Villarreal – Manchester City 0:3 (kon.) | Bayern – Neapol 3:2 (kon.) | Inter – Lille 2:1 (kon.)
Trabzonspor – CSKA Moskva 0:0 (kon.) | Benfica – Basilej 1:1 (kon.) | Manchester Utd. – Galaţi 2:0 (kon.)
Ajax – Dinamo Záhřeb 4:0 (kon.) | Lyon – Real Madrid 0:2 (kon.)
Benfica Lisabon
1:1 (1:0)
FC Basilej
Středa 02.11.2011, 20:45 • Estádio do Sport Lisboa e Benfica, Lisbon (POR) • Liga mistrů

Benfica len remizovala doma s FC Basilej 1-1, keď po prvom polčase viedla krásnym gólom Rodriga, no v druhom polčase vyrovnal Huggel a tak si Basel vezie do švajčiarska dôležitý bod. Hostia si bod za druhý polčas zaslúžili keď hru vyrovnali a čo je dôležité aj skóre zápasu. Pekný zvyšok večera. (22:40:23)

90
    Zoua odchádza, na jeho miesto prišiel Kwang Ryong Pak.

90
    Španielsky rozhodca pridá k zápasu ešte 3 minúty.

88
    Cardozo vybojoval rohový kop pre Benficu.

87
    Menší závar v pokutovom území hostí po sérii hlavičiek nakoniec loptu chytá Sommer.

83
    Pereirov center zblokovaný na rohový kop.

81
    Hostia striedajú po prvý krát odišiel Xhaka a nahradil ho Cabral.

79
    Domáci teraz pekne zakombinovali na pravej strane ale center Pereiru nikoho z hráčov Benfici nenašiel.

75
    Do konca stretnutia zostáva niečo vyše štvrť hodiny a domáci zatiaľ nevedia nič vymyslieť. Basilej v druhom polčase pôsobí kompaktným dojmom.

73
    Domáci druhý krát striedajú do hry prichádza Cardozo nahradil Aimara.

73
    Gaitan teraz prihrával do výbornej pozície Cesarovi ten však na loptu nedosiahol.

71
    Nádejnú akciu domácich zastavil ofsajd Aimara.

66
    Rodrigo mohol domácim vrátiť vedenie bránu však netrafil.

63
    Domáci striedajú ako prvý Martinsa strieda Miguel Vitor.

64
    Basilej právě vstřelila branku!
    Nevinná akcia hostí končí gólom, Chipperfield centroval, na loptu si nabehol HUGGEL a nedal šancu Arturovi v domácej bráne. Benfica 1-1 Basilej.