Litvínov – Slavia 6:5 (po s.n.) | Pardubice – Zlín 6:1 (kon.) | Liberec – K. Vary 3:2 (po s.n.)

Liberec právě vstřelil branku!

Rozhodující nájezd zápasu si připisuje MICHAL BÁRTA.

Petr Nedvěd proměňuje skvělou střelou nad vyrážečku.

Michal Bárta proměňuje! Salfickému propadl puk výstrojí.

64:59
    Po Nedvědově ráně se snažil dorážet Čakajík, na puk, který putoval po brankové čáře ale nedosáhl.

59:13
    Nedvěd poslal pas k Bartovičovi, který trefil pouze boční síť, hned poté se dostal opět k puku Nedvěd, tentokrát jej zastavily betony Salfického.

55:33
    Bortňák se přes Noska nedostal, Výtisk ale vykoledoval faul Petra Mocka (KVA), který dostává menší trest za nedovolené bránění.

50:44
    Petr Nedvěd v ohromné šanci trefuje tyčku.

47:47
    Michal Bárta (LIB) dostává dvě minuty za hákování, jeho spoluhráč Jaroslav Kudrna dostává 10 minutový osobní trest za nesportovní chování.

42:47
    Zaťovič v pěkné pozici proťukával puk až k Pincovi, liberecký brankář však čelí pokusu s jistotou.

38:44
    Před Melenovským byla už jen odkrytá branka, skvělým zákrokem zabránil v přesné střele veteránovi David Kajínek.

32:44
    Petr Kica (LIB) jde pykat za hákování.

26:28

TOMÁŠ VAK ihned po přejetí modré čáry zamířil, napřáhl a vypálil přímo do šibenice. Tvrdá rána vyrovnává stav zápasu na 2:2.
    Asistence: Lukáš Krejčík.

25:17
    Energetici teď uzamkli domácí tým v jejich pásmu, pokusy Františka Skladaného a Rastislava Deje z velkého tlaku ovšem v brance neskončily.

19:41
    Po liberecké šanci, kterou zakončoval prudkou střelou Martin Čakajík, jde pykat Michal Gulaši (KVA) na dvě minuty za hákování.

16:57
    Tomáš Urban (LIB) si jde sednout za katr za podražení.

16:05
    Sám před Salfickým se objevil Petr Nedvěd, snažil se zakončovat kolem karlovarského brankáře, ten si ho ale pohlídal.

12:12

Petr Nedvěd vyslal do samostatného úniku MILANA BARTOVIČE, který akci zakončil povedenou střelou za záda Salfického.
    Asistence: Petr Nedvěd, Jaroslav Kudrna.

11:51
    Karlovy Vary právě vstřelily branku!
    Po přihrávce Mocka puk za Pince jako dělem vypálil VÁCLAV SKUHRAVÝ.
    Asistence: Petr Mocek, Michal Mikeska.

9:21
    Nedvěd dostal své spoluhráče do vyložené šance, Bartovič ale před odkrytou brankou trefil vzdálenější roh ledové plochy.

0:43
    Energie předvedla perfektní využití přesilovky. Po počáteční střele Gřegořka od modré čáry doklepl kotouč do branky MICHAL MIKESKA.
    Asistence: Petr Gřegořek, Martin Zaťovič.

0:35
    Jan Výtisk (LIB) totiž dostává dvě minuty za hákování.

Radoslav Vavřina

Branky a nahrávky: 13. Bartovič (Nedvěd, Kudrna), 27. Vak (Krejčík), 65. Bárta - 1. Mikeska (Gřegořek), 12. Skuhravý (Mocek, Mikeska)

Bílí Tygři Liberec: Pinc (Stejskal) - Čakajík, Hay, Výtisk, Trončinský, Derner, Holub, Kajínek, Štich - Kudrna, Nedvěd, Bartovič - Bortňák, Vak, Krejčík - Bárta, T.Urban, Dušek - Vantuch, Bulíř, Kica.
    HC Energie Karlovy Vary: Salfický (Závorka) - Gründling, Bombic, Nosek, Mocek, Gřegořek, Gulaši, Gawryletz, Rohan - Košťál, Pech, Kumstát – Mikeska, Skuhravý, Zaťovič – Skladaný, Melenovský, Dej – Kuběna, Kupec, Zucker.

Rozhodčí: Šír, Souček - Bádal, Kis.