Jihlava – Most 5:0 (kon.) | Třebíč – Havlíčkův Brod 6:4 (kon.) | Olomouc – Šumperk 7:2 (kon.)
Beroun – Hr. Králové 2:1 (kon.) | Kadaň – Ústí n/L 0:2 (kon.) | Litoměřice – Chomutov 1:2 (kon.)
Písek – Benátky n/J 3:2 (po pr.)
IHC Králové Písek
3:2 (0:0, 1:1, 1:1 - 1:0)
HC Benátky nad Jizerou
Pondělí 10.10.2011, 18:001. liga (ČR)

Písečtí byli dnes šťastnějším týmem, a proto nakonec berou dva body. Vítěznou střelu vyslal ve druhé minutě prodloužení Martin Parýzek, který od modré propálil vše, co mu stálo v cestě. To je ode mě z Písku pro dnešek vše. S přáním příjemně prožitého večera se s Vámi z Písku loučí Petr Košatka. (21:09:40)

61:29

61:29
    Písek právě vstřelil branku!

Je dobojováno. Ranou od modré čáry připisuje domácím bod navíc MARTIN PARÝZEK. Asistence: Tomáš Nouza.

60:01

Šedesát minut o vítězi dnešního utkání nerozhodlo. Následovat tak bude pětiminutové prodloužení, možná se dočkáme i nájezdů.

60:00
    Konec třetí třetiny.

59:36
    Třetí třetina už se pouze dohrává, v Písku uvidíme prodloužení.

59:00
    Hraje se poslední minuta třetí třetiny.

57:46
    Vráblík nahazuje puk do pásma a Písečtí se vrhají do útoku.

57:18
    Vaniš nebezpečně pálil z kruhu a Stejskal chytá puk do lapačky.

53:51
    Lukačovič střílel od mantinelu a Stejskal špičkou betonu vyráží.

53:20
    Zakázané uvolnění na straně domácích.

52:08

Je vyrovnáno. Nouza našel u pravé tyčky číhajícího ROMANA VRÁBLÍKA, který přízemní střelou k bližší tyči dává druhou branku Píseckých. Asistence: Tomáš Nouza, Jan Eberle.

51:04
    Miroslav Kopic půjde sedět. Přesilovka pro Písek.

50:31
    Sedláček zasahuje a vhazovat se bude před jeho brankou.

48:45
    Stále se ještě čeká. Snad už se brzy bude pokračovat ve hře.

Petr Košatka

Branky a nahrávky: 26. Eberle (Lukačovič, Mrkvička), 53. Vráblík (Nouza, Eberle), 62. Parýzek (Nouza) - 33. Klimt (Vlach, Niko), 48. Skořepa (Král)

IHC Králové Písek: Sedláček - Parýzek, Němeček, Lukačovič, Vráblík, Kanov, Všetečka, Žovinec - Kotrla, Nouza, Mošovský - Eberle, Šperger, V. Mrkvička - Polodna, Vaniš, Suja - Ferebauer, Kudrna, Nedorost.
    HC Benátky nad Jizerou: Stejskal - Pavlů, Jaroměřský, Říha, Vála, T. Mrkvička, Vitásek, Niko, Pabiška - Weiss, Skořepa, Klimt - Vařecha, Král, Kopic - Vlach, Jech, Liška - Skalický, Kellner, Jonák.

Rozhodčí: Čech - Klein, Skopal.