Jihlava – Litoměřice 3:1 (kon.) | Ústí n/L – Chomutov 3:2 (po s.n.) | Kadaň – Šumperk 3:4 (kon.)
Beroun – Třebíč 3:2 (po s.n.) | Olomouc – Písek 8:0 (kon.) | Hr. Králové – Benátky n/J 1:2 (kon.)
Most – Havlíčkův Brod 2:3 (kon.)
HC Olomouc
8:0 (4:0, 1:0, 3:0)
IHC Králové Písek
Středa 26.10.2011, 18:00 • Zimní stadion Olomouc. Kapacita: 5.300 míst. • 1. liga (ČR)

56:13
    Olomouc právě vstřelila branku!
    A branka číslo osm nakonec skutečně přišla. Jiří Dopita našel krásnou příhrou v mezikruží PAVLA SELINGERA a ten svou druhou brankou prostřelil Sedláčka. Asistence Jiří Dopita.

53:02
    Utkání se pomalu, ale jistě mění v exhibici Olomouce. PETR HALUZA si sjel mezi kruhy a svou druhou brankou v utkání zvyšuje vedení Kohoutů. Asistence: Jakub Bartoň.

52:12
    Přesilovou hru si vzala na svá bedra první formace a to velmi úspěšně. Kucharczyk přihrál přes brankoviště k druhé tyčce a osamocený PAVEL SELINGR zametl puk do sítě. Asistence: Radim Kucharczyk, Jiří Dopita.

51:12
    Olomouc zkusila téměž půlminutovou hru ve výhodě, ale bez brankového efektu. Adam Lukačovič (PIS) obdržel dvě minuty za držení protihráče.

38:18
    Písek si nakonec odveze nepopulárního bůra. Olomoucká pětka si rozebrala bránící čtverku Písku a na konci stál zakončující PETR HALUZA. Asistence: Jiří Ondrušek Jiří Řípa.

37:26
    Radek Bělohlav (PIS) - dvě minuty za krosček.

35:44
    Kolouch s Pšurným najížděli na jediného obránce, Kolouch se na poslední chvíli rozhodl pro střelu, která mířila pouze do tyče a přijíždějící Šlahař napálil puk jen do Sedláčka.

33:01
    Radim Kucharczyk (OLO) sekl hokejkou Bělohlava a nemůže se divit dvěma minutám.

29:12
    Haluza vyslal po křídle Šedivého, který našel křižnou přihrávkou před branku najíždějícího Řípu, ale ten mířil pouze do Sedláčka.

22:37
    Němeček tvrdě vystřelil, Kašík snad ani nevěděl jak, ale puk vyrazil těsně mimo své tři tyče.

21:54
    Písek má šanci trochu zkorigovat skóre. Jiří Ondrušek (OLO) - dvě minuty za hákování.

19:40
    Zcela osamocený se před píseckým brankářem ocitl Roman Rác, svůj bekhendový blafák ale přetáhl a netrefil hostující klec.

18:16
    V okamžiku, kdy pátý hráč hostů naskočil na led, tečoval Lhotského nahození za Sedláčkova záda JIŘÍ DOPITA. Asistence: Alexandr Lhotský, Radim Kucharczyk

16:16
    Lukačovič (PIS) přidržel Šedivého a po zásluze vyfasoval dvouminutový trest.

14:22
    Michal Pšurný získal puk za brankou a přes celou útočnou třetinu přihrál na modrou odkud vypálil JIŘÍ ONDRUŠEK a kotouč se zastavil až v síti. Sedláček měl zakrytý výhled a střelu vůbec neviděl. Asistence: Michal Pšurný.

12:59
    Hokej nic moc, ale aspoň že padají branky. Čtvrtá lajna Olomouce rozebrala obranu Písku a z totožného místa jako Šlahař prostřelil Sedláčka MATĚJ PEKR. Asistence: Radim Haas, Roman rác.

9:06
    Oldrich Kotvan (OLO) podrazil Bělohlava a obdržel dvě minuty.

6:54
    Osobním trestem za nesportovní chování potrestán Lukáš Luňák (PIS).

2:11
    Kohouti mají šanci zvýšit svůj brankový náskok, Marek Vaniš (PIS) obdržel dvě minuty za nebezpečnou hru vysokou holí.

1:44
    JAKUB ŠLAHAŘ po vyhraném vhazování přijal puk, z úhlu vystřelil na branku. Stadion na chvíli oněměl a po dvou vteřinách se rozsvítilo za Sedláčkovými zády červené světlo. Asistence: Petr Kolouch.

Ondřej Pavelka

Branky a nahrávky: 2. Šlahař (Kolouch), 13. Pekr (Haas, Rác), 15. Ondrušek (Pšurný), 19. Dopita (Lhotský, Kucharczyk), 39. Haluza (Ondrušek, Řípa), 53. Selingr (Kucharczyk, Dopita), 54. Haluza (Bartoň), 57. Selingr (Dopita)

HC Olomouc: Kašík (Žigárdy) – Lhotský, Nedbálek, Bartoň, Ondrušek, Staněk, Mikel (C), Kotvan, Horák O. – Kucharczyk, Dopita, Selingr – Šedivý, Řípa, Haluza – Pšurný, Kolouch, Šlahař – Rác, Pekr, Haas.
    IHC Králové Písek: Sedláček (Vajner) – Němeček, Všetečka, Lukačovič, Havran, Lukáč, Parýzek, Kanov – Nouza (C), Šperger, Mrkvička – Nedorost, Luňák, Bělohlav – Polodna S., Vaniš, Žovinec – Mošovský, Ferebauer, Kudrna.

Rozhodčí: Zubzanda – Guth, Rittich