HBC Kladno
2:1 (1:1, 1:0, 0:0)
HBC Plzeň
Pátek 28.10.2011, 16:00CROSSDOCK Extraliga

Na skóre se ve třetí třetině již nic nezměnilo, a tak se domácí radují z ubojované výhry 2:1. Zápas nabídl opravdu urputnou podívanou, ostatně tak je tomu ve vzájemných zápasech těchto soupeřů zvykem. S konstatováním, že Alpiq si ve svátečním podvečeru připisuje do extraligové tabulky tři body za výhru 2:1 se s Vámi loučím a přeji hezký zbytek svátečního dne a poté i víkendu. U dalších onlajn přenosů z hokejbalové extraligy s Vámi těším na shledanou. (17:48:35)

43:44
    Lépe řečeno budou ji hrát po oddechovém čase.

43:44
    Hosté mají asi poslední šanci s výsledkem něco udělat, na trestnou lavici jde Honický za podražení a hosté hrají přesilovku.

42:42
    Šíma ranou ze strany trefuje pouze boční síť.

42:25
    A útočné snahy Plzeňských zastavuje ofsajd.

42:06
    Přerušená hra v útočném pásmu domácích. Hra se stěhuje k Semerovi.

40:50
    Hnízdil vystihl přihrávku a utíkal sám na Semeru, jeho střela trefila ale pouze vyrážečku hostujícího gólmana.

39:34

39:30
    Kladenští vytvořili velký tlak v obraně hostí, Semera ale všechny pokusy i s trochou štěstí chytá.

38:32
    Dědič to dvakrát zkoušel od modré, jeho rány byly ale pokaždé zblokovány.

37:34
    Štěpáník si drzým průnikem vykoledoval faul. Na trestnou jde Ondřej Kejř za podražení.

37:12
    Benediktova rána z mezikruží se k Jirotkovi nedostala.

35:19
    Domácí jsou v plném počtu.

35:06
    Na zemi se teď po střetu v útočném pásmu svíjí hostující Beránek, doufejme, že jeho zranění nebude nijak vážné.

34:17
    Do přihrávky, která směřovala na Kejře před brankou strčil jeden z domácích obránců hůl.

33:40
    Z úhlu to zkoušel Beránek, jeho střela šla vedle.

33:19
    A hosté si vyzkouší přesilovku. Za napadení je vyloučen Tvarůžek.

33:05

31:45
    Štěpáník sám před brankou, míček mu na poslední chvíli ustřelil jeden z obránců.

31:05
    Třetí třetina začala ve velkém tempu. Domácí ji začnou přesilovkou, za podražení je vyloučen Kavalír.

30:01

Dnešní utkání sleduje 80 diváků.

Střely na branku ve druhé třetině: domácí 11, hosté 7.

Druhá třetina nabídla pouze jeden gólový moment, v přesilovce se prosadili domácí a ujali se tak před posledním dějstvím jednobrankového vedení. Třetí třetina začne přibližně v 17:19.

30:00

29:53
    Domácí teď vyloženě čekají na sirénu. Hosté je znovu uzamkli v obranné třetině a domácí se brání pouze zakázaným uvolněním.

29:36
    Další střelu od modré na Jirotku vyslal Peroutka.

29:11
    Valenta chtěl přidat svůj druhý dnešní gól, jeho střela ale byla sražena mimo branku.

28:41
    A domácí jsou v plném počtu.

28:27
    Kejř nahazoval míček na branku, k teči se ale žádný z hostujících útočníků nedostal.

27:35
    Ondřej Kejř pálí od modré těsně vedle.

26:41
    Kudela propadl na polovině hřiště, a Benedikt se řítil sám na branku. Zkusil střelu na lapačku, Jirotkova lapačka však vystřelila včas. Dobíhající Kouba ale bránil Benediktovi nedovolen, a tak si musí jit odpykat dvouminutový trest.

25:03
    Kladno právě vstřelilo branku!
    Tak to už neplatí, domácí se rychle dostali do útočné třetiny, ve které Ogurčák přihrál mezi kruhy MICHALU DĚDIČOVI, který pozemní střelou posílá Alpiq do vedení. Asistence: Ogurčák

24:45
    Hosté se teď brání dobře.

23:48
    Ale z tlaku pramení další plzeňský faul a domácí hrají znovu přesilovku. Za sekání jde ven Kavalír.

23:46
    A hosté se ubránili i v následném oslabení čtyř proti pěti, i když tlak domácích byl drtivý.

23:16
    Hosté ve čtyřech.

22:59
    A stihl se přemístit i proti Hnízdilovi, na kterého už zívala odkrytá část branky.

22:28
    Semera vytáhl proti Šímově ráně krásný semafor!

21:46
    A domácí budou hrát dlouhou dvojnásobnou přesilovku. Zrna je vyloučen za napadení.

21:16
    Domácí si zkusí přesilovku, za nedovolené bránění je vyloučen Benedikt.

20:42
    Jirotka včasným vyběhnutím zastavil rodící se šanci hostí.

20:25
    Přečíslení domácích zastavil ofsajd.

