Jihlava – Litoměřice 3:1 (kon.) | Ústí n/L – Chomutov 3:2 (po s.n.) | Kadaň – Šumperk 3:4 (kon.)
Beroun – Třebíč 3:2 (po s.n.) | Olomouc – Písek 8:0 (kon.) | Hr. Králové – Benátky n/J 1:2 (kon.)
Most – Havlíčkův Brod 2:3 (kon.)
Královští lvi Hradec Králové
1:2 (0:1, 0:0, 1:1)
HC Benátky nad Jizerou
Středa 26.10.2011, 18:001. liga (ČR)

57:05
    Dnešní zápas nabízí opravdu přehršel nedovolených zákroků. Teď bude vyloučen hráč hostujícího týmu. Na trestnou lavici míří Tomáš Klimt, dostává totiž dvě minuty za vysokou hůl. Pokračuje se ve hře čtyři na tři.

56:19
    A Hradec jde do tří! Jiří Kadlec podrazil v útočném pásmu jednoho z hráčů a dostane menší trest na dvě minuty. Velká možnost Benátek!

55:58
    Zdeněk Kubica oslabí svůj tým v nejméně vhodné chvíli. Dostane dvě minuty za hákování.

52:12
    A Hradec bude hrát další početní výhodu. Na trestnou lavici jde kapitán Aleš Vála – 2 min – nedovolené bránění.

48:05
    A vyloučení se v této chvílích mění jako na houpačce. Na dvě minuty si půjde posedět autor první branky Ctibor Jech, který dostává menší trest za hákování.

45:55
    Poměr sil na ledě se vyrovná. Lukáš Chmelíř putuje za katr, když podrazil protihráče.

44:31
    Jiří Říha držel hradeckého hráče, za což si od hlavního arbitra vysloužil dvě minuty. Hradec bude hrát přesilovou hru čtyři na tři.

43:42
    Lukáš Radil se vydal na útočnou štaci, k zakončení se ale nedostal, jelikož ho zahákoval Josef Skořepa. Bude se pokračovat ve čtyřech na obou stranách.

42:43
    Ale teď budou muset Východočeši myslet na bránění. Svůj tým oslabí Lukáš Chmelíř, jenž se provinil hákováním.

39:23
    Hosté se budou muset bránit. Petr Ulrych si půjde posedět za podražení. Stane se v tomto dějství ještě něco?

36:06
    Ale Pavlů se na ledě dlouho neohřál. Na trestnou lavici totiž půjde mrznout znovu. Před domácí brankou měl menší spor se Zdeňkem Čápem. Michal Pavlů ho po odpískání dohrál, na trestnou lavici půjdou oba kohouti.

33:43
    A opět se bude vylučovat. Již potřetí půjde na trestnou lavici Michal Pavlů, nyní jsou to dvě minuty za nedovolené bránění.

27:59
    A role si oba celky vymění. Na trestnou lavici míří Milan Karlíček – 2 min – sekání.

25:37
    Hradec bude hrát přesilovou hru pět na tři! Kadlec inkasoval nepříjemný hit od Davida Šticha. Hostující hráč je tedy potrestán na dvě minuty za nedovolené bránění a svůj trest nesl nelibě. Při příchodu na trestnou lavici odhodil ručník.

24:14
    I nyní se hosté budou muset bránit. Zchladit hlavu na trestnou lavici si půjde Michal Pavlů za nedovolené bránění.

17:35
    Ale Benátky si hru v pěti neužily dlouho. Za sekání si půjde k trestoměřičům popřemýšlet David Štich, jenž dostává dvě minuty za sekání.

15:35
    Teď již avizovaný trest. Michal Pavlů – 2 min – sekání.

14:51
    A další vyloučení domácího týmu. Ondřej Látal dostává menší trest za sekání.

10:00
    Hosté mají možnost zvýšit své vedení. Domácí se totiž budou muset znovu bránit. Na trestnou lavici putuje hradecký Jan Berger, dostává totiž dvě minuty za hákování.

05:53
    I Hradečtí si zahrají početní výhodu. Petr Ulrych dostává dvě minuty za hákování.

01:09
    Hradec se bude muset hned v úvodu utkání bránit. Za katr totiž putuje Michal Tvrdík, jenž se provinil sekáním.