Havlíčkův Brod – Ústí n/L 1:4 (kon.) | Benátky n/J – Most 3:2 (kon.) | Třebíč – Olomouc 1:2 (po s.n.)
Šumperk – Chomutov 2:3 (po pr.) | Písek – Hr. Králové 0:2 (kon.) | Litoměřice – Beroun 2:3 (po pr.)

Lvi právě vstřelili branku!

A tak se také stává! Puk se po sérii přihrávek v útočném pásmu dostal až na hůl ROBINA KOVÁŘE, jehož pohotová střela zapadla k tyči přesouvajícího se havlíčkobrodského gólmana. Asistence: Pajič, Klobouček.

52:15
    Poskočil špatné rozehrál. Pazourek sám před Laitinenem neproměňuje.

51:22

Hosté jdou znovu do dvoubrankového trháku. Jiří Zeman od modré přihrál JAROSLAVU ROUBÍKOVI před branku, který byl až trestuhodně nepokrytý. A to se ukázalo jako velká chyba, protože sám před domácím brankářem zavěsil zápěstí střelou pod vyrážečku do sítě. Asistence: Zeman.

49:59
    Zbytečný faul. Zábranský (HBR) se hokejkou natáhl po Kovářovi, uklouzl a hráče Ústeckých Lvů vzal s sebou k ledu. Dvě minuty za podražení.

47:39
    Zbytečný faul na polovině kluziště. Sekáním se provinil Dominik Boháč (UNL).

46:36
    A dusno je i před Laitinenem. Handlovský s Rodem před ním nebezpečně doráželi. Brankář Rebelů vleže chytá.

45:21
    A nyní dvakrát před brankou Meidl. Ani on neuspěl, tohle je ale drtivý tlak domácích!

44:31
    Dvakrát tvrdě pálil od modré Koma! Francouz se musel pořádně činit. Navíc hrozilo, že by se Němec dostal k dorážce. I to ale hosté zažehnali.

37:15
    Havlíčkův Brod právě vstřelil branku!

Jako by mě slyšel VÁCLAV MEIDL, který se probil přes tři hráče a sám před Francouzem volil střelu nad lapačku. Konečně to vyšlo, jednou byl ústecký gólman pomalejší a ani hbitá rukavice mu nepomohla. Asistence: Šenkeřík, Morava.

35:41
    U mantinelu se k zemi odporoučel Kostourek a Filip Pavlík (UNL) si půjde sednout na dvě minuty za nedovolené bránění.

32:54
    Milan Kostourek se rozjel pořádně zeširoka a před Francouzem volil střelu do horního levého rohu. Brankář hostů vytasil svojí lapačku.

32:54
    Kostourek v samostatném úniku faulovaný. Pojede se trestné střílení!

30:23
    Velké štěstí měl Laitinen! Pazourkova střela mu propadla a šourala se do odkryté klece. Brankář Rebelů na poslední chvíli vyrazit puk téměř z brankové čáry.

23:52
    Síly na ledě se srovnají. Morava (HBR) držel protihráče.

23:50
    Obrovská hrubka na útočné modré od Šenkeříka. Jaroslav Roubík jel sám na Laitinena, který útočníka Ústí nad Labem skvěle vychytal betonem!

22:22
    Na ledě se nám to trochu přiostřuje. Dvě minuty vyfasoval Filip Pavlík (UNL) za vysokou hůl.

21:50
    Třetina objel branku a mohl zakončovat do odkryté sítě, jenže u tyčky puk zašlápl Protivný, čímž zabránil jisté brance!

20:33
    Na ledě zůstal ležet Jan Pavlík, vypadalo to s ním hodně špatně, ale nakonec sám dojel na střídačku.

20:33

A hosté jdou rychle do dvoubrankového vedení! Jan Alinč si zkušeně v mezikruží potáhl puk, našel si nejvhodnější příležitost ke střele a bez ostychů vypálil. Laitinen sice puk vyrazil, ale jen k ZBYŇKU HAMPLOVI, který zavezl puk do téměř odkryté branky. Asistence: Alinč, Kovář

14:48
    To samé teď udělal na druhé straně Vojtěch Němec. Poprvé v utkání sledujeme hokej "nahoru-dolů".

14:38
    Miroslav Třetina z mezikruží poslal puk na tyčku!

14:26
    A máme tu další vyloučení. Morava (HBR) dvě minuty za nedovolené bránění. a Martin Šagát (UNL) za nafilmovaný pád. Pokračuje se v počtu čtyř hráčů.

13:31
    Kostourek spěchal za vyhozeným pukem. Za brankou ho ale odstavil Jiří Zeman (UNL), a tak budeme pokračoval v počtu čtyř hráčů na obou stranách.

13:17
    A teď si dokonce zahrají přesilovou hru. Petr Šenkeřík (HBR) se provinil hákováním.

10:51
    Za držení půjde na lavici hanby Miroslav Třetina (UNL).

9:27
    Nadvakrát se Šagát dostal před Laitinenem ke střele. Oba pokusy finský gólman vyrazil.

9:17
    Vobořil vypálil od modré a do obličeje trefil Ostrčila, který míří s krvavým šrámem do kabin. Akce však ještě pokračovala a Jaroslav Roubík se rázem ocitl před gólmanem Rebelů. Zápěstí střelu pokryl pravým betonem.

6:58

Miroslav Třetina vyvezl puk podél pravého mantinelu až do útočného pásma. Přihrál před branku, kde se podařilo jen tak lehce tečoval DANIELU BOHÁČOVI, stačilo to však na to, aby puk skončil v síti. Asistence: Třetina, Pajič.

5:57
    Teď už se to ale Němcovi a povedlo a Václav Meidl byl sám před Francouzem. Volil střelu do levého horního rohu. Brankář včas vytěsnil ramenem.

0:42
    Robin Kovář (UNL) nedovolené bránění.

Pavel Buňat

Branky a nahrávky: 38. Meidl (Šenkeřík, Morava) - 7. Daniel Boháč (Třetina, Pajič), 21. Hampl (Alinč, Kovář), 52. Roubík (Zeman), 55. Kovář (Pajič, Kloubouček)

HC Rebel Havlíčkův Brod: Laitinen (Neruda) - Šenkeřík, Morava "C", Ostrčil, Sova, Protivný, Poskočil, Pavlík "A", Koma - Zábranský, Polodna, Švaňhal, Jonáš, Semorád, Němec "A", Meidl, Rytnauer, Štěpánek, Stehlík, Musil, Kostourek.
    HC Slovan Ústí nad Labem: Francouz (Petrásek) - Pavlík, Poživil, Dom. Boháč, Klobouček "C", Gureň "A", Vobořil - Pazourek, Handlovský, Kovář, Hampl, Zeman, Dan. Boháč, Nahodil, Rod, Alinč, Roubík "A", Šagát, Pajič, Třetina, Ludvík.

Rozhodčí: Jan Schmejkal - Přemysl Skopal, Tomáš Klein