19:57
    Před brankou hostí se vytvořila mela, ani jednomu z kladenských hráčů se ale nepodařilo dorazit míček do branky.

18:50
    A Šímovu ránu od modré tentokráte zastavila Semerova lapačka.

18:00
    Honický nabil na modrou Dědičovi, Semerovy betony sklaply včas.

Sestavy obou týmů:

HBC ALPIQ Kladno: Jirotka, Hájek - Kudela, Kouba, Dědič, Honický, Soukup, Čermák - Šíma J., Příhoda, Nedvěd, Šíma R., Nosek, Hnízdil, Štěpáník, Ogurčák, Tvarůžek

HBC Plzeň: Semera, Ulč - Slauel, Kavalír, Beránek, Peroutka, Hofmeister, Valenta - Benedikt J., Lendl, Kejř O., Průcha, Liška, Zrna, Polívka, Kejř J., Gřonka, Benedikt O., Strejček

Rozhodčí: .

17:16
    Domácí v plném počtu, přesilovka se Plzni vůbec nepovedla.

17:10
    Teď se dokonce Ogurčák objevil sám před brankou, tu ale přestřelil.

17:01
    Domácí se zatím v klidu brání a podnikají nebezpečné protiútoky.

15:16
    Druhá třetina začala tlakem hostí, který řeší domácí pouze za cenu faulů. Kouba je vyloučen za hákování.

15:01

V první třetině jsme sledovali vyrovnaný hokejbal, ani jeden z týmů se nedokázal dostat do výraznějších šancí, i když hosté z Plzně byli přece jen o něco aktivnější. Ujali se také vedení, v úvodu se trefil Valenta. Za domácí však tsně před koncem třetiny srovnal Nedvěd, a tak na výsledkové tabuli svítí stav 1:1. Druhá třetina začne asi v 16:37.

Střely na branku v první třetině: Domácí 5, hosté 6.

15:00

14:58
    A domácí se těsně před sirénou radují, i když hosté mohutně protestují. Střelou z mezikruží se prosadil MARTIN NEDVĚD mezi betony hostujícího gólmana Semery. Míček se rychle odrazil z branky, bylo slyšet i cinknutí tyčky, a tak hosté reklamují, že šlo pouze o tyč. Rozhodčí si ale za svým rozhodnutím stojí. Asistence: Radek Šíma

14:54
    Těsně před koncem třetiny se do šance dostával domácí Příhoda. Byl zahákován a Peroutka je vyloučen za hákování.

14:27
    Kouba pálí od modré nad.

13:40

12:21
    Zatím se však Plzeňským nedaří usadit se v útočném pásmu.

11:40
    A při přerušení je vyloučen domácí Honický za sekání, hosté hrají znovu přesilovku.

11:40
    Nahození Regnera Jirotka raději podržel.

11:24
    Hra se přelévá ze strany na stranu. Oba týmy se snaží o útočení.

10:12
    Ani hosté se v přesilovce neprosadili a domácí jsou v plném počtu.

9:15
    Příhoda vystihl rozehrávku a jen tak tak že se nedostal do samostatného nájezdu.

8:12
    A hosté si vyzkouší i přesilovku. Na trestnou jde za Štěpáník za držení.

7:50

7:08
    Krásnou souhrou se teď prezentovali domácí, v útočném pásmu rozebrali hostující čtveřici. Na konci akce byl Hnízdil, jeho střelu do odkryté části branky však zastavil rychle se přesunuvší Semera.

5:50
    Před branku se tlačil Příhoda, při zpracování byl ale faulován Valentou, který si jde odsedět trest na dvě minuty za sekání.

4:11
    Ogurčák nabíhal do přečíslení, jeho nahrávka ale nebyla přesná.

3:25
    Do další šance se tlačil hostující Gřonka. Jeho průnik zastavil až u branky jeden z domácích obránců.

3:01
    Plzeň právě vstřelila branku!
    A hosté se rychle ujímají vedení. Střelou od modré čáry se prosadil STANISLAV VALENTA. Asistence: Průcha

1:24
    Před brankou Alpiqu se octl Groňka, jeho střelu domácí zblokovali.

1:08
    První ránu na kladenskou branku vyslal z dálky Zrna.

0:15
    Utkání začalo strkanicí v útočném pásmu domácích.

00:01

Utkání za malou chvíli začne, sestavy dodám během první přestávky.

Přeji příjemné sváteční odpoledne z Kladna, kde se v dnešním utkání hokejbalové Tipgames extraligy utká aktuáln druhý tým tabulky, domácí HBC Alpiq Kladno, s hostujícícm týmem HBC Plzeň, který se v tabulce nachází na osmém místě.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 16:00.

Martin Kadlec

Branky a nahrávky: 15. Nedvěd (Šíma R.), 26. Dědič (Ogurčák) - 4. Valenta (Průcha)

HBC Kladno: Jirotka, Hájek - Kudela, Kouba, Dědič, Honický, Soukup, Čermák - Šíma J., Příhoda, Nedvěd, Šíma R., Nosek, Hnízdil, Štěpáník, Ogurčák, Tvarůžek