Plzeň – Kert Park Praha 2:5 (kon.) | Jindřichův Hradec – Třinec 6:4 (kon.) | Vlašim – Karviná 4:2 (kon.)
Letohrad – Ústí n/L 1:3 (kon.) | Kladno – Pardubice 3:0 (kon.) | Hr. Králové – Most 0:1 (kon.)
SK Hokejbal Letohrad
1:3 (0:0, 1:0, 0:3)
Elba DDM Ústí nad Labem
Neděle 23.10.2011, 12:00 • Letohrad • CROSSDOCK Extraliga

44:06
    Minutu před koncem na trestnou putuje Halbrštát, potrestán je za podražení.

35:50
    Za nebezpečnou hru vysokou holí je vyloučen ústecký Jan Plachý.

34:53
    Souběžně vyloučen jsou letohradský Pavel Kormunda za hrubost a Michal Hubený za držení.

25:23
    Před soupeřovou brankou fauluje Hajník, za své podražení tak oslabuje svůj tým na dvě minuty.

21:45
    Další vyloučení - na trestnou putuje ústecký Jan Langthaler, dostává dvě minuty za držení.

20:31
    Za sekání je vyloučen letohradský Protzner, Ústí hraje přesilovku.

Ještě před začátkem třetiny rozhodčí hlásí dvouminutový trest pro trenéra Ústí za nesportovní chování. Letohrad má tedy do druhé třetiny výhodu dvouminutové přesilovky.

Po první třetině je stav 0:0, současně je ještě vyloučen za hákování ústecký Jan Langthaler. Letohrad tak do druhé třetiny vstoupí přesilovkou. Střely v první části byly 12:13.

10:18
    Za faul na Kubíčka - nedovolené bránění je vyloučen hostující Jan Langthaler. Hraje se 4 na 4.

09:54
    Dvě minuty za hákování dostává domácí Lukáš Vlasák, to je další výhoda pro Ústí nad Labem.

07:23
    Letohrad jde do tří. Za nedovolené bránění na trestnou odchází Lukáš Rybka. Ústí tak má 44 vteřin přesilovky 4 na 3.

06:07
    Rozhodčí vylučují na obou stranách, letohradský Jan Malík a ústecký Daniel Prášek dostávají dvě minuty za hrubost.

01:47
    Za sekání je vyloučen ústecký Plachý. Letohrad hraje první přesilovku.

Iva Janoušková

Hledáme zpravodaje pro tým Elba DDM Ústí nad Labem. Více informací na info@onlajny.com Více informací zde.

Branky a nahrávky: 29. Lux (Hudeček) - 32. Plachý (Obdržálek), 33. Štěpánek, 40. Soukup (Štěpánek)

SK Hokejbal Letohrad: Šimara (Janoušek) - Friml "C", Kubíček, Vlasák, Malík, Kormunda, Večerník, Lux, Hudeček, Rybka, Hajník, Protzner, Halbrštát, Häusler, Grund
    Elba DDM Ústí nad Labem: Hruška (Banda) - Růžička, Rezek, Obdržálek, Kváš "C", Jirava, Prášek, Štěpánek, Soukup, Hubený, Langthaler, Plachý, Pilař, Baxa

Rozhodčí: Černý Martin, Prudík Michal