Villarreal – Manchester City 0:3 (kon.) | Bayern – Neapol 3:2 (kon.) | Inter – Lille 2:1 (kon.)
Trabzonspor – CSKA Moskva 0:0 (kon.) | Benfica – Basilej 1:1 (kon.) | Manchester Utd. – Galaţi 2:0 (kon.)
Ajax – Dinamo Záhřeb 4:0 (kon.) | Lyon – Real Madrid 0:2 (kon.)
Benfica Lisabon
1:1 (1:0)
FC Basilej
Středa 02.11.2011, 20:45 • Estádio do Sport Lisboa e Benfica, Lisbon (POR) • Liga mistrů

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 20:45.

Benfica Lisabon: Artur - Pereira, Luisao, Garay, Martins - Gaitan, Matic, Cesar - Aimar, Rodrigo, Witsel.

FC Basilej: Sommer - Steinhofer, Abraham, Dragovic, Park - Shaqiri, Huggel, Xhaka, F. Frei - Chipperfield - Zoua Daogari.

Rozhodčí:Carlos Velasco Carballo (ESP) .

1

2
    Po skvelej akcii Aimara, gólová strela Rodriga, výborný Sommer ale vyráža na prvý rohový kop domácich.

4
    Benfica právě vstřelila branku!
    Všetko začal dlhým autom Pereira, jeho aut hlavou predĺžil Gaitan a RODRIGO haf volejom trafil šibenicu brány Sommera, domáci krásnym gólom vedú 1-0.

6
    Po akcii Shaqiriho, Chipperfield v šanci gól nedal.

8
    Witsel vybojoval rohový kop pre Benficu.

8
    Rodrigova hlavička minula bránu Sommera.

10
    Akciu Baselu zastavil ofsajd.

13
    Frei zahrával priamy kop ale našiel len rukavice Artura.

16
    Domáci teraz protestujú a žiadajú odpískanie ruky v pokutovom území, nakoniec len rohový kop pre Benficu.

18
    Za tvrdý faul na Cesara videl žltú kartu ľavý obranca hostí Park.

19
    Ďalší rohový kop domácich.

20
    Garay teraz na jedenástke hlavičkoval asi meter mimo brány Sommera.

21
    Po faule na Shaqiriho priamy kop hostí.

23
    Martins centrom nikoho nenašiel, nasleduje odkop od brány Sommera.

27
    Strela Shaqiriho vysoko nad bránu Artura.

28
    Cesar sa presadil cez Parka, centroval pred bránu, ale loptu si našiel Sommer.

32
    Zoua centrova na zadnú tyč kde našiel voľného F.Freia jeho hlavička preletela tesne vedľa Arturovej brány.

34
    Huggel teraz potrestaný kartou za faul na Rodriga.

38
    Po Freiovej prihrávke sa k strele dostal Cipperfield, bránu Artura však míňa.

40
    Gaitan teraz skúšal obstreliť Sommera, jeho bránu však prestrelil.

41
    Garay odvrátil na prvý rohový kop FCB.

43
    Aimarov priamy kop boxuje Sommer do bezpečia.

45
    Rohový kop hostí.

45
    Nad čas sa bude hrať jedna minúta.

45
    Aimar videl žltú kartu.

Benfica po prvom polčase zaslúženie vedie 1-0. Po krásnom góle Rodriga. Domáci sú lepším týmom, hostia musia spoliehať na nejaký brejk. Druhý polčas začne o 21:47.

46

46
    Garay videl žltú kartu a je druhým potrestaným hráčom domácich.

50
    Gaitan to skúsil strelou z diaľky, bránu však netrafil.

53
    Shaqiri teraz vymyslel skvelú prihrávku na Steinhofera, ten centroval po zemi pred bránu na Zoua, ale Luisao a Garay v skĺze loptu zrazili a Artur ju ukryl v náručí. To bola veľká možnosť hostí.

55
    Pereira zastavil Chipperfieldovu akciu len za cenu rohového kopu hostí.

56
    Dragovicov pokus zbolokovaný domácou obranou.

57
    Maxi Pereira je ďalším napomínaním hráčom, dostáva žltú kartu za úder do tváre Parka.

58
    Frei teraz minul bránu Artura.

59
    Aimar teraz našiel krásnym centrom Rodriga, ten volejom bránu minul.

61
    Pereira našiel centrom Rodrigovu hlavu ten však zahlavičkoval len do stredu brány, kde stál pripravený Sommer.

62
    Domáci stupňujú tempo, Dragovic odvracia na rohový kop domácich.

63
    Ďalší rohový kop pre Benficu.

63
    Tretí po sebe nasledujúci rohový kop domácich.

64
    Basilej právě vstřelila branku!
    Nevinná akcia hostí končí gólom, Chipperfield centroval, na loptu si nabehol HUGGEL a nedal šancu Arturovi v domácej bráne. Benfica 1-1 Basilej.

63
    Domáci striedajú ako prvý Martinsa strieda Miguel Vitor.

66
    Rodrigo mohol domácim vrátiť vedenie bránu však netrafil.

71
    Nádejnú akciu domácich zastavil ofsajd Aimara.

73
    Gaitan teraz prihrával do výbornej pozície Cesarovi ten však na loptu nedosiahol.

73
    Domáci druhý krát striedajú do hry prichádza Cardozo nahradil Aimara.

75
    Do konca stretnutia zostáva niečo vyše štvrť hodiny a domáci zatiaľ nevedia nič vymyslieť. Basilej v druhom polčase pôsobí kompaktným dojmom.

79
    Domáci teraz pekne zakombinovali na pravej strane ale center Pereiru nikoho z hráčov Benfici nenašiel.

81
    Hostia striedajú po prvý krát odišiel Xhaka a nahradil ho Cabral.

83
    Pereirov center zblokovaný na rohový kop.

87
    Menší závar v pokutovom území hostí po sérii hlavičiek nakoniec loptu chytá Sommer.

88
    Cardozo vybojoval rohový kop pre Benficu.