Havlíčkův Brod – Ústí n/L 1:4 (kon.) | Benátky n/J – Most 3:2 (kon.) | Třebíč – Olomouc 1:2 (po s.n.)
Šumperk – Chomutov 2:3 (po pr.) | Písek – Hr. Králové 0:2 (kon.) | Litoměřice – Beroun 2:3 (po pr.)
Kadaň – Jihlava 3:1 (kon.)
HC Benátky nad Jizerou
3:2 (1:2, 0:0, 2:0)
HC Most
Pondělí 24.10.2011, 17:301. liga (ČR)

Domácí v dramatické koncovce zápasu vítězí. Most se dnes ale prezentoval velmi dobrým výkonem. (19:53:34)

60:00

59:54
    Domácí si vyžádali oddechový čas.

59:54
    Pavlů těsně míjí přes celé kluziště prázdnou branku! Icing domácích.

57:42
    Střelu Pavlů vyrazil Lusinš před sebe, tam hosté puk zpacifikovali.

57:33
    Puk je mimo kluziště, vhazovat se bude před Lusinšem.

57:16
    Ofsajd domácích.

56:55
    Vyloučen hostující Daniel Krejčí za držení. Tentýž hráč viděl osobní trest na 10 minut za nesportovní chování. Za přílišné protesty viděl Krejčí ještě jeden osobní trest na 10 minut za nesportovní chování a zápas pro něho předčasně skončil.

56:44
    Slavíčkovu střelu vyráží Blažíček.

56:31
    Vyloučený Liška je na ledě.

56:24
    Benátky právě vstřelily branku!
    I domácí skórují v oslabení. Benátečtí udrželi kotouč v útočném pásmu, ten se odrazil před brankoviště, kde hlídkoval LUKÁŠ KRÁL, který překonal ležícího Lausinše. Bez asistence.

Ondřej Nejedlo

Branky a nahrávky: 2. Pavlů (Skořepa), 41. Štich (Král), 57. Král - 6. Klíma (Krejčí), 14. Krejčí (Heinisch, Brožovský)

HC Benátky nad Jizerou: Blažíček (Stejskal) - Pavlů, Jaroměřský, Říha, Vála, Mrkvička, Pabiška, Štich, Niko - Vlach, Skořepa, Klimt, Vařecha, Král, Jonák, Kellner, Jech, Kopic, Weiss, Kouřil, Liška.

HC Most: Lusinš (Melichar) - Látal, Martinec, Krejčí, Apelis, Panuška, Šulc, Dostál, Brožovský - Klíma, Divíšek, Tauš, Vaněk, Vachovec, Rohan, Bauer, Heinisch, Slavíček, Ondráček, Přeučil, Hanzl.

Rozhodčí: Kubičík - Chocholouš, Reich