce právě překazil plány Tomáš Drtil. Ten přečíslení dva na jednoho musel vyřešit faulem a hosté se teď budou muset bránit.

55:17
    Draci právě vstřelili branku!
    Ještě není konec. Šumperk přesilovou hru opravdu využívá a hrát se bude ještě necelých pět minut. Na rozdíl dvou branek snižuje TOMÁŠ SEDLÁK. Asistence: Daniel Vrdlovec.

55:00
    Dnešnímu utkání v Hradci Králové přihlíží 1046 diváků.

54:33
    Zřejmě jedna z posledních šancí pro Šumperk. Hradec půjde znovu do čtyřech. Vyloučen je Michal Tvrdík za krosček.

54:11
    Domácí v plném počtu, Šumperk se jen těžce prosazuje.

52:44
    Jakub Hulva hned po vhazování vypálil, Čech kryje a vhazování se bude opakovat.

52:11
    Jiří Kadlec vyloučen na dvě minuty za hákování. Šumperk bude hrát v početní převaze.

51:59
    Luděk Brož orazítkoval břevno šumperské klece!

Lukáš Souček

Branky a nahrávky: 6. Vágner (Koudelka, Budínský), 24. Berger (Karlíček), 28. Látal (Tvrdík), 29. Kubica (Macháň), 49. Kadlec (Brož, Karlíček) - 37. Plášek (Novotný), 47. Brunec (Tesařík, Vrdlovec), 56. Sedlák (Vrdlovec)

Královští lvi Hradec Králové: Čech (Blažek) - Karlíček, Čáp, Vágner, Poživil, Hendrich, Chmelíř, Lesák - Kadlec, Brož, Berger - Moskal, Koudelka, Budínský - Látal, Tvrdík, Kubeš - Kubica, Macháň, Jindřich - Valášek.
    DRACI PARS ŠUMPERK: Boška (Hoffmann) - Holík, Novotný, Sedlák, Ondráček, Křetínský, Drtil, Tesařík - Mičulka, Meluzín, Plášek - Brunec, Hulva, Vrdlovec - Haas, Velecký, Červenka - Cink, Vrána, Skoumal.

Rozhodčí: Čech - Klejn, Skopal.